Smuxi - IRC client - en to nl translation catalogue (52 entries)

en: No network connections
nl: Geen netwerkverbindingen

en: Optimizing: {0}...
nl: Optimaliseren: {0}…

en: Failed to optimize: {0}. Reason: {1}
nl: Optimaliseren niet gelukt: {0}. Reden: {1}

en: Your chat history is no longer available because of an error but will be preserved from now on.
nl: Uw chatgeschiedenis is niet langer beschikbaar vanwege een fout, maar zal vanaf nu weer bijgehouden worden.

en: {0} is typing...
nl: {0} is aan het typen…

en: {0} has stopped typing...
nl: {0} is gestopt met typen…

en: {0} is away
nl: {0} is afwezig

en: not connected
nl: niet verbonden

en: Not connected to server
nl: Niet verbonden met server

en: Not enough parameters for {0} command
nl: NIet genoeg parameters voor opdracht {0}

en: Connected to {0}
nl: Verbonden met {0}

en: Disconnected from {0}
nl: Verbinding met {0} verbroken

en: Automatically connecting to {0}...
nl: Automatisch verbinden met {0}…

en: Automatic connect to {0} failed!
nl: Automatisch verbinden met {0} mislukt!

note: TRANSLATOR: this line is used as a label / category for a list of commands below
en: Engine Commands
nl: Engine-opdrachten

en: Connect failed!
nl: Verbinden mislukt!

en: Disconnect failed - could not find server: {0}
nl: Verbinding verbreken is mislukt - kon server niet vinden: {0}

en: Reconnect failed!
nl: Herverbinden mislukt!

en: Configuration reloaded
nl: Configuratie is herladen

en: Configuration saved
nl: Configuratie is opgeslagen

en: Invalid key/value format.
nl: Ongeldig sleutel-/waarde-formaat.

en: Invalid config key: '{0}'
nl: Ongeldige configuratiesleutel: ‘{0}’

en: Could not convert config value: '{0}' to type: {1}
nl: Kon configuratiewaarde: ‘{0}’ niet omzetten naar type: {1}

en: Invalid config remove key: '{0}'. Valid remove keys: MessagePatterns/{{ID}}.
nl: Ongeldige configuratieverwijderingssleutel: ‘{0}’. Geldige verwijderingssleutels: MessagePatterns/{{ID}}.

en: Message pattern with ID: '{0}' does not exist.
nl: Berichtpatroon met ID ‘{0}’ bestaat niet.

en: Message pattern with ID: '{0}' removed.
nl: Berichtpatroon met ID ‘{0}’ verwijderd.

en: Invalid parameter for config; use load, save, get or set.
nl: Ongeldige parameter voor configuratie; gebruik ‘load’ (laden), ‘save’ (opslaan), ‘get’ (verkrijgen) of ‘set’ (instellen).

en: Invalid parameter for network; use list, switch, or close
nl: Ongeldige parameter voor netwerk; gebruik ‘list’ (lijst), ‘switch’ (omschakelen) of ‘close’ (sluiten)

note: TRANSLATOR: this line is used as a label / category for a list of networks below
en: Connected Networks
nl: Verbonden netwerken

en: Network
nl: Netwerk

en: Port
nl: Poort

note: TRANSLATOR: no connected networks TRANSLATOR: no available networks
en: None
nl: Geen

note: TRANSLATOR: this line is used as a label / category for a list of networks below
en: Available Networks
nl: Beschikbare netwerken

en: Network close failed - could not find network: {0}
nl: Netwerksluiting mislukt - kon netwerk niet vinden: {0}

en: Network switch failed - could not find network: {0}
nl: Netwerkomschakeling mislukt - kon netwerk niet vinden: {0}

en: Not connected to any network
nl: Niet verbonden met een netwerk

en: Failed to write to chat history. Your chat history will not be preserved. Reason: {0}
nl: Wegschrijven van chatgeschiedenis is mislukt. Uw chatgeschiedenis zal niet worden bijgehouden. Reden: {0}

note: just in case the ProtocolManager is not setting the protocol chat
en: Connect failed.
nl: Verbinden mislukt.

en: No protocol manager found for the protocol: {0}
nl: Geen protocolbeheerder gevonden voor protocol: {0}

en: Welcome to Smuxi
nl: Welkom bij Smuxi

en: Type /help to get a list of available commands.
nl: Typ /help om een lijst met beschikbare opdrachten te krijgen.

en: After you have made a connection the list of available commands changes. Go to the newly opened connection tab and use the /help command again to see the extended command list.
nl: Na het maken van een verbinding zal de lijst met beschikbare opdrachten wijzigen. Ga naar het recentst geopende verbindingstabblad en gebruik de opdracht ‘/help’ opnieuw om de uitgebreide opdrachtenlijst te zien.

en: Username must not be empty.
nl: Gebruikersnaam mag niet leeg zijn.

en: Password must not be empty.
nl: Wachtwoord mag niet leeg zijn.

en: User "{0}" doesn't exist.
nl: Gebruiker ‘{0}’ bestaat niet.

en: User "{0}" already exists.
nl: Gebruiker ‘{0}’ bestaat al.

en: Network must not be empty.
nl: Netwerk mag niet leeg zijn.

en: Server hostname must not be empty.
nl: Servernaam mag niet leeg zijn.

en: Server hostname contains invalid characters (newline).
nl: Servernaam bevat ongeldige tekens (nieuwe regel).

en: Server ID '{0}' already exists.
nl: Server-ID ‘{0}’ bestaat reeds.

en: Failed to load chat history. Your chat history will not be preserved. Reason: {0}
nl: Laden van chatgeschiedenis is mislukt. Uw chatgeschiedenis zal niet worden bijgehouden. Reden: {0}

en: Failed to open chat history for writing. Your chat history will not be preserved. Reason: {0}
nl: Het openen van uw chatgeschiedenis om te schrijven is mislukt. Uw chatgeschiedenis zal niet worden bijgehouden. Reden: {0}
