Smuxi - IRC client - en to sk translation catalogue (32 entries)

en: No network connections
sk: Žiadne pripojenia k sieti

en: Not connected to server
sk: Nie je pripojené k serveru

en: Not enough parameters for {0} command
sk: Pre príkaz {0} nie je vložený dostatok parametrov

en: Connected to {0}
sk: Pripojené k {0}

en: Disconnected from {0}
sk: Odpojené od {0}

en: Welcome to Smuxi
sk: Vitajte v Smuxi

en: Type /help to get a list of available commands.
sk: Pre zobrazenie zoznamu dostupných príkazov zadajte príkaz /help.

en: After you have made a connection the list of available commands changes. Use the /help command again to see the extended command list.
sk: Zoznam dostupných príkazov sa zmení po tom, ako sa prihlásite. Pre zobrazenie rozšíreného zoznamu dostupných príkazov znovu zadajte príkaz /help.

en: Automatic connect to {0} failed!
sk: Automatické pripojenie k {0} zlyhalo!

note: TRANSLATOR: this line is used as a label / category for a list of commands below
en: Engine Commands
sk: Príkazy enginu

en: Connect failed!
sk: Pripojenie zlyhalo!

en: Disconnect failed - could not find server: {0}
sk: Odpojenie zlyhalo - nepodarilo sa nájsť server: {0}

en: Reconnect failed!
sk: Opätovné pripojenie zlyhalo!

en: Configuration reloaded
sk: Nastavenie znova načítané

en: Configuration saved
sk: Nastavenie uložené

en: Invalid parameter for config; use load or save
sk: Neplatný parameter pre config; zadajte load alebo save

en: Invalid parameter for network; use list, switch, or close
sk: Neplatný parameter pre network; zadajte list, switch alebo close

en: Networks
sk: Siete

en: Type
sk: Typ

en: Host
sk: Hostiteľ

en: Network close failed - could not find network with host: {0}
sk: Uzatvorenie siete zlyhalo - nebolo možné nájsť hostiteľskú sieť: {0}

en: Network switch failed - could not find network with host: {0}
sk: Sieťový uzol zlyhal - nebolo možné nájsť hostiteľskú sieť: {0}

en: Not connected to any network
sk: Nie je pripojené k žiadnej sieti

note: just in case the ProtocolManager is not setting the protocol chat
en: Connect failed.
sk: Pripojenie zlyhalo.

en: No protocol manager found for the protocol: {0}
sk: Pre protokol nebol nájdený žiadny správca protokolu: {0}

en: Username must not be empty.
sk: Používateľské meno nemôže byť prázdne.

en: Password must not be empty.
sk: Heslo nemôže byť prázdne.

en: User "{0}" doesn't exist.
sk: Používateľ "{0}" neexistuje.

en: User "{0}" already exists.
sk: Používateľ "{0}" existuje.

en: Server hostname must not be empty.
sk: Hostiteľský server nemôže byť prázdny.

en: Server hostname contains invalid characters (newline).
sk: Hostiteľský server obsahuje neplatné znaky (nový riadok).

en: Server '{0}' already exists.
sk: Server '{0}' už existuje.
