Smuxi - IRC client - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Kick
nl: Schoppen

en: Kick + Ban
nl: Schoppen + verbannen

en: Ban
nl: Verbannen

en: Unban
nl: Verbanning opheffen

en: Invite to
nl: Uitnodigen voor

en: Version
nl: Versie

en: Time
nl: Tijd

en: Finger
nl: Wijs

en: Userinfo
nl: Gebruikersinfo
