Smuxi - IRC client - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Query
oc: Chat privat

en: Op
oc: Opper

en: Deop
oc: Levar l'Op

en: Voice
oc: Voicer

en: Devoice
oc: Levar lo Voice

en: Kick
oc: Kicker

en: Kick + Ban
oc: Kicker + Bannir

en: Ban
oc: Bannir

en: Unban
oc: Levar lo ban

en: Invite to
oc: Inviter a

en: Time
oc: Temps
