Smuxi - IRC client - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Query
sv: Privat

en: Op
sv: Gör till operatör

en: Deop
sv: Ta bort operatörsskap

en: Voice
sv: Ge "voice"-status

en: Devoice
sv: Ta bort voice

en: Kick
sv: Sparka

en: Kick + Ban
sv: Sparka och stäng ute

en: Ban
sv: Stäng ute

en: Unban
sv: Upphäv utestängning

en: Whois
sv: Användarinformation

en: Invite to
sv: Bjud in till

en: Time
sv: Tid

en: Userinfo
sv: Användarinformation
