Smuxi - IRC client - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Query
cs: Soukromý pokec

en: Op
cs: Operátor

en: Deop
cs: Odebrat operátora

en: Voice
cs: Hlas

en: Devoice
cs: Odebrat hlas

en: Kick
cs: Vykopnout

en: Kick + Ban
cs: Vykopnout + zákaz

en: Ban
cs: Zákaz

en: Unban
cs: Zrušit zákaz

en: Whois
cs: Kdo je

en: Invite to
cs: Pozvat do

en: Version
cs: Verze

en: Time
cs: Čas

en: Userinfo
cs: Info o uživateli
