Smuxi - IRC client - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Query
da: Forespørgsel

en: Kick
da: Smid ud

en: Kick + Ban
da: Smid ud + giv karantæne

en: Ban
da: Giv karantæne

en: Unban
da: Fjern karantæne

en: Whois
da: Hvem er

en: Invite to
da: Inviter til

en: Time
da: Tid

en: Userinfo
da: Brugerinfo
