Smuxi - IRC client - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Query
sv: Fråga

en: Whois
sv: Vem är

en: Add To Contacts
sv: Lägg till i kontakter

en: Invite to
sv: Bjud in till

en: Rename
sv: Byt namn

en: Remove
sv: Ta bort
