Smuxi - IRC client - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Query
da: Forespørgsel

en: Whois
da: Hvem er

en: Add To Contacts
da: Tilføj til kontakter

en: Invite to
da: Inviter til

en: Rename
da: Omdøb

en: Remove
da: Fjern
