Smuxi - IRC client - en to pt_BR translation catalogue (6 entries)

en: Query
pt_BR: Consultar

en: Whois
pt_BR: Quem é

en: Add To Contacts
pt_BR: Adicionar aos contatos

en: Invite to
pt_BR: Convidar para

en: Rename
pt_BR: Renomear

en: Remove
pt_BR: Remover
