Smuxi - IRC client - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Query
cs: Soukromý pokec

en: Whois
cs: Kdo je

en: Add To Contacts
cs: Přidat ke kontaktům

en: Invite to
cs: Pozvat do

en: Rename
cs: Přejmenovat

en: Remove
cs: Odebrat
