Smuxi - IRC client - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Query
fr: Chat privé

en: Add To Contacts
fr: Ajouter aux contacts

en: Invite to
fr: Inviter à

en: Rename
fr: Renommer

en: Remove
fr: Retirer
