Smuxi - IRC client - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Query
hr: Upit

en: Whois
hr: Whois naredba

en: Add To Contacts
hr: Dodaj u kontakte

en: Invite to
hr: Pozovi u

en: Rename
hr: Preimenuj

en: Remove
hr: Ukloni
