Smuxi - IRC client - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Query
oc: Chat privat

en: Add To Contacts
oc: Apondre als contactes

en: Invite to
oc: Convidar a

en: Rename
oc: Renomenar

en: Remove
oc: Levar
