Smuxi - IRC client - en to cs translation catalogue (254 entries)

en: Smuxi Preferences
cs: Předvolby Smuxi

en: The nickname to use. You can specify extra nicknames (separated by spaces) which will be used as fallbacks when the first choice is not available. By default $nick_ and $nick__ will be used as fallbacks.
cs: Použít tuto přezdívku. Můžete zvolit více přezdívek (oddělených mezerami), které se použijí jako náhradní v případě, že první přezdívka nebude dostupná. Ve výchozím nastavení budou použity náhradní přezdívky $nick_ a $nick__.

en: Nickname(s):
cs: Jedna či více přezdívek:

en: Username:
cs: Uživatelské jméno:

en: Realname:
cs: Skutečné jméno:

en: Encoding:
cs: Kódování:

en: Automatically convert UTF-8 characters
cs: Automaticky převádět znaky UTF-8

en: <b>General</b>
cs: <b>Obecné</b>

en: Type:
cs: Typ:

en: Host:
cs: Hostitel:

en: Password:
cs: Heslo:

en: Show Password
cs: Zobrazit heslo

en: <b>Network Proxy</b>
cs: <b>Síťová proxy</b>

en: On Connect Commands:
cs: Příkazy při připojení:

en: On Startup Commands:
cs: Příkazy při spuštění:

en: <b>Global Commands</b>
cs: <b>Globální příkazy</b>

en: C_onnection
cs: _Připojení

en: Timestamp Format:
cs: Formát data a času:

en: Buffer Lines:
cs: Vyrovnávací paměť řádků:

en: Engine Buffer Lines:
cs: Vyrovnávací paměť řádků výkonné části:

en: ss = seconds
    mm = minutes
    hh = hours (01 - 12)
    HH = hours (00 - 23)
    tt = AM/PM
    
    dd = day
    MM = month
    yy/yyyy = year
cs: ss = sekundy
    mm = minuty
    hh = hodiny (01 – 12)
    HH = hodiny (00 – 23)
    tt = dop./odp.
    
    dd = den
    MM = měsíc
    yy/yyyy = rok

en: Persistency Type:
cs: Typ ukládání:

en: Volatile Buffer Lines:
cs: Počet dočasných řádků ve vyrovnávací paměti:

en: Persistent Buffer Lines:
cs: Počet trvalých řádků ve vyrovnávací paměti:

en: <b>Message Buffer</b>
cs: <b>Vyrovnávací paměť zpráv</b>

en: Strip Colors
cs: Zahazovat barvy

en: Strip Formattings
cs: Zahazovat formátování

en: Strip UTF-8
cs: Zahazovat UTF-8

en: Show Advanced Settings
cs: Zobrazit pokročilá nastavení

en: <b>Advanced</b>
cs: <b>Pokročilé</b>

en: General
cs: Obecné

note: Container child vbox6.Gtk.Box+BoxChild Container child vbox11.Gtk.Box+BoxChild
en: Top
cs: Nahoře

note: Container child vbox6.Gtk.Box+BoxChild Container child vbox11.Gtk.Box+BoxChild
en: Bottom
cs: Dole

note: Container child vbox6.Gtk.Box+BoxChild Container child vbox12.Gtk.Box+BoxChild
en: Left
cs: Vlevo

note: Container child vbox6.Gtk.Box+BoxChild Container child vbox12.Gtk.Box+BoxChild
en: Right
cs: Vpravo

note: Container child vbox6.Gtk.Box+BoxChild Container child vbox11.Gtk.Box+BoxChild Container child vbox12.Gtk.Box+BoxChild
en: None
cs: Žádné

en: <b> Tabs Position </b>
cs: <b> Umístění karet </b>

en: Highlight
cs: Zvýraznit

en: Activity
cs: Aktivita

en: No Activity
cs: Žádná aktivita

en: <b> Tab Colors </b>
cs: <b> Barvy záložek </b>

en: Automatically switch to newly opened person chats
cs: Automaticky přepnout do nově otevřeným pokeců s jednotlivci

en: Automatically switch to newly opened group chats
cs: Automaticky přepnout do nově otevřených skupinových pokeců

en: Tree
cs: Strom

en: Completion Character:
cs: Znak dokončování:

en: Command Character:
cs: Znak příkazu:

en: Command History Size:
cs: Velikost historie příkazů:

en: Bash-Style Completion
cs: Dokončování ve stylu Bash

en: <b> Entry Field </b>
cs: <b> Vstupní pole </b>

en: Input
cs: Vstup

en: Nick Colors
cs: Barvy přezdívek

en: <b> Person List Position </b>
cs: <b> Umístění seznamu osob </b>

en: Override
cs: Potlačit

en: <b> Topic Position </b>
cs: <b> Umístění tématu </b>

en: Foreground
cs: Popředí

en: Background
cs: Pozadí

en: <b> Color </b>
cs: <b> Barva </b>

note: This is a setting for character based line wrapping vs word based when showing messages
en: _Wrap Mode:
cs: _Režim zalamování:

en: <b> Chat </b>
cs: <b> Pokec </b>

en: Highlight words:
cs: Zvýrazňovat slova:

en: Beep on highlight
cs: Pípnout při zvýraznění

en: <b> Highlighting </b>
cs: <b> Zvýraznění </b>

en: Output
cs: Výstup

en: Enable
cs: Povolit

en: Show always
cs: Zobrazovat vždy

en: Show when window is minimized
cs: Zobrazovat, když je okno minimalizováno

en: Show when window is closed
cs: Zobrazovat, když je okno zavřeno

en: <b> Notification Area Icon </b>
cs: <b> Ikona oznamovací oblasti </b>

en: Show Smuxi in the messaging menu
cs: Zobrazit Smuxi v nabídce zpráv

en: <b>Messaging Menu</b>
cs: <b>Nabídka zpráv</b>

en: Show notification popups
cs: Zobrazit vyskakovací upozornění

en: <b>Notification Popups</b>
cs: <b>Vyskakovací oznámení</b>

en: Notification
cs: Oznámení

en: _Interface
cs: Roz_hraní

en: _Servers
cs: _Servery

en: _Filters
cs: _Filtry

en: Enabled
cs: Povoleno

en: Log Filtered Messages
cs: Zaznamenávat filtrované zprávy

en: _Logging
cs: Přih_lašování

en: IRC Chat
cs: Pokec IRC

en: Smuxi IRC Client
cs: Klient IRC Smuxi

en: Chat with other people on IRC
cs: Pokecejte si s dalšími lidmi na IRC

en: chat;messaging;im;gnome;gtk;irc;twitter;facebook;gtalk;xmpp;jabber;campfire;jabbr;
cs: chat;pokec;diskuze;zprávy;rychlé správy;im;gnome;gtk;irc;twitter;facebook;gtalk;xmpp;jabber;campfire;jabber;

en: Chat with other people on IRC, Twitter, Jabber and Campfire
cs: Pokecejte si s dalšími lidmi na IRC, Twitteru, Jabberu a Campfiru

en: Smuxi is an open-source, distributed and user-friendly chat client for IRC, Twitter, Jabber/XMPP, Campfire and SignalR's JabbR.
cs: Smuxi je distribuovaný, uživatelsky přívětivý klient s otevřeným zdrojovým kódem pro pokec přes IRC, Twitter, Jabber/XMPP, Campfire a JabbR od SignalR.

en: Inspired by the combination of screen and irssi, Smuxi has a detachable server (or like a "normal" client) that stays connected when you aren't, and can allow multiple Smuxi frontends to be connected and in sync. This is similar to screen+irssi or IRC bouncers, but more elegant and powerful.
cs: Inspirován kombinací screenu a irssi, má Smuxi oddělitelný server (nebo jako „normální“ klient), který zůstává připojen, i když uživatel zrovna připojen není, a dovoluje připojení a synchronizaci několika uživatelských rozhraní Smuxi najednou. Chová se tedy podobně jako screen+irssi nebo vyhazovač IRC, ale elegantněji a mocněji.

en: The main window showing an IRC channel
cs: Hlavní okno s kanálem IRC

en: Smuxi Website
cs: Webové stránky Smuxi

en: Oops, I did it again...
cs: Problém, zkouší se to znovu…

en: Smuxi crashed because an unhandled exception was thrown!
cs: Smuxi se zhroutil, protože obdržel nezpracovatelný požadavek!

en: Here is the stacktrace, please report this bug!
cs: Zde je výpis zásobníku. Tuto chybu prosím nahlaste!

en: _Report Bug
cs: _Nahlásit chybu

en: Engine not found.
cs: Výkonná část nebyla nalezena.

en: Engine Manager
cs: Správa výkonné části

en: Select which Smuxi engine you want to connect to
cs: Vyberte výkonnou část Smuxi, ke které se chcete připojit

en: Engine:
cs: Výkonná část:

en: Use Low Bandwidth Mode
cs: Používat režim pomalého spojení

en: Local Engine
cs: Místní výkonná část

en: Please select an engine!
cs: Vyberte si prosím výkonnou část!

en: Your frontend is not compatible with the engine!
    Engine Version: {0} Frontend Version: {1}
    Engine Protocol: {2} Frontend Protocol: {3}
cs: Vaše uživatelské rozhraní není kompatibilní s výkonnou částí!
    Verze výkonné části: {0} Verze uživatelského rozhraní: {1}
    Protokol výkonné části: {2} Protokol uživatelského rozhraní: {3}

en: An error occurred while connecting to the engine!
cs: Během připojování k výkonné části se vyskytla chyba!

en: Engine URL: {0}
cs: Adresa URL výkonné části: {0}

en: Error: {0}
cs: Chyba: {0}

en: Are you sure you want to delete the engine "{0}"?
cs: Opravdu si přejete odstranit výkonnou části „{0}“?

en: You are going to paste {0} lines. Do you want to continue?
cs: Chystáte se vložit {0} řádků. Chcete pokračovat?

note: TRANSLATOR: this line is used as a label / category for a list of commands below
en: Frontend Commands
cs: Příkazy uživatelské části

en: Enable debug output
cs: Zapnout ladicí výstup

en: Show this help
cs: Zobrazit tuto nápovědu

en: Options:
cs: Volby:

en: Connect to engine
cs: Připojit k výkonné části

en: Opens the specified link in Smuxi
cs: Otevřít v Smuxi zadaný odkaz

en: Starts a new Smuxi instance and ignores an existing one
cs: Spustit novou instanci Smuxi, případnou starou ignorovat

en: Passing link to already running Smuxi instance...
cs: Přenáší se odkaz do již běžící instance Smuxi…

en: Bringing already running Smuxi instance to foreground...
cs: Přenáší se již běžící instance Smuxi do uživatelské části…

en: {0} Users
cs: {0} uživatelů

en: Sorry, not implemented yet!
cs: Litujeme, ale zatím není podporováno!

en: Name
cs: Název

en: Topic
cs: Téma

en: Searching for group chats without a filter is not recommended.  This may take a while, or may not work at all.
    Do you wish to continue?
cs: Vyhledávání skupinových pokeců bez filtru není doporučeno. Nemusí vždy fungovat, nebo zabere hodně času.
    Přejete si pokračovat?

en: Error while fetching the list of group chats from the server.
cs: Chyba při přijmu seznamu skupinových pokeců ze serveru.

en: Disconnected from engine.
cs: Odpojen od výkonné části.

en: Reconnecting to engine... (attempt {0})
cs: Obnovuje se připojení k výkonné části… (pokus {0})

en: Cause: {0}
cs: Způsobeno: {0}

en: A fatal error has been detected because of a protocol incompatibility with the smuxi-server!
    
    Please install Mono on the frontend side so it matches the smuxi-server.
    
    More details about this issue can be found here:
    https://smuxi.im/issues/show/589
cs: Byla zjištěna kritická chyba kvůli nekompatibilitě protokolu se smuxi-server.
    
    Nainstalujte prosím na uživatelskou stranu Mono, které je ve shodě se smuxi-server.
    
    Více informací o tomto problému můžete najít zde (odkaz je v angličtině):
    https://smuxi.im/issues/show/589

en: The frontend has lost the connection to the server.
    Do you want to reconnect now?
cs: Uživatelská část ztratila spojení se serverem.
    Chcete se nyní znovu připojit?

en: Reconnecting to the server has failed.
    Do you want to try again?
cs: Opětovné připojení k serveru selhalo.
    Chcete to zkusit znovu?

en: The server has lost the connection to the frontend.
    Do you want to reconnect now?
cs: Server ztratil spojení s uživatelskou částí.
    Chcete se nyní znovu připojit?

en: Show
cs: Zobrazit

en: Protocol
cs: Protokol

en: Hostname
cs: Hostitel

en: Unable to load server:
cs: Nelze načíst server:

en: Person / Private
cs: Osobní / soukromý

en: Group / Public
cs: Skupinový / veřejný

en: Engine Assistant - Smuxi
cs: Průvodce výkonnou částí – Smuxi

en: Add Smuxi Engine
cs: Přidat výkonnou část Smuxi

en: Edit Smuxi Engine
cs: Upravit výkonnou část Smuxi

en: Connection
cs: Připojení

en: Credentials
cs: Pověření

en: Now you can use the Smuxi Engine
cs: Nyní můžete používat tento výkonnou část Smuxi

en: Thank you
cs: Děkujeme

en: An engine with this name already exists! Please specify a different one.
cs: Výkonná část s tímto názvem již existuje. Zadejte prosím jiný název.

en: Enter which chat to join
cs: Zadejte, kterému pokecu se připojit

en: About Smuxi
cs: O Smuxi

note: TODO: add cmd+, accelerator
en: Preferences
cs: Předvolby

en: Unable to add server:
cs: Nelze přidat server:

en: Switching to local engine will disconnect you from the current engine!
    Are you sure you want to do this?
cs: Přepnutím na místní výkonnou část se odpojíte od aktuálního serveru!
    Opravdu si přejete pokračovat?

en: Switching the remote engine will disconnect you from the current engine!
    Are you sure you want to do this?
cs: Přepnutím na vzdálený server část se odpojíte od aktuální výkonné části!
    Opravdu si přejete pokračovat?

en: Day changed from {0} to {1}
cs: Den se změnil z {0} na {1}

en: Day changed to {0}
cs: Den se změnil na {0}

en: Invalid filter regex: '{0}'. Reason: {1}
cs: Neplatný regulární výraz pro filtr: „{0}“. Příčina: {1}

en: Are you sure you want to delete the selected filter?
cs: Opravdu si přejete smazat vybraný filtr?

en: Network
cs: Síť

en: Protocol / Server
cs: Protokol / server

en: Chat Type
cs: Typ pokecu

en: Normal
cs: Normální

en: Event
cs: Událost

en: Type
cs: Typ

en: Pattern
cs: Vzor

en: No Proxy
cs: Nepoužívat proxy

en: System Default
cs: Podle systému

en: Save
cs: Uložit

en: Add
cs: Přidat

en: Unsupported
cs: Nepodporováno

en: Low Bandwidth Mode is active: no messages synced.
cs: Režim pomalého spojení je aktivní: nesynchronizuji zprávy.

en: Show _Menubar
cs: Zobrazovat _nabídkovou lištu

en: Retrieving user list for {0}...
cs: Získává se seznamu uživatelů pro {0}…

note: TRANSLATOR: this string will be appended to the one above
en: done.
cs: hotovo.

en: Reconnect
cs: Znovu se připojit

en: Closing the protocol chat will also close all open chats connected to it!
    Are you sure you want to do this?
cs: Zavření tohoto pokecového protokolu zavře také všechny otevřené pokecy na něm připojené!
    Opravdu si přejete pokračovat?

en: Are you sure you want to delete the selected server?
cs: Opravdu si přejete smazat vybraný server?

en: Unable to edit server:
cs: Nelze upravit server:

en: Find
cs: Najít

en: _Search for:
cs: _Hledat:

en: _Match Case
cs: _Výsledky hledání

en: Search _Backwards
cs: Hledat pozpát_ku

en: _Wrap Around
cs: _Přecházet přes okraj

en: Use _Regular Expressions
cs: Použít re_gulární výrazy

en: Smuxi - Find Group Chat
cs: Smuxi – Najít skupinový pokec

en: _Name:
cs: _Název:

en: Join
cs: Vstoupit

en: _Server
cs: S_erver

en: _Chat
cs: _Pokec

en: _Engine
cs: Vý_konná část

en: _View
cs: Zo_brazit

en: _Help
cs: Nápo_věda

en: Connect
cs: Připojit

en: Open Log
cs: Otevřít záznam

en: _Preferences
cs: _Předvolby

en: _Quit
cs: U_končit

en: _Connect
cs: _Připojit

en: _Add
cs: Přid_at

en: _Manage
cs: Spr_avovat

en: _Open / Join Chat
cs: _Otevřít / vstoupit do pokecu

en: _Find Group Chat
cs: _Najít skupinový pokec

en: C_lear All Activity
cs: _Vyčistit všechnu aktivitu

en: _Next Chat
cs: _Následující pokec

en: _Previous Chat
cs: _Předchozí pokec

en: _Close
cs: _Zavřít

en: _Use Local Engine
cs: Po_užívat místní výkonnou část

en: _Add Remote Engine
cs: Přid_at vzdálenou výkonnou část

en: Switch Remote Engine
cs: Přepnout vzdálenou výkonnou část

en: _Caret Mode
cs: Z_nakový režim

en: _Browse Mode
cs: Režim _procházení

en: Show _Statusbar
cs: Zobrazovat _stavovou lištu

en: _Fullscreen
cs: _Celá obrazovka

en: _About
cs: _O aplikaci

en: Find Group Chat
cs: Najít skupinový pokec

en: _Website
cs: _Webové stránky

en: Show _Toolbar
cs: Zobrazovat nás_trojovou lištu

en: Smuxi - Connect
cs: Smuxi – připojení

en: Smuxi - Preferences
cs: Smuxi – předvolby

en: Nicknames:
cs: Přezdívky:

en: Tabs
cs: Karty

en: <b> User List Position </b>
cs: <b> Umístění seznamu uživatelů </b>

en: <b> Channel </b>
cs: <b> Kanál </b>

en: <b>Channel Filters</b>
cs: <b>Filtry kanálů</b>

en: <b>User Filters</b>
cs: <b>Filtry uživatelů</b>

en: Use _SSH Tunnel
cs: Používat tunel _SSH

en: <span size="small">Enables the use of SSH for the connection.  This has a small performance impact, but is more secure and required when using NAT or port-based firewalls</span>
cs: <span size="small">Povolí používání SSH pro toto připojení. Na výkon to má malý dopad, ale je to mnohem bezpečnější a potřebné, pokud používáte NAT nebo firewally založené na portech</span>

en: SSH _Host:
cs: _Hostitel SSH:

en: <span size="small">DNS or IP address and port of the SSH server</span>
cs: <span size="small">DNS nebo adresa IP a port serveru SSH</span>

en: <span size="small">DNS or IP address and port of the Smuxi server</span>
cs: <span size="small">DNS nebo adresa IP a port serveru Smuxi</span>

en: _Smuxi Host:
cs: Hostitel _Smuxi:

en: _SSH Username: (optional)
cs: Uživatelské jméno pro _SSH: (volitelné)

en: <span size="small">Username which will be used to log into the SSH server</span>
cs: <span size="small">Uživatelské jméno pro přihlášení k serveru SSH</span>

en: _SSH Password: (optional)
cs: Heslo pro _SSH: (volitelné)

en: <span size="small">Password which will be used to log into the SSH server. The password is optional if SSH key authorization is used (see below).</span>
cs: <span size="small">Heslo pro připojení k serveru SSH. Není nutné jej zadat, když se ověřuje pomocí klíče SSH (viz níže).</span>

en: _SSH Keyfile: (optional)
cs: Soubor s klíčem _SSH: (nepovinný)

note: Container child vbox17.Gtk.Box+BoxChild
en: Select a File
cs: Výběr souboru

en: <span size="small">SSH private keyfile which will be used to log into the SSH server</span>
cs: <span size="small">Soubor se soukromým klíčem SSH, který se bude používat při spojování se serverem SSH</span>

en: _Username:
cs: _Uživatelské jméno:

en: <span size="small">Username which will be used to log into the Smuxi server</span>
cs: <span size="small">Uživatelské jméno pro přihlášení k serveru Smuxi</span>

en: _Password:
cs: _Heslo:

en: <span size="small">Password of the user</span>
cs: <span size="small">Heslo uživatele</span>

en: _Verify Password:
cs: _Ověřit heslo:

en: <span size="small">Repeat the password for verification</span>
cs: <span size="small">Zopakujte heslo pro ověření</span>

en: Welcome to the Smuxi Engine Configuration Assistant.
    You need to enter some information before you can use the engine.
    
    Click "Forward" to begin.
cs: Vítejte v průvodci nastavení výkonné části Smuxi.
    Před použitím výkonné části bude třeba, aby jste zadali některé informace.
    
    Začněte kliknutím na „Pokračovat“.

en: _Engine Name:
cs: _Název výkonné části:

en: <span size="small">Profile name of the new engine</span>
cs: <span size="small">Název profilu nové výkonné čísti</span>

en: _Default Engine:
cs: _Výchozí výkonná část:

en: Use as new default engine
cs: Použít jako novou výchozí výkonnou část

en: <span size="small">If enabled, the current engine will be the default next time Smuxi is started</span>
cs: <span size="small">Pokud je zaškrtnuto, aktuální výkonná část bude použita jako výchozí při příštím spuštění Smuxi</span>

en: Smuxi - Open Chat
cs: Smuxi – otevření pokecu

en: _Type:
cs: _Typ

en: Smuxi - Server
cs: Smuxi – Server

en: _Hostname:
cs: _Hostitel:

en: _Network:
cs: _Síť:

en: Nickname:
cs: Přezdívka:

en: _Protocol:
cs: P_rotokol:

en: Automatically connect to server at startup
cs: Po spuštění se automaticky připojit k serveru

en: Use Encryption
cs: Používat šifrování

en: Validate Server Certificate
cs: Ověřit certifikát serveru

en: _On Connect Commands:
cs: _Příkazy při připojení:

en: _Ignore Commands
cs: _Ignorovat příkazy
