Smuxi - IRC client - en to fa translation catalogue (163 entries)

en: Smuxi Preferences
fa: تنظیمات Smuxi

en: The nickname to use. You can specify extra nicknames (separated by spaces) which will be used as fallbacks when the first choice is not available. By default $nick_ and $nick__ will be used as fallbacks.
fa: نام مستعار, میتوانید نام های مستعار اضافه ای را نیز مشخص کنید(با فاصله از هم جدا کنید) تا در زمانی که انتخاب اول در دسترس نیست استفاده شوند. به صورت پیش فرض $نام_ و $نام__ به عنوان جانشین استفاده خواهند شد.

en: Nickname(s):
fa: نام (های) مستعار:

en: Realname:
fa: نام حقیقی:

en: Encoding:
fa: انکودینگ:

en: Automatically convert UTF-8 characters
fa: تبدیل خودکار حروف UTF-8

en: <b>General</b>
fa: <b> کلی </b>

en: Type:
fa: نوع:

en: Host:
fa: میزبان:

en: Password:
fa: رمز:

en: Port:
fa: درگاه:

en: Show Password
fa: نمایش رمز

en: <b>Network Proxy</b>
fa: <b> پراکسی شبکه </b>

en: On Connect Commands:
fa: دستورات زمان اتصال:

en: On Startup Commands:
fa: دستورات زمان اجرا:

en: <b>Global Commands</b>
fa: <b> فرامین عمومی </b>

en: C_onnection
fa: ارتباط

en: Timestamp Format:
fa: قالب زمان:

en: Show Advanced Settings
fa: نمایش تنظیمات پیشرفته

en: General
fa: عمومی

note: Container child vbox6.Gtk.Box+BoxChild Container child vbox11.Gtk.Box+BoxChild
en: Top
fa: بالا

note: Container child vbox6.Gtk.Box+BoxChild Container child vbox11.Gtk.Box+BoxChild
en: Bottom
fa: پایین

note: Container child vbox6.Gtk.Box+BoxChild Container child vbox12.Gtk.Box+BoxChild
en: Left
fa: چپ

note: Container child vbox6.Gtk.Box+BoxChild Container child vbox12.Gtk.Box+BoxChild
en: Right
fa: راست

note: Container child vbox6.Gtk.Box+BoxChild Container child vbox11.Gtk.Box+BoxChild Container child vbox12.Gtk.Box+BoxChild
en: None
fa: هیچ

en: <b> Tabs Position </b>
fa: <b> موقعیت تب ها </b>

en: Highlight
fa: برجسته کردن

en: Activity
fa: فعالیت

en: No Activity
fa: بدون فعالیت

en: Join/Part/Mode
fa: چسبیدن/جدا شدن/حالت

en: <b> Tab Colors </b>
fa: <b> رنگ تب ها </b>

en: Tree
fa: درخت

en: Completion Character:
fa: کاراکتر تکمیل کردن:

en: Command Character:
fa: کاراکتر فرمان:

en: Command History Size:
fa: اندازه تاریخچه دستور:

en: Bash-Style Completion
fa: تکمیل کردن مانند bash

en: <b> Entry Field </b>
fa: <b> فیلد ورودی </b>

en: Input
fa: ورودی

en: Nick Colors
fa: رنگ نام های مستعار

en: <b> Person List Position </b>
fa: <b> موقعیت لیست افراد </b>

en: <b> Font </b>
fa: <b> قلم </b>

en: <b> Topic Position </b>
fa: <b> موقعیت تاپیک </b>

en: Foreground
fa: رنگ رو

en: Background
fa: رنگ زمینه

en: <b> Color </b>
fa: <b> رنگ </b>

en: <b> Chat </b>
fa: <b> چت <b/>

en: Highlight words:
fa: کلمات برجسته:

en: <b> Highlighting </b>
fa: <b> برجسته نمایی </b>

en: Output
fa: خروجی

en: Enable
fa: فعال کردن

en: Show always
fa: همیشه نمایش بده

en: <b> Notification Area Icon </b>
fa: <b> علامت ناحیه هشدار </b>

en: Show Smuxi in the messaging menu
fa: نمایش smuxi در منو پیام رسانی

en: <b>Messaging Menu</b>
fa: <b> منو پیغام رسانی </b>

en: Show notification popups
fa: نمایش کادر های هشدار

en: <b>Notification Popups</b>
fa: <b> کادر های هشدار </b>

en: Notification
fa: هشدار

en: Enabled
fa: فعال

en: Log Filtered Messages
fa: ثبت پیغام های فیلتر شده

en: Automatically connect to server at startup
fa: وصل شدن خودکار به سرویس دهنده هنگام شروع

en: Protocol:
fa: پروتوکل:

en: Network:
fa: شبکه:

en: Hostname:
fa: نام میزبان:

en: Engine not found.
fa: موتور یافت نشد

en: Use Low Bandwidth Mode
fa: استفاده از حالت پهنای باند کم

en: Error: {0}
fa: خطا: {0}

en: Are you sure you want to delete the engine "{0}"?
fa: آیا مطمئن هستید که میخواهید موتور {0} را حذف کنید؟

en: You are going to paste {0} lines. Do you want to continue?
fa: شما در جال جایگزاری {0} خط نوشته هستید.آیا میخواهید ادامه دهید؟

en: Sorry, not implemented yet!
fa: متاسفیم, هنوز پیاده سازی نشده!

note: fill ListStore
en: Character
fa: حرف

en: Word
fa: واژه

en: Volatile
fa: فرار

en: No Proxy
fa: بدون واسطه

en: Connection
fa: ارتباط

en: Interface
fa: رابط

en: Servers
fa: سرویس دهنده ها

en: Filters
fa: فیلتر ها

en: Logging
fa: ثبت صورت عملیات

en: Error while fetching the list of group chats from the server.
fa: خطا در گرفتن لیست چت های گروهی از سرویس دهنده.

en: Disconnected from engine.
fa: از موتور قطع شد.

en: Reconnecting to engine... (attempt {0})
fa: اتصال دوباره به موتور... (کوشش {0})

en: Unable to load server:
fa: خطا در بارگذاری سرویس دهنده:

en: About Smuxi
fa: درباره Smuxi

note: TODO: add cmd+, accelerator
en: Preferences
fa: تنظیمات

en: Unable to add server:
fa: ناتوان در اضافه کردن سرویس دهنده:

en: Switching to local engine will disconnect you from the current engine!
    Are you sure you want to do this?
fa: راه گزینی به موتور محلی باعث میشود که از موتور فعلی قطع شوید!آیا برای اینجام این کار مطمئن هستید؟

en: Switching the remote engine will disconnect you from the current engine!
    Are you sure you want to do this?
fa: راه گزینی به موتور دور باعث میشود که از موتور فعلی قطع شوید!آیا برای اینجام این کار مطمئن هستید؟

en: Day changed from {0} to {1}
fa: تاریخ از {0} به {1} تغییر کرد.

en: Day changed to {0}
fa: تاریخ به {0} تغییر کرد.

en: Are you sure you want to delete the selected filter?
fa: آیا مطمئن هستید که میخواهید فیلتر {0} را حذف کنید؟

en: Normal
fa: معمولی

en: Event
fa: رویداد

en: Type
fa: نوع

en: Pattern
fa: طرح

en: Low Bandwidth Mode is active: no messages synced.
fa: حالت پهنای پاند کم فعال است: هیچ پیغامی همگام نشده است.

en: Show _Menubar
fa: نمایش نوار منو

en: Retrieving user list for {0}...
fa: در حال به درست آوردن لیست کاربران برای {0}

note: TRANSLATOR: this string will be appended to the one above
en: done.
fa: پایان یافت

en: Reconnect
fa: اتصال دوباره

en: Are you sure you want to delete the selected server?
fa: مطمئن هستید که میخواهید سرویس دسهنده انتخاب شده رو حذف کنید؟

en: Unable to edit server:
fa: ناتوان در ویرایش سرویس دهنده:

en: Find
fa: یافتن

en: _Search for:
fa: جست و جو برای:

en: _Match Case
fa: تطابق بزرگی و کوچکی حروف

en: Search _Backwards
fa: جست و جو از انتها

en: _Wrap Around
fa: چرخش

en: Use _Regular Expressions
fa: استفاده از عبارات باقاعده

en: Smuxi - Find Group Chat
fa: Smuxi - یافتن چت گروهی

en: _Name:
fa: نام:

en: Join
fa: ملحق شدن

en: _Smuxi
fa: Smuxi

en: _Server
fa: سرویس دهنده

en: _Chat
fa: چت

en: _Engine
fa: موتور

en: _View
fa: نمایش

en: _Help
fa: راهنما

en: Connect
fa: اتصال

en: Open Log
fa: باز کردن صورت عملیات

en: _Preferences
fa: تنظیمات

en: _Quit
fa: خروج

en: _Connect
fa: اتصال

en: _Add
fa: افزودن

en: _Manage
fa: مدیریت

en: _Open / Join Chat
fa: باز کردن / ملحق شدن به چت

en: _Find Group Chat
fa: جست و جوی چت گروهی

en: C_lear All Activity
fa: پاک کردن تمام فعالیتها

en: _Next Chat
fa: چت بعدی

en: _Previous Chat
fa: چت قبلی

en: _Close
fa: بستن

en: _Use Local Engine
fa: استفاده از موتور محلی

en: _Add Remote Engine
fa: استفاده از موتور دور

en: _Caret Mode
fa: سبک نشان

en: _Browse Mode
fa: سبک مرورگر

en: Show _Statusbar
fa: نمایش نوار وضعیت

en: _Fullscreen
fa: تمام صفحه

en: _About
fa: درباره

en: Find Group Chat
fa: یافتن چت گروهی

en: _Website
fa: وبسایت

en: Show _Toolbar
fa: نمایش نوار ابزار

en: Smuxi - Connect
fa: Smuxi - اتصال

en: Nicknames:
fa: نامهای مستعار:

en: Use _SSH Tunnel
fa: استفاده از تونل SSH

en: SSH _Host:
fa: درگاه SSH:

en: _Port:
fa: درگاه:

en: _Smuxi Host:
fa: میزبان Smuxi:

en: _SSH Username: (optional)
fa: نام کاربری SSH: (دلخواه)

en: _SSH Password: (optional)
fa: رمزعبور SSH: (دلخواه)

en: _SSH Keyfile: (optional)
fa: فایل کلید SSH: (دلخواه)

note: Container child vbox17.Gtk.Box+BoxChild
en: Select a File
fa: یک فایل انتخاب کنید.

en: _Username:
fa: نام کاربری:

en: _Password:
fa: رمز عبور:

en: _Verify Password:
fa: تکرار رمز عبور:

en: _Default Engine:
fa: موتور پیشفرض:

en: Use as new default engine
fa: استفاده به عنوان موتور پیشفرض جدید

en: Smuxi - Open Chat
fa: Smuxi - باز کردن چت

en: _Type:
fa: نوع:

en: _Hostname:
fa: نام میزبان:

en: _Network:
fa: شبکه:

en: _Protocol:
fa: پروتوکل:

en: Use Encryption
fa: استفاده از رمزنگاری

en: Validate Server Certificate
fa: بررسی گواهینامه سرویس دهنده

en: _On Connect Commands:
fa: دستورات موقع اتصال

en: _Ignore Commands
fa: چشم پوشی از دستورات
