Smuxi - IRC client - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Unknown Command: {0}
fa: دستور ناشناخته: {0}

en: Not enough parameters for {0} command
fa: تعداد پارامتر های دستور {0} ناکافیست.

en: Engine must not be empty.
fa: نام موتور نباید خالی باشد.

en: Engine does not exist.
fa: موتور مورد نظر وجود ندارد.

en: Unknown channel ({0}) - only the following channel types are supported:
fa: کانال ناشناخته ({0}) فقط کانال های ذیل پشتیبانی میشوند.

en: Registration with engine failed!  The username and/or password were wrong - please verify them.
fa: ثبت نام نا موفق بود.نام کاربر و/یا رمز نادرست بودند - لطفا از صحت آنها اطمینان پیدا کنید.

en: SSH client application was not found:
fa: برنامه ssh پیدا نشد:

en: SSH client must be either OpenSSH (ssh) or Plink (plink.exe, not putty.exe)
fa: برنامه ssh باید یا OpenSSH(ssh) و یا PLink(plink.exe و نه putty.exe) باشد.

en: The local SSH forwarding port {0} is already in use. Is there an old SSH tunnel still active?
fa: درگاه داخلی {0} در حال ساتفاده است؟ آیا یک تونل قدیمی ssh هنوز فعال است؟

en: SSH tunnel setup failed (exit code: {0})
    
    SSH program: {1}
    SSH parameters: {2}
    
    Program Error:
    {3}
    Program Output:
    {4}
fa: راهاندازی تونل SSH شکست خورد.(کد خروج: {0})
    
    برنامه SSH: {1}
    پارامتر های SSH: {2}
    
    خطای برنامه:
    {3}
    خروجی برنامه:
    {4}

en: SSH keyfile not found.
fa: فایل کلید SSH یافت نشد.

en: SSH keyfile could not be read.
fa: فایل کلید SSH قابل خواندن نیست.

en: OpenSSH version number not found (exit code: {0})
    
    SSH program: {1}
    
    Program Error:
    {2}
    Program Output:
    {3}
fa: شماره نسخه OpenSSH یافت نشد. (کد خروج: {0})
    
    برنامه SSH: {1}
    
    خطای برنامه:
    {2}
    خروجی برنامه‌:
    {3}

en: PuTTY / Plink requires a username to be set.
fa: PuTTY / Plink نیاز به یک بک نام کاربری تنظیم شده دارند.
