Smuxi - IRC client - en to hr translation catalogue (26 entries)

en: Add user to Server
hr: Dodaj korisnika na poslužitelj

en: Modify existing user of Server
hr: Uredi postojećeg korisnika poslužitelja

en: Delete user from Server
hr: Ukloni korisnika s poslužitelja

en: List all existing users of Server
hr: Prikaži sve postojeće korisnike poslužitelja

en: User to create, modify or delete
hr: Korisnik za stvaranje, uređivanje ili uklanjanje

en: Password of the user when creating or modifying a user
hr: Lozinka korisnika pri stvaranju ili uređivanju korisnika

en: Enable debug output
hr: Omogući ispis otklanjanja greške

en: Optimize message buffers and exit (valid values: none, defrag, index, all)
hr: Optimiziraj međuspremnike poruka i zatvori (valjane vrijednosti: none, defrag, index, all)

en: Show this help
hr: Prikaži ovu pomoć

en: Usage: smuxi-server [options]
hr: Upotreba: smuxi-server [mogućnosti]

en: Options:
hr: Mogućnosti:

en: Show version
hr: Prikaži inačicu

en: Unknown option: '{0}'
hr: Nepoznata mogućnost: '{0}'

en: Command line error: {0}
hr: Greška naredbenog redka: {0}

en: At most one of --add-user, --modify-user, and --delete-user may be used at a time.
hr: Istovremeno se može koristiti jedna od --add-user, --modify-user, ili --delete-user naredbi.

en: You must specify a username with the --username option.
hr: Morate navesti korisničko ime sa --username mogućnosti.

en: Username must not be empty.
hr: Korisničko ime ne smije biti prazno.

en: You must specify a password with the --password option.
hr: Morate navesti lozinku sa --password mogućnosti.

en: Password must not be empty.
hr: Lozinka ne smije biti prazna.

en: Invalid optimization value passed to --optimize-message-buffer, valid values are: {0}
hr: Nevaljana vrijednost optimizacije za --optimize-message-bufferu, valjane vrijednosti su: {0}

en: User "{0}" successfully added to server.
hr: Korisnik "{0}" je uspješno dodan na poslužitelj.

en: User "{0}" successfully modified.
hr: Korisnik "{0}" je uspješno uređen.

en: User "{0}" successfully deleted from server.
hr: Korisnik "{0}" je uspješno uklonjen s poslužitelja.

en: Users:
hr: Korisnici:

en: Successfully optimized {0} message buffers.
hr: Međuspremnici poruka {0} uspješno optimizirani.

en: Failed to optimize message buffers: {0}
hr: Optimizacija međuspremnika poruka {0} nije uspjela.
