Smuxi - IRC client - en to sk translation catalogue (21 entries)

en: Add user to Server
sk: Pridať používateľa na server

en: Modify existing user of Server
sk: Upraviť existujúcich používateľov na serveri

en: Delete user from Server
sk: Zmazať používateľa zo servera

en: List all existing users of Server
sk: Vypísať všetkých existujúcich používateľov servera

en: User to create, modify or delete
sk: Používateľ, ktorý sa má pridať, upraviť, alebo zmazať

en: Password of the user when creating or modifying a user
sk: Heslo vytváraného či upravovaného používateľa

en: Enable debug output
sk: Povoliť ladiace informácie

en: Show this help
sk: Zobraziť túto nápovedu

en: Usage: smuxi-server [options]
sk: Používanie: smuxi-server [možnosti]

en: Options:
sk: Možnosti:

en: Unknown option: '{0}'
sk: Neznáma možnosť: '{0}'

en: Command line error: {0}
sk: Chybný príkaz: {0}

en: At most one of --add-user, --modify-user, and --delete-user may be used at a time.
sk: V súčasnej dobe môžete použiť jednu z týchto možností: --add-user, --modify-user, aa --delete-user.

en: You must specify a username with the --username option.
sk: U možnosti --username musíte zadať používateľské meno.

en: Username must not be empty.
sk: Používateľské meno nemôže byť prázdne.

en: You must specify a password with the --password option.
sk: U možnosti --password musíte zadať heslo.

en: Password must not be empty.
sk: heslo nemôže byť prázdne.

en: User "{0}" successfully added to server.
sk: Používateľ "{0}" bol úspešne pridaný na server.

en: User "{0}" successfully modified.
sk: Používateľ "{0}" bol úspešne upravený.

en: User "{0}" successfully deleted from server.
sk: Používateľ "{0}" bol úspešne zmazaný zo servera.

en: Users:
sk: Používatelia:
