snac - en to nl_NL translation catalogue (173 entries)

en: Sensitive content:
nl_NL: Gevoelige inhoud:

en: Sensitive content description
nl_NL: Omschrijving van gevoelige inhoud

en: Only for mentioned people:
nl_NL: Enkel voor genoemde personen:

en: Reply to (URL):
nl_NL: Antwoord op (URL):

en: Don't send, but store as a draft
nl_NL: Niet verzenden, maar opslaan als concept

en: Draft:
nl_NL: Concept:

en: Attachments...
nl_NL: Bijlagen...

en: File:
nl_NL: Bestand:

en: Clear this field to delete the attachment
nl_NL: Veld leegmaken om de bijlage te verwijderen

en: Attachment description
nl_NL: Omschrijving van bijlage

en: Poll...
nl_NL: Peiling...

en: Poll options (one per line, up to 8):
nl_NL: Peiling opties (één per regel, tot 8):

en: One choice
nl_NL: Eén keuze

en: Multiple choices
nl_NL: Meerdere keuzes

en: End in 5 minutes
nl_NL: Eindigt over 5 minuten

en: End in 1 hour
nl_NL: Eindigt over 1 uur

en: End in 1 day
nl_NL: Eindigt over 1 dag

en: Post
nl_NL: Bericht

en: Site description
nl_NL: Omschrijving van de site

en: Admin email
nl_NL: Admin e-mail

en: %d following, %d followers
nl_NL: %d volgend, %d volgers

en: private
nl_NL: privé

en: public
nl_NL: publiek

en: notifications
nl_NL: notificaties

en: people
nl_NL: mensen

en: instance
nl_NL: instantie

en: Search posts by URL or content (regular expression), @user@host accounts, or #tag
nl_NL: Zoek berichten op URL of inhoud (reguliere expressie), @user@host accounts, of #tag

en: Content search
nl_NL: Inhoud zoeken

en: verified link
nl_NL: verifieerde link

en: Location:
nl_NL: Locatie:

en: New Post...
nl_NL: Nieuw bericht...

en: What's on your mind?
nl_NL: Wat wil je delen?

en: Operations...
nl_NL: Handelingen...

en: Follow
nl_NL: Volg

en: (by URL or user@host)
nl_NL: (via URL of gebruiker@host)

en: (by URL)
nl_NL: (via URL)

en: Like
nl_NL: Leuk

en: User Settings...
nl_NL: Gebruikersinstellingen...

en: Display name:
nl_NL: Weergavenaam:

en: Your name
nl_NL: Jouw naam

en: Avatar:
nl_NL: Profielafbeelding:

en: Delete current avatar
nl_NL: Verwijder huidige profielafbeelding

en: Header image (banner):
nl_NL: Header afbeelding (banner):

en: Delete current header image
nl_NL: Verwijder huidige header afbeelding

en: Write about yourself here...
nl_NL: Schrijf hier iets over jezelf...

en: Always show sensitive content
nl_NL: Altijd gevoelige inhoud tonen

en: Email address for notifications:
nl_NL: E-mailadres voor notificaties:

en: Telegram notifications (bot key and chat id):
nl_NL: Telegram notificaties (bot sleutel en chat id):

en: ntfy notifications (ntfy server and token):
nl_NL: ntfy notificaties (ntfy server en token):

en: Maximum days to keep posts (0: server settings):
nl_NL: Maximaal aantal dagen om berichten te bewaren (0: serverinstellingen):

en: Drop direct messages from people you don't follow
nl_NL: Verwijder directe berichten van mensen die je niet volgt

en: This account is a bot
nl_NL: Dit account is een bot

en: Auto-boost all mentions to this account
nl_NL: Automatisch boosten van alle vermeldingen van dit account

en: This account is private (posts are not shown through the web)
nl_NL: Dit account is privé (berichten worden niet getoond via het web)

en: Collapse top threads by default
nl_NL: Klap standaard top threads in

en: Follow requests must be approved
nl_NL: Volgverzoeken moeten worden goedgekeurd

en: Publish follower and following metrics
nl_NL: Publiceer volger- en volgstatistieken

en: Current location:
nl_NL: Huidige locatie:

en: Profile metadata (key=value pairs in each line):
nl_NL: Profiel metadata (sleutel=waarde paren in elke regel):

en: Web interface language:
nl_NL: Webinterface taal:

en: New password:
nl_NL: Nieuw wachtwoord:

en: Repeat new password:
nl_NL: Herhaal nieuw wachtwoord:

en: Update user info
nl_NL: Werk gebruikersinformatie bij

en: Followed hashtags...
nl_NL: Gevolgde hashtags...

en: One hashtag per line
nl_NL: Eén hashtag per regel

en: Update hashtags
nl_NL: Werk hashtags bij

en: Say you like this post
nl_NL: Zeg dat je dit bericht leuk vindt

en: Unlike
nl_NL: Niet leuk vinden

en: Nah don't like it that much
nl_NL: Nee, ik vind het niet zo leuk

en: Unpin
nl_NL: Niet vastzetten

en: Unpin this post from your timeline
nl_NL: Zet dit bericht niet meer vast op je tijdlijn

en: Pin
nl_NL: Vastzetten

en: Pin this post to the top of your timeline
nl_NL: Zet dit bericht vast bovenaan je tijdlijn

en: Announce this post to your followers
nl_NL: Kondig dit bericht aan bij je volgers

en: Unboost
nl_NL: Ontboosten

en: I regret I boosted this
nl_NL: Ik betreur dat ik dit heb geboost

en: Unbookmark
nl_NL: Uit favorieten verwijderen

en: Delete this post from your bookmarks
nl_NL: Verwijder dit bericht uit je favorieten

en: Bookmark
nl_NL: Favoriet

en: Add this post to your bookmarks
nl_NL: Voeg dit bericht toe aan je favorieten

en: Unfollow
nl_NL: Ontvolgen

en: Stop following this user's activity
nl_NL: Stop met het volgen van de activiteit van deze gebruiker

en: Start following this user's activity
nl_NL: Start met het volgen van de activiteit van deze gebruiker

en: Unfollow Group
nl_NL: Ontvolg groep

en: Stop following this group or channel
nl_NL: Stop met het volgen van deze groep of kanaal

en: Follow Group
nl_NL: Volg groep

en: Start following this group or channel
nl_NL: Start met het volgen van deze groep of kanaal

en: MUTE
nl_NL: DEMP

en: Block any activity from this user forever
nl_NL: Blokkeer alle activiteit van deze gebruiker voor altijd

en: Delete
nl_NL: Verwijderen

en: Delete this post
nl_NL: Verwijder dit bericht

en: Hide
nl_NL: Verberg

en: Hide this post and its children
nl_NL: Verberg dit bericht en zijn kinderen

en: Edit...
nl_NL: Bewerken...

en: Reply...
nl_NL: Antwoord...

en: Truncated (too deep)
nl_NL: Afgekapt (te diep)

en: follows you
nl_NL: volgt jou

en: Pinned
nl_NL: Vastgezet

en: Bookmarked
nl_NL: Favoriet

en: Poll
nl_NL: Peiling

en: Voted
nl_NL: Gestemd

en: Event
nl_NL: Evenement

en: boosted
nl_NL: geboost

en: in reply to
nl_NL: als antwoord op

en:  [SENSITIVE CONTENT]
nl_NL:  [GEVOELIGE INHOUD]

en: Vote
nl_NL: Stem

en: Closed
nl_NL: Gesloten

en: Closes in
nl_NL: Sluit over

en: Attachment
nl_NL: Bijlage

en: Source channel or community
nl_NL: Bron kanaal of gemeenschap

en: Time:
nl_NL: Tijd:

en: Older...
nl_NL: Ouder...

en: about this site
nl_NL: over deze site

en: powered by
nl_NL: aangedreven door

en: Dismiss
nl_NL: Verwerp

en: Timeline for list '%s'
nl_NL: Tijdlijn voor lijst '%s'

en: Pinned posts
nl_NL: Vastgezette berichten

en: Bookmarked posts
nl_NL: Favoriete berichten

en: Post drafts
nl_NL: Berichtenconcepten

en: No more unseen posts
nl_NL: Geen ongelezen berichten meer

en: Back to top
nl_NL: Terug naar boven

en: History
nl_NL: Geschiedenis

en: More...
nl_NL: Meer...

en: Unlimit
nl_NL: Ongelimiteerd

en: Allow announces (boosts) from this user
nl_NL: Sta aankondigingen (boosts) van deze gebruiker toe

en: Limit
nl_NL: Limiteer

en: Block announces (boosts) from this user
nl_NL: Blokkeer aankondigingen (boosts) van deze gebruiker

en: Delete this user
nl_NL: Verwijder deze gebruiker

en: Approve
nl_NL: Goedkeuren

en: Approve this follow request
nl_NL: Keurt dit volgverzoek goed

en: Discard
nl_NL: Afwijzen

en: Discard this follow request
nl_NL: Wijs dit volgverzoek af

en: Unmute
nl_NL: Niet meer dempen

en: Stop blocking activities from this user
nl_NL: Stop met het blokkeren van activiteiten van deze gebruiker

en: Block any activity from this user
nl_NL: Blokkeer alle activiteit van deze gebruiker

en: Direct Message...
nl_NL: Persoonlijk bericht...

en: Pending follow confirmations
nl_NL: Openstaande volgbevestigingen

en: People you follow
nl_NL: Mensen die je volgt

en: People that follow you
nl_NL: Mensen die jou volgen

en: Clear all
nl_NL: Alle wissen

en: Mention
nl_NL: Benoemen

en: Finished poll
nl_NL: Afgeronde peiling

en: Follow Request
nl_NL: Volgverzoek

en: New
nl_NL: Nieuw

en: Already seen
nl_NL: Al gezien

en: None
nl_NL: Geen

en: Search results for account %s
nl_NL: Zoekresultaten voor account %s

en: Account %s not found
nl_NL: Account %s niet gevonden

en: Search results for tag %s
nl_NL: Zoekresultaten voor tag %s

en: Nothing found for tag %s
nl_NL: Niets gevonden voor tag %s

en: Search results for '%s' (may be more)
nl_NL: Zoekresultaten voor '%s' (mogelijk meer)

en: Search results for '%s'
nl_NL: Zoekresultaten voor '%s'

en: No more matches for '%s'
nl_NL: Geen verdere overeenkomsten voor '%s'

en: Nothing found for '%s'
nl_NL: Niets gevonden voor '%s'

en: Showing instance timeline
nl_NL: Toond tijdlijn van instantie

en: Showing timeline for list '%s'
nl_NL: Toond tijdlijn voor lijst '%s'

en: Search results for tag #%s
nl_NL: Zoekresultaten voor tag #%s

en: Recent posts by users in this instance
nl_NL: Recente berichten van gebruikers in deze instantie

en: Blocked hashtags...
nl_NL: Geblokkeerde hashtags...

en: Optional URL to reply to
nl_NL: Optionele URL om op te antwoorden

en: Option 1...
    Option 2...
    Option 3...
    ...
nl_NL: Optie 1...
    Optie 2...
    Optie 3...
    ...

en: Bot API key
nl_NL: Bot API sleutel

en: ntfy server - full URL (example: https://ntfy.sh/YourTopic)
nl_NL: ntfy server - volledige URL (voorbeeld: https://ntfy.sh/YourTopic)

en: ntfy token - if needed
nl_NL: ntfy token - indien nodig

en: pinned
nl_NL: vastgezet

en: bookmarks
nl_NL: favorieten

en: drafts
nl_NL: concepten

en: Scheduled post...
nl_NL: Gepland bericht...

en: Post date and time:
nl_NL: Bericht datum en tijd:

en: Scheduled posts
nl_NL: Geplande berichten

en: scheduled posts
nl_NL: geplande berichten

en: Post date and time (timezone: %s):
nl_NL: Bericht datum en tijd (tijdzone: %s):

en: Time zone:
nl_NL: Tijdzone:
