snac - en to fy_NL translation catalogue (176 entries)

en: Sensitive content:
fy_NL: Gefoelige ynhâld:

en: Sensitive content description
fy_NL: Beskriuwing fan gefoelige ynhâld

en: Only for mentioned people:
fy_NL: Allinnich foar neamde personen:

en: Reply to (URL):
fy_NL: Antwurd op (URL):

en: Don't send, but store as a draft
fy_NL: Net ferstjoere, mar bewarje as konsept

en: Draft:
fy_NL: Konsept:

en: Attachments...
fy_NL: Bylagen...

en: File:
fy_NL: Bestân:

en: Clear this field to delete the attachment
fy_NL: Fjild leech meitsje om de bylage fuort te smiten

en: Attachment description
fy_NL: Beskriuwing fan bylage

en: Poll...
fy_NL: Peiling...

en: Poll options (one per line, up to 8):
fy_NL: Peilingopsjes (ien per rigel, oant 8):

en: One choice
fy_NL: Ien keuze

en: Multiple choices
fy_NL: Mear keuzes

en: End in 5 minutes
fy_NL: Einiget oer 5 minuten

en: End in 1 hour
fy_NL: Einiget oer 1 oere

en: End in 1 day
fy_NL: Einiget oer 1 dei

en: Post
fy_NL: Berjocht

en: Site description
fy_NL: Beskriuwing fan de side

en: Admin email
fy_NL: Admin e-mail

en: Admin account
fy_NL: Admin akkount

en: %d following, %d followers
fy_NL: %d folgjend, %d folgers

en: private
fy_NL: privé

en: public
fy_NL: publik

en: notifications
fy_NL: notifikaasjes

en: people
fy_NL: minsken

en: instance
fy_NL: instantsje

en: Search posts by URL or content (regular expression), @user@host accounts, or #tag
fy_NL: Sykje berjochten op URL of ynh??ld (reguliere ekspresje), @brûker@host akkounts, of #tag

en: Content search
fy_NL: Ynhâld sêkje

en: verified link
fy_NL: ferifiearre keppeling

en: Location:
fy_NL: Lokaasje:

en: New Post...
fy_NL: Nij berjocht...

en: What's on your mind?
fy_NL: Wat wolst diele?

en: Operations...
fy_NL: Hannelens...

en: Follow
fy_NL: Folgje

en: (by URL or user@host)
fy_NL: (fia URL of brûker@host)

en: (by URL)
fy_NL: (fia URL)

en: Like
fy_NL: Lyk

en: User Settings...
fy_NL: Brûkersynstellings...

en: Display name:
fy_NL: Werjeftenamme:

en: Your name
fy_NL: Jo namme

en: Avatar:
fy_NL: Profylplaatsje:

en: Delete current avatar
fy_NL: Hjoeddeistige profylplaatsje fuortsmite

en: Header image (banner):
fy_NL: Koptekstplaatsje (banner):

en: Delete current header image
fy_NL: Hjoeddeistige koptekstplaatsje fuortsmite

en: Write about yourself here...
fy_NL: Skriuw hjir wat oer josels...

en: Always show sensitive content
fy_NL: Altyd gefoelige ynhâld toanje

en: Email address for notifications:
fy_NL: E-mailadres foar notifikaasjes:

en: Telegram notifications (bot key and chat id):
fy_NL: Telegram notifikaasjes (bot kaai en chat id):

en: ntfy notifications (ntfy server and token):
fy_NL: ntfy notifikaasjes (ntfy server en token):

en: Maximum days to keep posts (0: server settings):
fy_NL: Maksimaal oantal dagen om berjochten te bewarjen (0: serverynstellings):

en: Drop direct messages from people you don't follow
fy_NL: Direktte berjochten fan minsken dy't jo net folgje fuortsmite

en: This account is a bot
fy_NL: Dit akkount is in bot

en: Auto-boost all mentions to this account
fy_NL: Automatysk boostje fan alle fermeldingen fan dit akkount

en: This account is private (posts are not shown through the web)
fy_NL: Dit akkount is privé (berjochten wurde net toand fia it web)

en: Collapse top threads by default
fy_NL: Standert topthreads ynklappe

en: Follow requests must be approved
fy_NL: Folchfersiken moatte goedkeard wurde

en: Publish follower and following metrics
fy_NL: Folger- en folchstatistiken publisearje

en: Current location:
fy_NL: Hjoeddeistige lokaasje:

en: Profile metadata (key=value pairs in each line):
fy_NL: Profylmetadata (kaai=wearde pearen yn eltse rigel):

en: Web interface language:
fy_NL: Webynterfacetaal:

en: New password:
fy_NL: Nij wachtwurd:

en: Repeat new password:
fy_NL: Nij wachtwurd werhelje:

en: Update user info
fy_NL: Brûkerynformaasje bywurkje

en: Followed hashtags...
fy_NL: Folge hashtags...

en: One hashtag per line
fy_NL: Ien hashtag per rigel

en: Update hashtags
fy_NL: Hashtags bywurkje

en: Say you like this post
fy_NL: Sis dat jo dit berjocht mooi fine

en: Unlike
fy_NL: Net mooi fine

en: Nah don't like it that much
fy_NL: Nee, ik find it net sa mooi

en: Unpin
fy_NL: Net fêstsette

en: Unpin this post from your timeline
fy_NL: Dit berjocht net mear fêstsette op jo tiidline

en: Pin
fy_NL: Fêstsette

en: Pin this post to the top of your timeline
fy_NL: Dit berjocht fêstsette boppe-oan jo tiidline

en: Announce this post to your followers
fy_NL: Dit berjocht oankondichje by jo folgers

en: Unboost
fy_NL: Untboostje

en: I regret I boosted this
fy_NL: Ik betreure dat ik dit boostet ha

en: Unbookmark
fy_NL: Ut favorite fuortsmite

en: Delete this post from your bookmarks
fy_NL: Dit berjocht ut jo favorite fuortsmite

en: Bookmark
fy_NL: Favoryt

en: Add this post to your bookmarks
fy_NL: Dit berjocht tafoegje oan jo favorite

en: Unfollow
fy_NL: Untfolgje

en: Stop following this user's activity
fy_NL: Stopje mei it folgjen fan de aktiviteit fan dizze brûker

en: Start following this user's activity
fy_NL: Begjinne mei it folgjen fan de aktiviteit fan dizze brûker

en: Unfollow Group
fy_NL: Untfolgje groep

en: Stop following this group or channel
fy_NL: Stopje mei it folgjen fan dizze groep of kanaal

en: Follow Group
fy_NL: Folgje groep

en: Start following this group or channel
fy_NL: Begjinne mei it folgjen fan dizze groep of kanaal

en: MUTE
fy_NL: STILJE

en: Block any activity from this user forever
fy_NL: Alle aktiviteit fan dizze brûker foar altyd blokkearje

en: Delete
fy_NL: Fuortsmite

en: Delete this post
fy_NL: Dit berjocht fuortsmite

en: Hide
fy_NL: Ferbergje

en: Hide this post and its children
fy_NL: Dit berjocht en syn bern ferbergje

en: Edit...
fy_NL: Bewurkje...

en: Reply...
fy_NL: Antwurd...

en: Truncated (too deep)
fy_NL: Ofkapte (te djip)

en: follows you
fy_NL: folget jo

en: Pinned
fy_NL: Fêstsetten

en: Bookmarked
fy_NL: Favoryt

en: Poll
fy_NL: Peiling

en: Voted
fy_NL: Stimme

en: Event
fy_NL: Barrens

en: boosted
fy_NL: boostet

en: in reply to
fy_NL: as antwurd op

en:  [SENSITIVE CONTENT]
fy_NL:  [GEFOELIGE YNHÂLD]

en: Vote
fy_NL: Stimme

en: Closed
fy_NL: Sletten

en: Closes in
fy_NL: Slut oer

en: Video
fy_NL: Fideo

en: Attachment
fy_NL: Bylage

en: Source channel or community
fy_NL: Boarnekanaal of mienskip

en: Time:
fy_NL: Tiid:

en: Older...
fy_NL: Alder...

en: about this site
fy_NL: oer dizze side

en: powered by
fy_NL: oanjoegen troch

en: Dismiss
fy_NL: Wegerje

en: Timeline for list '%s'
fy_NL: Tiidline foar list '%s'

en: Pinned posts
fy_NL: Fêstsette berjochten

en: Bookmarked posts
fy_NL: Favorite berjochten

en: Post drafts
fy_NL: Berjochtkonsepten

en: No more unseen posts
fy_NL: Gjin net-lêzene berjochten mear

en: Back to top
fy_NL: Werom nei boppe

en: History
fy_NL: Skiednis

en: More...
fy_NL: Mear...

en: Unlimit
fy_NL: Unbeheind

en: Allow announces (boosts) from this user
fy_NL: Oankondichings (boosts) fan dizze brûker tasteane

en: Limit
fy_NL: Beheine

en: Block announces (boosts) from this user
fy_NL: Oankondichings (boosts) fan dizze brûker blokkearje

en: Delete this user
fy_NL: Dizze brûker fuortsmite

en: Approve
fy_NL: Goedkarre

en: Approve this follow request
fy_NL: Dit folchfersk goedkarre

en: Discard
fy_NL: Wegerje

en: Discard this follow request
fy_NL: Dit folchfersk wegerje

en: Unmute
fy_NL: Net mear stilje

en: Stop blocking activities from this user
fy_NL: Stopje mei it blokkearjen fan aktiviteiten fan dizze brûker

en: Block any activity from this user
fy_NL: Alle aktiviteit fan dizze brûker blokkearje

en: Direct Message...
fy_NL: Persoanlik berjocht...

en: Pending follow confirmations
fy_NL: Iepenstjitte folchbefestichings

en: People you follow
fy_NL: Minsken dy't jo folge

en: People that follow you
fy_NL: Minsken dy't jo folge

en: Clear all
fy_NL: Alles wiskje

en: Mention
fy_NL: Neame

en: Finished poll
fy_NL: Ofêrunde peiling

en: Follow Request
fy_NL: Folchfersk

en: Context
fy_NL: Kontekst

en: New
fy_NL: Nij

en: Already seen
fy_NL: Al sjoen

en: None
fy_NL: Gjin

en: Search results for account %s
fy_NL: Sêkresultaten foar akkount %s

en: Account %s not found
fy_NL: Akkount %s net foun

en: Search results for tag %s
fy_NL: Sêkresultaten foar tag %s

en: Nothing found for tag %s
fy_NL: Neat foun foar tag %s

en: Search results for '%s' (may be more)
fy_NL: Sêkresultaten foar '%s' (mooglik mear)

en: Search results for '%s'
fy_NL: Sêkresultaten foar '%s'

en: No more matches for '%s'
fy_NL: Gjin fjirder oerienkomsten foar '%s'

en: Nothing found for '%s'
fy_NL: Neat foun foar '%s'

en: Showing instance timeline
fy_NL: Tiidline fan ynstallaasje toane

en: Showing timeline for list '%s'
fy_NL: Tiidline foar list '%s' toane

en: Search results for tag #%s
fy_NL: Sêkresultaten foar tag #%s

en: Recent posts by users in this instance
fy_NL: Resinte berjochten fan brûkers yn dizze ynstallaasje

en: Blocked hashtags...
fy_NL: Blokkearre hashtags...

en: Optional URL to reply to
fy_NL: Opsjonele URL om op te antwurdjen

en: Option 1...
    Option 2...
    Option 3...
    ...
fy_NL: Optie 1...
    Optie 2...
    Optie 3...
    ...

en: Bot API key
fy_NL: Bot API kaai

en: ntfy server - full URL (example: https://ntfy.sh/YourTopic)
fy_NL: ntfy server - folsleine URL (foarbyld: https://ntfy.sh/YourTopic)

en: ntfy token - if needed
fy_NL: ntfy token - as nedich

en: pinned
fy_NL: fêssetten

en: bookmarks
fy_NL: favorite

en: drafts
fy_NL: konsepten

en: Scheduled post...
fy_NL: Planne berjocht...

en: Post date and time:
fy_NL: Berjocht datum en tiid:

en: Scheduled posts
fy_NL: Planne berjochten

en: scheduled posts
fy_NL: planne berjochten

en: Post date and time (timezone: %s):
fy_NL: Berjocht datum en tiid (tiidsone: %s):

en: Time zone:
fy_NL: Tiidsone:
