snac - en to uk translation catalogue (181 entries)

en: Sensitive content:
uk: Делікатний вміст:

en: Sensitive content description
uk: Опис делікатного вмісту

en: Only for mentioned people:
uk: Тільки для зазначених осіб:

en: Reply to (URL):
uk: Відповісти до (URL):

en: Don't send, but store as a draft
uk: Не надсилати, але зберігти як чернетку

en: Draft:
uk: Чернетка:

en: Attachments...
uk: Вкладення...

en: File:
uk: Файл:

en: Clear this field to delete the attachment
uk: Очистіть це поле, щоб видалити вкладення

en: Attachment description
uk: Опис вкладення

en: Poll...
uk: Опитування...

en: Poll options (one per line, up to 8):
uk: Варіанти відповідей (по одному в рядку, до 8):

en: One choice
uk: Єдиний вибір

en: Multiple choices
uk: Декілька варіантів вибору

en: End in 5 minutes
uk: Закінчення через 5 хвилин

en: End in 1 hour
uk: Закінчення через 1 годину

en: End in 1 day
uk: Закінчення через 1 день

en: Post
uk: Надіслати

en: Site description
uk: Опис сайту

en: Admin email
uk: Пошта админа

en: Admin account
uk: Обліковий запис адміна

en: %d following, %d followers
uk: %d підписок, %d підписників

en: private
uk: особисте

en: public
uk: публічне

en: notifications
uk: повідомлення

en: people
uk: люди

en: instance
uk: сервер

en: Search posts by URL or content (regular expression), @user@host accounts, or #tag
uk: Шукати дописи за URL або вмістом (регулярний вираз), акаунтами @user@host або #тегом

en: Content search
uk: Пошук за вмістом

en: verified link
uk: перевірене посилання

en: Location:
uk: Місце знаходження:

en: New Post...
uk: Новий допис...

en: What's on your mind?
uk: Що у вас на думці?

en: Operations...
uk: Дії...

en: Follow
uk: Підписатися

en: (by URL or user@host)
uk: (за URL або user@host)

en: Boost
uk: Просувати

en: (by URL)
uk: (за URL)

en: Like
uk: Вподобайка

en: User Settings...
uk: Налаштування користувача...

en: Display name:
uk: Видиме ім'я:

en: Your name
uk: Ваше ім'я

en: Avatar:
uk: Аватар:

en: Delete current avatar
uk: Видалити поточний аватар

en: Header image (banner):
uk: Зображення заголовка (банер):

en: Delete current header image
uk: Видалити поточне зображення заголовка

en: Bio:
uk: Про себе:

en: Write about yourself here...
uk: Напишіть про себе тут...

en: Always show sensitive content
uk: Завжди показувати делікатний вміст

en: Email address for notifications:
uk: Поштова адреса для повідомлень:

en: Telegram notifications (bot key and chat id):
uk: Повідомлення в Telegram (ключ бота та id чату):

en: ntfy notifications (ntfy server and token):
uk: Повідомлення в ntfy (сервер та токен ntfy):

en: Maximum days to keep posts (0: server settings):
uk: Максимальний час для зберігання дописів (0: налаштування сервера):

en: Drop direct messages from people you don't follow
uk: Відхиляти особисті повідомлення від незнайомців

en: This account is a bot
uk: Цей акаунт є ботом

en: Auto-boost all mentions to this account
uk: Автоматично просувати всі згадки цього акаунта

en: This account is private (posts are not shown through the web)
uk: Це закритий акаунт (дописи не показуються в мережі)

en: Collapse top threads by default
uk: Згорнути потоки за замовчуванням

en: Follow requests must be approved
uk: Запити на підписку мають бути схвалені

en: Publish follower and following metrics
uk: Публікувати метрики підписок та підписників

en: Current location:
uk: Поточне місцезнаходження:

en: Profile metadata (key=value pairs in each line):
uk: Метадані профілю (пари ключ=значення в кожному рядку):

en: Web interface language:
uk: Мова інтерфейсу:

en: New password:
uk: Новий пароль:

en: Repeat new password:
uk: Повторити новий пароль:

en: Update user info
uk: Оновлення даних користувача

en: Followed hashtags...
uk: Підписані хештеги...

en: One hashtag per line
uk: Один хештег на рядок

en: Update hashtags
uk: Оновити хештеги

en: Say you like this post
uk: Позначте допис як вподобаний

en: Unlike
uk: Більше не подобається

en: Nah don't like it that much
uk: Мені це не дуже подобається

en: Unpin
uk: Відкріпити

en: Unpin this post from your timeline
uk: Відкріпити цей допис зі власної стрічки

en: Pin
uk: Закріпити

en: Pin this post to the top of your timeline
uk: Закріпити цей допис до власної стрічки

en: Announce this post to your followers
uk: Поділитися цим дописом зі своїми підписниками

en: Unboost
uk: Скасувати просування

en: I regret I boosted this
uk: Я шкодую, що просував це

en: Unbookmark
uk: Видалити з закладок

en: Delete this post from your bookmarks
uk: Видалити цей допис з закладок

en: Bookmark
uk: Додати в закладки

en: Add this post to your bookmarks
uk: Додайте цей допис в закладки

en: Unfollow
uk: Відписатися

en: Stop following this user's activity
uk: Відписатися від цього користувача

en: Start following this user's activity
uk: Підписатися до цього користувача

en: Unfollow Group
uk: Відписатися від групи

en: Stop following this group or channel
uk: Відписатися від групи чи канала

en: Follow Group
uk: Підписатися на групу

en: Start following this group or channel
uk: Підписатися на групу чи канал

en: MUTE
uk: Заглушити

en: Block any activity from this user forever
uk: Назавжди заблокувати активність цього користувача

en: Delete
uk: Видалити

en: Delete this post
uk: Видалити цей допис

en: Hide
uk: Приховати

en: Hide this post and its children
uk: Приховати цей допис разом з обговоренням

en: Edit...
uk: Редагувати...

en: Reply...
uk: Відповісти...

en: Truncated (too deep)
uk: Обрізано (занадто багато)

en: follows you
uk: підписан на вас

en: Pinned
uk: Закріплено

en: Bookmarked
uk: Додано до закладок

en: Poll
uk: Опитування

en: Voted
uk: Проголосовано

en: Event
uk: Подія

en: boosted
uk: просунуто

en: in reply to
uk: у відповідь на

en:  [SENSITIVE CONTENT]
uk:  [ДЕЛІКАТНИЙ ВМІСТ]

en: Vote
uk: Голос

en: Closed
uk: Завершено

en: Closes in
uk: Завершується через

en: Video
uk: Відео

en: Audio
uk: Аудіо

en: Attachment
uk: Вкладення

en: Alt...
uk: Опис...

en: Source channel or community
uk: Вихідний канал або спільнота

en: Time:
uk: Час:

en: Older...
uk: Раніше...

en: about this site
uk: про цей сайт

en: powered by
uk: на базі

en: Dismiss
uk: Відхилити

en: Timeline for list '%s'
uk: Стрічки для списку '%s'

en: Pinned posts
uk: Закріплені дописи

en: Bookmarked posts
uk: Дописи у закладках

en: Post drafts
uk: Чернетки дописів

en: No more unseen posts
uk: Усе переглянуто

en: Back to top
uk: Повернутися до початку

en: History
uk: Історія

en: More...
uk: Більше...

en: Unlimit
uk: Без обмеження

en: Allow announces (boosts) from this user
uk: Дозволити просування від цього користувача

en: Limit
uk: Обмежити

en: Block announces (boosts) from this user
uk: Заборонити просування від цього користувача

en: Delete this user
uk: Видалити користувача

en: Approve
uk: Підтвердити

en: Approve this follow request
uk: Підтвердити цей запит на підписку

en: Discard
uk: Відхилити

en: Discard this follow request
uk: Відхилити цей запит на підписку

en: Unmute
uk: Скасувати глушіння

en: Stop blocking activities from this user
uk: Припинити глушіння дій цього користувача

en: Block any activity from this user
uk: Заглушити всі дії цього користувача

en: Direct Message...
uk: Особисте повідомлення...

en: Pending follow confirmations
uk: Запити на підписку очікують на розгляд

en: People you follow
uk: Ваші підписки

en: People that follow you
uk: Ваші підписники

en: Clear all
uk: Очистити все

en: Mention
uk: Згадка

en: Finished poll
uk: Завершене опитування

en: Follow Request
uk: Запит на підписку

en: Context
uk: Контекст

en: New
uk: Нове

en: Already seen
uk: Вже переглянуто

en: None
uk: Нема

en: Search results for account %s
uk: Результати пошуку для облікового запису %s

en: Account %s not found
uk: Обліковий запис %s не знайдений

en: Search results for tag %s
uk: Результати пошуку тега %s

en: Nothing found for tag %s
uk: Нічого не знайдено за тегом %s

en: Search results for '%s' (may be more)
uk: Результати пошуку для '%s' (можливо є більше)

en: Search results for '%s'
uk: Результати пошуку для '%s'

en: No more matches for '%s'
uk: Немає більше збігів для '%s'

en: Nothing found for '%s'
uk: Нічого не знайдено для '%s'

en: Showing instance timeline
uk: Показуємо стрічку сервера

en: Showing timeline for list '%s'
uk: Показуємо стрічку для списку '%s'

en: Search results for tag #%s
uk: Результати пошуку для тега #%s

en: Recent posts by users in this instance
uk: Останні повідомлення на цьому сервері

en: Blocked hashtags...
uk: Заблоковані теги...

en: Optional URL to reply to
uk: Необов'язковий URL для відповіді

en: Option 1...
    Option 2...
    Option 3...
    ...
uk: Варіант 1...
    Варіант 2...
    Варіант 3...
    ...

en: Bot API key
uk: Ключ API для бота

en: Chat id
uk: Id чату

en: ntfy server - full URL (example: https://ntfy.sh/YourTopic)
uk: повна URL сервера ntfy (наприклад https://ntfy.sh/YourTopic)

en: ntfy token - if needed
uk: токен ntfy - якщо потрібно

en: pinned
uk: закріплено

en: bookmarks
uk: закладки

en: drafts
uk: чернетки

en: Scheduled post...
uk: Запланувати...

en: Post date and time:
uk: Час допису:

en: Scheduled posts
uk: Заплановані дописи

en: scheduled posts
uk: заплановані дописи

en: Post date and time (timezone: %s):
uk: Дата та час допису (часовий пояс: %s):

en: Time zone:
uk: Часовий пояс:
