snac - en to pl translation catalogue (221 entries)

en: Sensitive content:
pl: Zawartość wrażliwa:

en: Sensitive content description
pl: Opis treści wrażliwych

en: Only for mentioned people:
pl: Tylko dla wymienionych osób:

en: Reply to (URL):
pl: Odpowiedz na (URL):

en: Don't send, but store as a draft
pl: Nie wysyłaj - jedynie zapisz wersję roboczą

en: Draft:
pl: Wersja robocza:

en: Attachments...
pl: Załączniki...

en: File:
pl: Plik:

en: Clear this field to delete the attachment
pl: By usunąć załącznik, wyczyść to pole

en: Attachment description
pl: Opis załącznika

en: Poll...
pl: Ankieta

en: Poll options (one per line, up to 8):
pl: Opcje w ankiecie (jedno na linijkę, maksymalnie 8):

en: One choice
pl: Jednokrotnego wyboru

en: Multiple choices
pl: Wielokrotnego wyboru

en: End in 5 minutes
pl: Koniec za 5 minut

en: End in 1 hour
pl: Koniec za 1 godzinę

en: End in 1 day
pl: Koniec za 1 dzień

en: Post
pl: Napisz

en: Site description
pl: Opis strony

en: Admin email
pl: Adres email administratora

en: Admin account
pl: Konto administratora

en: %d following, %d followers
pl: obserwuje %d, %d obserwujących

en: private
pl: prywatne

en: public
pl: publiczne

en: notifications
pl: powiadomienia

en: people
pl: ludzie

en: instance
pl: instancja

en: Search posts by URL or content (regular expression), @user@host accounts, or #tag
pl: Szukaj postów po łączu URL lub treści (regex), kont @użytkownik@domena, lub #tagów

en: Content search
pl: Wyszukiwanie treści

en: verified link
pl: zweryfikowane łącze

en: Location:
pl: Położenie:

en: New Post...
pl: Nowy wpis...

en: What's on your mind?
pl: Co Ci chodzi po głowie?

en: Operations...
pl: Działania...

en: Follow
pl: Obserwuj

en: (by URL or user@host)
pl: (po łączu URL lub użytkownik@domena)

en: Boost
pl: Boostuj

en: (by URL)
pl: (po łączu URL)

en: Like
pl: Lubię to

en: User Settings...
pl: Ustawienia użytkownika...

en: Display name:
pl: Nazwa wyświetlana:

en: Your name
pl: Twoje imię

en: Avatar:
pl: Zdjęcie profilowe:

en: Delete current avatar
pl: Usuń aktualne zdjęcie profilowe

en: Header image (banner):
pl: Zdjęcie w tle (baner):

en: Delete current header image
pl: Usuń aktualne zdjęcie w tle

en: Write about yourself here...
pl: Napisz tu coś o sobie...

en: Always show sensitive content
pl: Zawsze pokazuj treści wrażliwe

en: Email address for notifications:
pl: Adres email dla powiadomień:

en: Telegram notifications (bot key and chat id):
pl: Powiadomienia na telegramie (klucz bota i id chatu):

en: ntfy notifications (ntfy server and token):
pl: powiadomienia ntfy (serwer i token ntfy):

en: Maximum days to keep posts (0: server settings):
pl: Maksymalna ilość dni, przez które przetrzymywane będą posty (0: użyj ustawień serwera):

en: Drop direct messages from people you don't follow
pl: Olej wiadomości prywatne od osób których nie obserwujesz

en: This account is a bot
pl: To konto jest botem

en: Auto-boost all mentions to this account
pl: Auto-boostuj wszystkie oznaczenia tego konta

en: This account is private (posts are not shown through the web)
pl: To konto jest prywatne (wpisy nie są wyświetlane w sieci)

en: Collapse top threads by default
pl: Domyślnie zwijaj wątki

en: Follow requests must be approved
pl: Prośby o obserwowanie muszą zostać zatwierdzone

en: Publish follower and following metrics
pl: Ujawniaj dane o obserwowanych i obserwujących

en: Current location:
pl: Aktualne położenie:

en: Profile metadata (key=value pairs in each line):
pl: Metadane profilu (pary klucz=wartość w każdej kolejnej linii):

en: Web interface language:
pl: Język interfejsu:

en: New password:
pl: Nowe hasło:

en: Repeat new password:
pl: Nowe hasło (raz jeszcze):

en: Update user info
pl: Zaktualizuj informacje o użytkowniku

en: Followed hashtags...
pl: Obserwowane hasztagi...

en: One hashtag per line
pl: Jeden hasztag na linijkę

en: Update hashtags
pl: Zaktualizuj hasztagi

en: Say you like this post
pl: Pokaż że podoba Ci się ten wpis

en: Unlike
pl: Jednak nie lubię

en: Nah don't like it that much
pl: Meh, nie lubię tego aż tak

en: Unpin
pl: Odepnij

en: Unpin this post from your timeline
pl: Odepnij ten wpis ze swojej osi czasu

en: Pin
pl: Przypnij

en: Pin this post to the top of your timeline
pl: Przypnij ten wpis do początku swojej osi czasu

en: Announce this post to your followers
pl: Ogłoś ten wpis swoim obserwującym

en: Unboost
pl: Odboostuj

en: I regret I boosted this
pl: Żałuję i pluję sobie w brodę że to zboostowałem

en: Unbookmark
pl: Usuń z zakładek

en: Delete this post from your bookmarks
pl: Usuń ten wpis ze swoich zakładek

en: Bookmark
pl: Dodaj do zakładek

en: Add this post to your bookmarks
pl: Dodaj ten wpis do swoich zakładek

en: Unfollow
pl: Przestań obserwować

en: Stop following this user's activity
pl: Przestań obserwować aktywność tego użytkownika

en: Start following this user's activity
pl: Zacznij obserwować aktywność tego użytkownika

en: Unfollow Group
pl: Przestań obserwować Grupę

en: Stop following this group or channel
pl: Przestań obserwować tę grupę lub kanał

en: Follow Group
pl: Obserwuj Grupę

en: Start following this group or channel
pl: Zaobserwuj tę grupę lub kanał

en: MUTE
pl: WYCISZ

en: Block any activity from this user forever
pl: Po wsze czasy zablokuj wszystek aktywności tego użytkownika

en: Delete
pl: Usuń

en: Delete this post
pl: Usuń ten wpis

en: Hide
pl: Ukryj

en: Hide this post and its children
pl: Ukryj ten wpis i jego wszystkie dzieci

en: Edit...
pl: Edytuj...

en: Reply...
pl: Odpowiedz...

en: Truncated (too deep)
pl: Skrócono (zbyt głębokie)

en: follows you
pl: obserwuje Cię

en: Pinned
pl: Przypięte

en: Bookmarked
pl: W zakładkach

en: Poll
pl: Ankieta

en: Voted
pl: Zagłosowano

en: Event
pl: Zdarzenie

en: boosted
pl: zaboostował był

en: in reply to
pl: w odpowiedzi do

en:  [SENSITIVE CONTENT]
pl:  [TREŚCI WRAŻLIWE]

en: Vote
pl: Zagłosuj

en: Closed
pl: Zakończona

en: Closes in
pl: Kończy się za

en: Video
pl: Wideofilm

en: Attachment
pl: Załącznik

en: Alt...
pl: Opis...

en: Source channel or community
pl: Źródłowy kanał lub społeczność

en: Time:
pl: Czas:

en: Older...
pl: Starsze...

en: about this site
pl: o tej stronie

en: powered by
pl: działa dzięki

en: Dismiss
pl: Odrzuć

en: Timeline for list '%s'
pl: Oś czasu dla listy '%s'

en: Pinned posts
pl: Przypięte wpisy

en: Bookmarked posts
pl: Wpisy w zakładkach

en: Post drafts
pl: Wersje robocze wpisów

en: No more unseen posts
pl: Nic nowego

en: Back to top
pl: Wróć na górę

en: History
pl: Historia

en: More...
pl: Więcej...

en: Unlimit
pl: Usuń ograniczenia

en: Allow announces (boosts) from this user
pl: Zezwól na rozgłoszenia (boosty) od tego użytkownika

en: Limit
pl: Dodaj ograniczenia

en: Block announces (boosts) from this user
pl: Blokuj rozgłoszenia (boosty) od tego użytkownika

en: Delete this user
pl: Usuń tego użytkownika

en: Approve
pl: Zatwierdź

en: Approve this follow request
pl: Zatwierdź tę prośbę o obserwowanie

en: Discard
pl: Olej

en: Discard this follow request
pl: Olej tę prośbę o obserwowanie

en: Unmute
pl: Odcisz

en: Stop blocking activities from this user
pl: Przestań blokować tego użytkownika

en: Block any activity from this user
pl: Zablokuj całkowicie aktywność tego użytkownika

en: Direct Message...
pl: Napisz wiadomość prywatną...

en: Pending follow confirmations
pl: Oczekujące prośby o obserwowanie

en: People you follow
pl: Ludzie, których obserwujesz

en: People that follow you
pl: Ludzie, którzy Cię obserwują

en: Clear all
pl: Wyczyść wszystko

en: Mention
pl: Wspomniano o Tobie

en: Finished poll
pl: Koniec ankiety

en: Follow Request
pl: Prośba o obserwowanie

en: Context
pl: Kontekst

en: New
pl: Nowe

en: Already seen
pl: Już przejrzane

en: None
pl: Nic

en: Search results for account %s
pl: Wyniki wyszukiwania dla konta %s

en: Account %s not found
pl: Konto %s nie zostało odnalezione

en: Search results for tag %s
pl: Wyniki wyszukiwania dla tagu %s

en: Nothing found for tag %s
pl: Nic nie znaleziono dla tagu %s

en: Search results for '%s' (may be more)
pl: Wyniki wyszukiwania dla '%s' (może być i więcej)

en: Search results for '%s'
pl: Wyniki wyszukiwania dla '%s'

en: No more matches for '%s'
pl: Koniec dopasowań dla '%s'

en: Nothing found for '%s'
pl: Nic nie znaleziono dla '%s'

en: Showing instance timeline
pl: Oś czasu tej instancji

en: Showing timeline for list '%s'
pl: Oś czasu dla listy '%s'

en: Search results for tag #%s
pl: Wyniki wyszukiwania dla tagu #%s

en: Recent posts by users in this instance
pl: Ostatnie posty użytkowników tej instancji

en: Blocked hashtags...
pl: Zablokowane hasztagi...

en: Optional URL to reply to
pl: Opcjonalne łącze URL, na które odpowiadasz

en: Option 1...
    Option 2...
    Option 3...
    ...
pl: Opcja 1...
    Opcja 2...
    Opcja 3...
    ...

en: Bot API key
pl: Klucz API bota

en: Chat id
pl: Id chatu

en: ntfy server - full URL (example: https://ntfy.sh/YourTopic)
pl: serwer ntfy - pełne łącze URL (np.: https://ntfy.sh/TwojTemat)

en: ntfy token - if needed
pl: token ntfy - jeśli wymagany

en: pinned
pl: przypięte

en: bookmarks
pl: zakładki

en: drafts
pl: wersje robocze

en: Scheduled post...
pl: Zaplanowany wpis...

en: Post date and time:
pl: Data i czas wpisu:

en: Scheduled posts
pl: Zaplanowane wpisy

en: scheduled posts
pl: zaplanowane wpisy

en: Post date and time (timezone: %s):
pl: Data i czas wpisu (strefa czasowa: %s):

en: Time zone:
pl: Strefa czasowa:

en: Language:
pl: Język:

en: Notify webhook:
pl: Webhook do powiadomień:

en: http://example.com/webhook
pl: http://example.pl/webhook

en: Languages you usually post in:
pl: Języki w których zwykle piszesz:

en: en fr es de_AT
pl: pl en lt by ua sk cz de

en: Visibility:
pl: Widoczność:

en: Public
pl: Publiczne

en: Unlisted
pl: Niepubliczne

en: Followers-only
pl: Wyłącznie dla obserwujących

en: Direct Message
pl: Wiadomość Prywatna

en: Emoji react...
pl: Zareaguj emotikonem...

en: Emoji reactions:
pl: Emotikony:

en: Muted words...
pl: Wyciszone słowa...

en: One word per line, partial matches count
pl: Jedno słowo w linijce, można wpisywać rdzenie, bo liczą się również częściowe dopasowania

en: Update muted words
pl: Zaktualizuj wyciszone słowa

en: Muted:
pl: Wyciszone:

en: Contact's posts
pl: Wpisy użytkownika

en: More (x 10)...
pl: Więcej (x 10)...

en: End in 3 days
pl: Koniec za 3 dni

en: End in 1 year
pl: Koniec za 1 rok

en: Likes
pl: Polubienia

en: Emoji reacts
pl: Emotikonowe reakcje

en: Mentions
pl: Oznaczenia

en: Announces
pl: Rozgłoszenia

en: Follows
pl: Obserwacje

en: Unfollows
pl: od-Obserwacje

en: Follow requests
pl: Prośby o obserwowanie

en: Blocks
pl: Blokady

en: Polls
pl: Ankiety

en: Save
pl: Zapisz

en: Notifications filter...
pl: Filtr powiadomień

en: Jan
pl: Sty

en: Feb
pl: Lut

en: Apr
pl: Kwi

en: May
pl: Maj

en: Jun
pl: Cze

en: Jul
pl: Lip

en: Aug
pl: Sie

en: Sep
pl: Wrz

en: Oct
pl: Paź

en: Nov
pl: Lis

en: Dec
pl: Gru
