update-manager - en to csb translation catalogue (17 entries)

note: update_days = apt_pkg.Config.FindI(softwareproperties.CONF_MAP["autoupdate"])
en: Daily
csb: Codniowò

en: Every two days
csb: Co dwa dni

en: Weekly
csb: Co tidzeń

en: Every two weeks
csb: Co dwa tidzenie

en: Every %s days
csb: Co %s dni

note: TRANS: %s stands for the distribution name e.g. Debian or Ubuntu
en: %s updates
csb: %s aktualizacëji

en: Import key
csb: Impòrtëjë klucz

en: Error importing selected file
csb: Fela òbczas impòrtowania wëbrónegò lopkù

en: The selected file may not be a GPG key file or it might be corrupt.
csb: Wëbróny lopk może nie bëc kluczã abò mòże bëc pòpsëti.

en: Error removing the key
csb: Fela òbczas rëmaniô klucza

en: The key you selected could not be removed. Please report this as a bug.
csb: Nie mòżna bëło rëmnąc klucza. Proszã zgłoszëc to jakno felã.

en: <big><b>Error scanning the CD</b></big>
    
    %s
csb: <big><b>Wëstśpiła fela òbczas skanowania platë CD</b></big>
    
    %s

en: Please enter a name for the disc
csb: Proszã dac miono dlô platë

en: (Source Code)
csb: (zdrojowi kòd)

en: Source Code
csb: Zdrojowi kòd

en: Active
csb: Aktiwny

en: _Replace
csb: _Zastãpi
