update-manager - en to fur translation catalogue (6 entries)

note: update_days = apt_pkg.Config.FindI(softwareproperties.CONF_MAP["autoupdate"])
en: Daily
fur: Ogni dì

en: Every two days
fur: Ogni dòi dîs

en: Weekly
fur: Ogni setemàne

en: Every two weeks
fur: Ogni dôs setemànis

en: Every %s days
fur: Ogni %s dîs

en: Import key
fur: Impuarte la clâf
