update-manager - en to hr translation catalogue (39 entries)

en: Configure the sources for installable software and updates
hr: Podesi repozitorije i nadogradnje

en: Software Sources
hr: Softver repozitoriji

note: update_days = apt_pkg.Config.FindI(softwareproperties.CONF_MAP["autoupdate"])
en: Daily
hr: Dnevno

en: Every two days
hr: Svaki drugi dan

en: Weekly
hr: Tjedno

en: Every two weeks
hr: Svaki drugi tjedan

en: Every %s days
hr: Svakih %s dana

note: TRANS: %s stands for the distribution name e.g. Debian or Ubuntu
en: %s updates
hr: %s nadogradnje

en: Import key
hr: Uvoz ključa

en: Error importing selected file
hr: Greška prilikom uvoza odabrane datoteke

en: The selected file may not be a GPG key file or it might be corrupt.
hr: Odabrana datoteka možda nije GPG ključ ili je možda oštećena.

en: Error removing the key
hr: Greška prilikom brisanja ključa

en: The key you selected could not be removed. Please report this as a bug.
hr: Ključ koji ste odabrali se ne može obrisati. Molimo prijavite ovu grešku.

en: <b><big>The information about available software is out-of-date</big></b>
    
    To install software and updates from newly added or changed sources, you have to reload the information about available software.
    
    You need a working internet connection to continue.
hr: <b><big>Informacije o repozitoriju su prestare</big></b>
    
    Morate ponovno učitati repozitorij za instalaciju programa i nadogradnju s novog ili promijenjenog repozitorija. 
    
    Trebate funkcionalnu internet vezu za nastavak.

en: <big><b>Error scanning the CD</b></big>
    
    %s
hr: <big><b>Greška prilikom očitavanja CD-a</b></big>
    
    %s

en: Please enter a name for the disc
hr: Upišite ime za disk

en: Source code
hr: Izvorni kod

en: (Source Code)
hr: (Izvorni kod)

en: Source Code
hr: Izvorni kod

en: Active
hr: Aktivno

en: <b>Automatic updates</b>
hr: <b>Automatske nadogradnje</b>

en: Authentication
hr: Autorizacija

en: Download from:
hr: Preuzimanje sa:

en: Import the public key from a trusted software provider
hr: Uvezi javni ključ od pouzdanog davatelja programa

en: Restore _Defaults
hr: Vrati _uobičajene postavke

en: Restore the default keys of your distribution
hr: Vrati uobičajene ključeve vaše distribucije

en: Statistics
hr: Statistike

en: Submit statistical information
hr: Pošalji statističke informacije

en: <b>Comment:</b>
hr: <b>Komentar:</b>

en: <b>Components:</b>
hr: <b>Komponente:</b>

en: <b>Distribution:</b>
hr: <b>Distribucija:</b>

en: <b>Type:</b>
hr: <b>Vrsta:</b>

en: APT line:
hr: APT linija:

en: Binary
    Source
hr: Binarni
    Izvorni

en: Edit Source
hr: Uredi izvor

en: Scanning CD-ROM
hr: Pretražujem CD-ROM

en: _Add Source
hr: _Dodaj izvor

en: _Reload
hr: _Osvježi

en: _Replace
hr: Za_mijeni
