update-manager - en to ku translation catalogue (39 entries)

en: Configure the sources for installable software and updates
ku: Ji bo nivîsbarî û rojanekirinên têne sazkirin çavkaniyan veava bike

en: Software Sources
ku: Çavkaniyên Nivîsbariyê

note: update_days = apt_pkg.Config.FindI(softwareproperties.CONF_MAP["autoupdate"])
en: Daily
ku: Rojane

en: Every two days
ku: Her du rojan

en: Weekly
ku: Heftane

en: Every two weeks
ku: Her du hefteyan

en: Every %s days
ku: Her %s rojan

note: TRANS: %s stands for the distribution name e.g. Debian or Ubuntu
en: %s updates
ku: %s rojanekirin

en: Import key
ku: Mifteyê veguhezîne

en: Error importing selected file
ku: Di dema veguheztina dosyeya hilbijartî de çewtî

en: The selected file may not be a GPG key file or it might be corrupt.
ku: Dosyeya hilbijartî dibe ku ne dosyeya mifteyan ya GPG be an jî dibe ku xerabe be.

en: Error removing the key
ku: Di dema rakirina mifteyan de çewtî

en: The key you selected could not be removed. Please report this as a bug.
ku: Mifteya ku te hilbijart nehate rakirin. Ji kerema xwe re vê weke çewtiyekê ragihîne.

en: <b><big>The information about available software is out-of-date</big></b>
    
    To install software and updates from newly added or changed sources, you have to reload the information about available software.
    
    You need a working internet connection to continue.
ku: <b><big>Agahiyên nivîsbariyê yên mevcûd ne rojane ye</big></b>
    
    Ji bo ku tu karibî ji çavkaniyên ku nû lê hatine barkirin yan jî yên guherîne nivîsbarî û rojanekirinan bar bike divê tu agahiyên nivîsbariyê dîsa bar bike.
    
    Ji bo domandinê girêdaneke înternetê ya dixebite pêwist e.

en: <big><b>Error scanning the CD</b></big>
    
    %s
ku: <big><b>Di venihêrina CDyê de çewtî</b></big>
    
    %s

en: Please enter a name for the disc
ku: Ji kerema xwe navê ji bo diskê binivîse

en: Source code
ku: Koda çavkanî

en: (Source Code)
ku: (Koda Çavkanî)

en: Source Code
ku: Koda Çavkaniyê

en: Active
ku: Çalak

en: <b>Automatic updates</b>
ku: <b>Rojanekirina bixweber</b>

en: Authentication
ku: Erêkirina Nasnameyê

en: Download from:
ku: Daxistin ji:

en: Import the public key from a trusted software provider
ku: Ji peydakereke ku tu pê ewle yî, mifteyeke vekirî veguhezîne hundir

en: Restore _Defaults
ku: Vegerîne ser Nirxên _Destpêke

en: Restore the default keys of your distribution
ku: Mifteyên peşdanasînî yên belavkariya te paş de vedigerîne

en: Statistics
ku: Îstatîstîk

en: Submit statistical information
ku: Agahiyên Îstatîskî Ragihîne

en: <b>Comment:</b>
ku: <b>Şîrove:</b>

en: <b>Components:</b>
ku: <b>Parçe:</b>

en: <b>Distribution:</b>
ku: <b>Belavkirin:</b>

en: <b>Type:</b>
ku: <b>Cure:</b>

en: APT line:
ku: Rêzika APT:

en: Binary
    Source
ku: Dubendî (Binary)
    Çavkanî (Source)

en: Edit Source
ku: Sererastkirina Çavkaniyê

en: Scanning CD-ROM
ku: Li CD-ROM tê gerîn

en: _Add Source
ku: Çavkaniyekê _Têxê

en: _Reload
ku: _Rojane bike

en: _Replace
ku: Bide _ser
