update-manager - en to nn translation catalogue (9 entries)

note: update_days = apt_pkg.Config.FindI(softwareproperties.CONF_MAP["autoupdate"])
en: Daily
nn: Kvar dag

en: Every two days
nn: Annankvar dag

en: Weekly
nn: Kvar veke

en: Every two weeks
nn: Annankvar veke

en: Every %s days
nn: Kvar %s dag

en: The selected file may not be a GPG key file or it might be corrupt.
nn: Entan er ikkje den valde fila ein GPG-nykjel, eller så er den kanskje skada.

en: Error removing the key
nn: Kunne ikkje fjerne nykjelen

en: The key you selected could not be removed. Please report this as a bug.
nn: Nykjelen du valde kan ikkje fjernast. Ver venleg å rapportere denne feilen.

en: Please enter a name for the disc
nn: Oppgi eit namn for plata
