update-manager - en to sl translation catalogue (12 entries)

note: update_days = apt_pkg.Config.FindI(softwareproperties.CONF_MAP["autoupdate"])
en: Daily
sl: Dnevno

en: Every two days
sl: Vsaka dva dneva

en: Weekly
sl: Tedensko

en: Every two weeks
sl: Vsaka dva tedna

en: Every %s days
sl: Vsakih %s dni

en: Import key
sl: Uvozi ključ

en: Error importing selected file
sl: Napaka pri uvozu izbrane datoteke

en: The selected file may not be a GPG key file or it might be corrupt.
sl: Izbrana datoteka verjetno ni GPG ključ ali pa je morda pokvarjena

en: Error removing the key
sl: Napaka pri odstranitvi kluča

en: The key you selected could not be removed. Please report this as a bug.
sl: Kluč, katerega ste izbrali, se ne more odstraniti. Prosim, javite to kot napako.

en: Please enter a name for the disc
sl: Prosim, vnesite ime za ta disk

en: _Replace
sl: _Zamenjaj
