update-manager - en to sq translation catalogue (16 entries)

note: update_days = apt_pkg.Config.FindI(softwareproperties.CONF_MAP["autoupdate"])
en: Daily
sq: Përditë

en: Every two days
sq: Çdo dy ditë

en: Weekly
sq: Përjavë

en: Every two weeks
sq: Çdo dy javë

en: Every %s days
sq: Çdo %s ditësh

note: TRANS: %s stands for the distribution name e.g. Debian or Ubuntu
en: %s updates
sq: %s përmirësimet

en: Import key
sq: Importo çelës

en: Error importing selected file
sq: Gabim gjatë importimit të të dhënës së zgjedhur

en: The selected file may not be a GPG key file or it might be corrupt.
sq: E dhëna e zgjedhur sipas të gjitha gjasave nuk është GPG-çelës ose është e dëmtuar.

en: Error removing the key
sq: Gabim gjatë largimit të çelësit

en: The key you selected could not be removed. Please report this as a bug.
sq: Çelësi i zgjedhur nuk mund të largohet.Ju lutemi krijoni këtu një raport për gabimin.

en: <big><b>Error scanning the CD</b></big>
    
    %s
sq: <big><b>Gabim gjatë leximit të CD</b></big>
    
    %s

en: Please enter a name for the disc
sq: Jepni një emër për Mediumin.

en: (Source Code)
sq: (Kodi i hapur)

en: Source Code
sq: Kodi i hapur

en: Active
sq: Aktiv
