update-manager - en to ta translation catalogue (5 entries)

note: update_days = apt_pkg.Config.FindI(softwareproperties.CONF_MAP["autoupdate"])
en: Daily
ta: தினமும்

en: Every two days
ta: ஒவ்வோரு இரு நாட்கள்

en: Weekly
ta: வாரம் தோறும்

en: Every two weeks
ta: ஒவ்வோரு இரு வாரங்கள்

en: Every %s days
ta: ஒவ்வொரு %s நாட்கள்
