update-manager - en to ur translation catalogue (5 entries)

note: update_days = apt_pkg.Config.FindI(softwareproperties.CONF_MAP["autoupdate"])
en: Daily
ur: روز

en: Every two days
ur: ھر دو دن

en: Weekly
ur: ھفتھ وار

en: Every two weeks
ur: ھر دو ھفتے

en: Every %s days
ur: ھر %s دن
