solaar 1.0.1 - en to hr translation catalogue (388 entries)

en: Bolt Receiver
hr: Bolt prijemnik

en: Unifying Receiver
hr: Unifying prijemnik

en: Nano Receiver
hr: Nano prijemnik

en: Lightspeed Receiver
hr: Lightspeed prijemnik

en: EX100 Receiver 27 Mhz
hr: EX100 prijemnik 27 Mhz

en: empty
hr: prazna

en: critical
hr: kritično

en: low
hr: slaba

en: average
hr: prosječna

en: good
hr: dobra

en: full
hr: napunjena

en: discharging
hr: pražnjenje

en: recharging
hr: punjenje

en: charging
hr: punjenje

en: not charging
hr: ne puni se

en: almost full
hr: uskoro puno

en: charged
hr: napunjena

en: slow recharge
hr: sporo punjenje

en: invalid battery
hr: neispravna baterija

en: thermal error
hr: toplinska greška

en: error
hr: greška

en: standard
hr: standardno

en: fast
hr: brzo

en: slow
hr: sporo

en: device timeout
hr: istek čekanja uređaja

en: device not supported
hr: uređaj nije podržan

en: too many devices
hr: previše uređaja

en: sequence timeout
hr: redoslijed isteka vremena

en: Firmware
hr: Firmver

en: Bootloader
hr: Učitač pokretanja

en: Hardware
hr: Hardver

en: Other
hr: Ostalo

en: Left Button
hr: Lijeva tipka

en: Right Button
hr: Desna tipka

en: Middle Button
hr: Srednja tipka

en: Back Button
hr: Tipka za natrag

en: Forward Button
hr: Tipka za naprijed

en: Mouse Gesture Button
hr: Tipka gesta miša

en: Smart Shift
hr: Pametan pomak

en: DPI Switch
hr: DPI prebacivač

en: Left Tilt
hr: Lijevi nagib

en: Right Tilt
hr: Desni nagib

en: Left Click
hr: Lijevi klik

en: Right Click
hr: Desni klik

en: Mouse Middle Button
hr: Srednja tipka miša

en: Mouse Back Button
hr: Tipka miša za natrag

en: Mouse Forward Button
hr: Tipka miša za naprijed

en: Gesture Button Navigation
hr: Tipka navigacije gesta

en: Mouse Scroll Left Button
hr: Lijeva tipka pomicanja miša

en: Mouse Scroll Right Button
hr: Desna tipka pomicanja miša

en: pressed
hr: pritisak

en: released
hr: otpuštanje

en: pairing lock is closed
hr: uparivanje je zatvoreno

en: pairing lock is open
hr: uparivanje je otvoreno

en: discovery lock is closed
hr: otkrivanje je zatvoreno

en: discovery lock is open
hr: otkrivanje je otvoreno

en: connected
hr: povezano

en: disconnected
hr: nije povezano

en: unpaired
hr: neupareno

en: powered on
hr: uključen

en: register
hr: registar

en: feature
hr: značajka

en: Swap Fx function
hr: Zamijeni Fx funkciju

en: When set, the F1..F12 keys will activate their special function,
    and you must hold the FN key to activate their standard function.
hr: Kada je omogućeno, tipke F1..F12 će aktivirati svoje dodatne funkcije,
    a za aktivaciju njihovih osnovnih funkcija morate držati FN tipku.

en: When unset, the F1..F12 keys will activate their standard function,
    and you must hold the FN key to activate their special function.
hr: Kada nije omogućeno, tipke F1..F12 će aktivirati svoje osnovne funkcije,
    a za aktivaciju njihovih dodatnih funkcija morate držati FN tipku.

en: Hand Detection
hr: Otkrivanje ruku

en: Turn on illumination when the hands hover over the keyboard.
hr: Uključite osvjetljenje kada ruke lebde nad tipkovnicom.

en: Scroll Wheel Smooth Scrolling
hr: Glatko pomicanje kotačićem

en: High-sensitivity mode for vertical scroll with the wheel.
hr: Visokoosjetljivi način okomitog pomicanja kotačićem.

en: Side Scrolling
hr: Bočno pomicanje kotačićem

en: When disabled, pushing the wheel sideways sends custom button events
    instead of the standard side-scrolling events.
hr: Kad je onemogućeno, guranje kotačića ustranu šalje prilagođeni događaj tipke
    umjesto uobičajanog događaja bočnog pomicanja.

en: Sensitivity (DPI - older mice)
hr: Osjetljivost (DPI - stariji miševi)

en: Mouse movement sensitivity
hr: Osjetljivost pomicanja miša

en: Backlight
hr: Osvjetljenje

en: Set illumination time for keyboard.
hr: Postavite vrijeme osvjetljenja tipkovnice.

en: Turn illumination on or off on keyboard.
hr: Uključite ili isključite osvjetljenje tipkovnice.

en: Scroll Wheel High Resolution
hr: Visokoosjetljivi način pomicanja kotačićem

en: Set to ignore if scrolling is abnormally fast or slow
hr: Postavite na zanemareno ako je pomicanje prebrzo ili presporo

en: Scroll Wheel Diversion
hr: Preusmjeravanje pomicanja kotačića

en: Make scroll wheel send LOWRES_WHEEL HID++ notifications (which trigger Solaar rules but are otherwise ignored).
hr: Neka kotačić pomicanja šalje LOWRES_WHEEL HID++ obavijesti (što pokreće Solaar pravila, u suprotnome ih zanemaruje).

en: Scroll Wheel Direction
hr: Smjer pomicanja kotačića

en: Invert direction for vertical scroll with wheel.
hr: Obrnuti smjer za okomito pomicanje kotačićem.

en: Scroll Wheel Resolution
hr: Osjetljivost pomicanja kotačićem

en: Make scroll wheel send HIRES_WHEEL HID++ notifications (which trigger Solaar rules but are otherwise ignored).
hr: Neka kotačić pomicanja šalje HIRES_WHEEL HID++ obavijesti (što pokreće Solaar pravila, u suprotnome ih zanemaruje).

en: Sensitivity (Pointer Speed)
hr: Osjetljivost (Brzina pokazivača)

en: Speed multiplier for mouse (256 is normal multiplier).
hr: Množitelj brzine za miš (256 je normalan množitelj).

en: Thumb Wheel Diversion
hr: Preusmjeravanje pomicanja kotačića palca

en: Make thumb wheel send THUMB_WHEEL HID++ notifications (which trigger Solaar rules but are otherwise ignored).
hr: Neka kotačić palca šalje THUMB_WHEEL HID++ obavijesti (što pokreće Solaar pravila, u suprotnome ih zanemaruje).

en: Thumb Wheel Direction
hr: Smjer pomicanja kotačića palca

en: Invert thumb wheel scroll direction.
hr: Obrnuti smjer pomicanja kotačića palca.

en: Onboard Profiles
hr: Onboard profili

en: Enable onboard profiles, which often control report rate and keyboard lighting
hr: Omogućite onboard profile, koji najčešće upravljaju brzinom pozivanja i osvjetljenjem tipkovnice

en: Polling Rate (ms)
hr: Brzina pozivanja (ms)

en: Frequency of device polling, in milliseconds
hr: Učestalost pozivanja uređaja, u milisekundama

en: May need Onboard Profiles set to Disable to be effective.
hr: Možda je potrebno postaviti Onboard profile na 'Onemogućeno' kako bi bili učinkoviti.

en: Divert crown events
hr: Preusmjeri crown događaje

en: Make crown send CROWN HID++ notifications (which trigger Solaar rules but are otherwise ignored).
hr: Neka crown šalje CROWN HID++ obavijesti (što pokreće Solaar pravila, u suprotnome ih zanemaruje).

en: Crown smooth scroll
hr: Crown glatko pomicanje

en: Set crown smooth scroll
hr: Postavite Crown glatko pomicanje

en: Divert G Keys
hr: Preusmjeri G tipke

en: Make G keys send GKEY HID++ notifications (which trigger Solaar rules but are otherwise ignored).
hr: Neka G tipke šalju GKEY HID++ obavijesti (što pokreće Solaar pravila, u suprotnome ih zanemaruje).

en: May also make M keys and MR key send HID++ notifications
hr: Neka isto M tipke i MR tipka šalje HID++ obavijesti

en: Scroll Wheel Ratcheted
hr: Ustavljanje pomicanja kotačića

en: Switch the mouse wheel between speed-controlled ratcheting and always freespin.
hr: Prebaci kotačić miša između ustavljačkog brzinom upravljanog načina i slobodnog načina vrtnje kotačića.

en: Freespinning
hr: Slobodna vrtnja

en: Ratcheted
hr: Ustavljanje

en: Scroll Wheel Ratchet Speed
hr: Brzina ustavljanja pomicanja kotačića

en: Use the mouse wheel speed to switch between ratcheted and freespinning.
    The mouse wheel is always ratcheted at 50.
hr: Koristite brzinu kotačića miša za prebacivanje između ustavljačkog i slobodnog načina vrtnje kotačića.
    Kotačić miša je uvijek ustavljen pri 50.

en: Key/Button Actions
hr: Radnje tipki

en: Change the action for the key or button.
hr: Promijeni radnju za tipku.

en: Overridden by diversion.
hr: Preusmjereno skretanjem.

en: Changing important actions (such as for the left mouse button) can result in an unusable system.
hr: Promjena bitnih radnji (poput lijeve tipke miša) može prouzrokovati nestabilnosti u sustavu.

en: Key/Button Diversion
hr: Preusmjeravanje tipki

en: Make the key or button send HID++ notifications (Diverted) or initiate Mouse Gestures or Sliding DPI
hr: Neka tipka ili šalje HID++ obavijesti (preusmjerene) ili pokreće gete mišem ili klizni DPI

en: Diverted
hr: Preusmjerno

en: Mouse Gestures
hr: Geste miša

en: Regular
hr: Normalna

en: Sliding DPI
hr: Klizni DPI

en: Sensitivity (DPI)
hr: Osjetljivost (DPI)

en: Sensitivity Switching
hr: Prebacivanje osjetljivosti

en: Switch the current sensitivity and the remembered sensitivity when the key or button is pressed.
    If there is no remembered sensitivity, just remember the current sensitivity
hr: Prebacivanje trenutne osjetljivosti i zapamćene osjetljivosti kada se tipka pritisne.
    Ako ne postoji zapamćena osjetljivost, zapamti trenutnu osjetljivost

en: Off
hr: Isključeno

en: Disable keys
hr: Onemogući tipke

en: Disable specific keyboard keys.
hr: Onemogući određene tipke tipkovnice.

en: Disables the %s key.
hr: Onemogućuje %s tipku.

en: Set OS
hr: Postavi OS

en: Change keys to match OS.
hr: Promijeni tipke tako da se podudaraju sa OS-om.

en: Change Host
hr: Promijeni računalo

en: Switch connection to a different host
hr: Prebaci povezivanje na drugo računalo

en: Performs a left click.
hr: Izvodi lijevi klik.

en: Single tap
hr: Jednostruki dodir

en: Performs a right click.
hr: Izvodi desni klik.

en: Single tap with two fingers
hr: Jednostruki dodir s dva prsta

en: Single tap with three fingers
hr: Jednostruki dodir s tri prsta

en: Double tap
hr: Dvostruki dodir

en: Performs a double click.
hr: Izvodi dvostruki klik.

en: Double tap with two fingers
hr: Dvostruki dodir s dva prsta

en: Double tap with three fingers
hr: Dvostruki dodir s tri prsta

en: Drags items by dragging the finger after double tapping.
hr: Povlačite stavke povlačenjem prsta nakon dvostrukog dodira.

en: Tap and drag
hr: Dodirni i povuci

en: Drags items by dragging the fingers after double tapping.
hr: Povlačite stavke povlačenjem prsta nakon dvostrukog dodira.

en: Tap and drag with two fingers
hr: Dodirni i povuci s dva prsta

en: Tap and drag with three fingers
hr: Dodirni i povuci s tri prsta

en: Disables tap and edge gestures (equivalent to pressing Fn+LeftClick).
hr: Onemogućuje dodir i rubne geste (ekvivalent pritiska na Fn+Lijevi klik)

en: Suppress tap and edge gestures
hr: Onemogući dodir i rubne geste

en: Scroll with one finger
hr: Pomicanje s jednim prstom

en: Scrolls.
hr: Pomicanje.

en: Scroll with two fingers
hr: Pomicanje s dva prsta

en: Scroll horizontally with two fingers
hr: Vodoravno pomicanje s dva prsta

en: Scrolls horizontally.
hr: Vodoravno pomicanje.

en: Scroll vertically with two fingers
hr: Okomito pomicanje s dva prsta

en: Scrolls vertically.
hr: Okomito pomicanje.

en: Inverts the scrolling direction.
hr: Obrnite smjer pomicanja.

en: Natural scrolling
hr: Prirodno pomicanje

en: Enables the thumbwheel.
hr: Omogućite kotačić palca.

en: Thumbwheel
hr: Kotačić palca

en: Swipe from the top edge
hr: Prijeđite prstom od gornjeg ruba

en: Swipe from the left edge
hr: Prijeđite prstom od lijevog ruba

en: Swipe from the right edge
hr: Prijeđite prstom od desnog ruba

en: Swipe from the bottom edge
hr: Prijeđite prstom od donjeg ruba

en: Swipe two fingers from the left edge
hr: Prijeđite s dva prsta od lijevog ruba

en: Swipe two fingers from the right edge
hr: Prijeđite s dva prsta od desnog ruba

en: Swipe two fingers from the bottom edge
hr: Prijeđite s dva prsta od donjeg ruba

en: Swipe two fingers from the top edge
hr: Prijeđite s dva prsta od gornjeg ruba

en: Pinch to zoom out; spread to zoom in.
hr: Skupite prste za smanjivanje; raširite prste za uvećanje.

en: Zoom with two fingers.
hr: Uvećanje/Smanjenje s dva prsta.

en: Pinch to zoom out.
hr: Skupite prste za smanjivanje.

en: Spread to zoom in.
hr: Raširite prste za uvećanje.

en: Zoom with three fingers.
hr: Uvećanje/Smanjenje s tri prsta.

en: Zoom with two fingers
hr: Uvećanje/Smanjenje s dva prsta

en: Pixel zone
hr: Zona piksela

en: Ratio zone
hr: Zona omjera

en: Scale factor
hr: Faktor veličine

en: Sets the cursor speed.
hr: Postavlja brzinu pokazivača.

en: Left
hr: Lijevo

en: Left-most coordinate.
hr: Najčešća lijeva koordinata.

en: Bottom
hr: Dno

en: Bottom coordinate.
hr: Koordinata na dnu.

en: Width
hr: Širina

en: Width.
hr: Širina.

en: Height
hr: Visina

en: Height.
hr: Visina.

en: Cursor speed.
hr: Brzina pokazivača.

en: Scale
hr: Prilagodba veličine

en: Gestures
hr: Geste

en: Tweak the mouse/touchpad behaviour.
hr: Prilagodite ponašanje miša/touchpada.

en: Gestures Diversion
hr: Preusmjeravanje gesta

en: Divert mouse/touchpad gestures.
hr: Preusmjerite ponašanje miša/touchpada.

en: Gesture params
hr: Parametri gesta

en: Change numerical parameters of a mouse/touchpad.
hr: Promijenite brojčane parametre miša/touchpada.

en: M-Key LEDs
hr: LED osvjetljenje M-tipke

en: Control the M-Key LEDs.
hr: Upravljajte LED osvjetljenjem M-tipke.

en: May need G Keys diverted to be effective.
hr: Možda je potrebno preusmjeravanje G tipka kako bi bile učinkovite.

en: Lights up the %s key.
hr: Osvijetli %s tipku.

en: MR-Key LED
hr: LED osvjetljenje MR-tipke

en: Control the MR-Key LED.
hr: Upravljajte LED osvjetljenjem MR-tipke.

en: Persistent Key/Button Mapping
hr: Trajno mapiranje tipka

en: Permanently change the mapping for the key or button.
hr: Trajno promijenite mapiranje za tipku.

en: Changing important keys or buttons (such as for the left mouse button) can result in an unusable system.
hr: Promjena bitnih tipka (poput lijeve tipke miša) može prouzrokovati nestabilnosti u sustavu.

en: Sidetone
hr: Bočni ton

en: Set sidetone level.
hr: Postavi razinu bočnog tona.

en: Equalizer
hr: Ekvalizator

en: Set equalizer levels.
hr: Postavi razine ekvilizatora.

en: No paired devices.
hr: Nema uparenih uređaja.

en: %(count)s paired device. | %(count)s paired devices.
hr[0]: %(count)s upareni uređaj.
hr[1]: %(count)s uparena uređaja.
hr[2]: %(count)s uparenih uređaj.

en: Battery: %(level)s
hr: Baterija: %(level)s

en: Battery: %(percent)d%%
hr: Baterija: %(percent)d%%

en: Lighting: %(level)s lux
hr: Osvjetljenje: %(level)s lux

en: Battery: %(level)s (%(status)s)
hr: Baterija: %(level)s (%(status)s)

en: Battery: %(percent)d%% (%(status)s)
hr: Baterija: %(percent)d%% (%(status)s)

en: Permissions error
hr: Greška dozvole

en: Cannot connect to device error
hr: Nemoguće povezivanje s uređajem, greška

en: Found a Logitech receiver or device at %s, but encountered an error connecting to it.
hr: Pronađen je Logitech prijemnik ili uređaj na %s, ali je naišao na grešku pri povezivanju.

en: Unpairing failed
hr: Uparivanje neuspjelo

en: Failed to unpair %{device} from %{receiver}.
hr: Neuspjelo uparivanje %{device} s %{receiver}.

en: The receiver returned an error, with no further details.
hr: Došlo je do greške kod prijemnika, bez više pojedinosti.

en: Another Solaar process is already running so just expose its window
hr: Drugi Solaar proces je već pokrenut stoga samo prikaži njegov prozor

en: Manages Logitech receivers,
    keyboards, mice, and tablets.
hr: Upravljajte Logitechovim prijemnicima,
    tipkovnicama, miševima, i tabletima.

en: Additional Programming
hr: Dodatno programiranje

en: GUI design
hr: GUI dizajn

en: Testing
hr: Testiranje

en: Logitech documentation
hr: Logitech dokumentacija

en: Unpair
hr: Odpari

en: Cancel
hr: Odustani

en: Complete - ENTER to change
hr: Potpuno - ENTER za promjenu

en: Incomplete
hr: Nepotpuno

en: %d value | %d values
hr[0]: %d vrijednost
hr[1]: %d vrijednosti
hr[2]: %d vrijednosti

en: Changes allowed
hr: Promjene su dopuštene

en: No changes allowed
hr: Promjene nisu dopuštene

en: Ignore this setting
hr: Zanemari ovu postavku

en: Working
hr: Izvodi se

en: Read/write operation failed.
hr: Radnja čitanja/pisanja neuspjela.

en: Built-in rules
hr: Ugrađena pravila

en: User-defined rules
hr: Korisnički određena pravila

en: Rule
hr: Pravilo

en: Sub-rule
hr: Podpravilo

en: [empty]
hr: [prazno]

en: Solaar Rule Editor
hr: Solaar uređivač pravila

en: Make changes permanent?
hr: Učini promjene trajnima?

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: If you choose No, changes will be lost when Solaar is closed.
hr: Ako odaberete 'Ne', promjene će biti izgubljene kada se Solaar zatvori.

en: Save changes
hr: Spremi promjene

en: Discard changes
hr: Odbaci promjene

en: Insert here
hr: Umetni ovdje

en: Insert above
hr: Umetni iznad

en: Insert below
hr: Umetni ispod

en: Insert new rule here
hr: Umetni novo pravilo ovdje

en: Insert new rule above
hr: Umetni novo pravilo iznad

en: Insert new rule below
hr: Umetni novo pravilo ispod

en: Paste here
hr: Zalijepi ovdje

en: Paste above
hr: Zalijepi iznad

en: Paste below
hr: Zalijepi ispod

en: Paste rule here
hr: Zalijepi pravilo ovdje

en: Paste rule above
hr: Zalijepi pravilo iznad

en: Paste rule below
hr: Zalijepi pravilo ispod

en: Paste rule
hr: Zalijepi pravilo

en: Flatten
hr: Poravnaj

en: Insert
hr: Umetni

en: Or
hr: Ili

en: And
hr: I

en: Condition
hr: Stanje

en: Feature
hr: Značajka

en: Report
hr: Prijavak

en: Process
hr: Proces

en: Mouse process
hr: Proces miša

en: Modifiers
hr: Tipkovnički izmjenjivači

en: Key
hr: Ključ

en: Active
hr: Aktivan

en: Device
hr: Uređaj

en: Setting
hr: Postavka

en: Test bytes
hr: Testni bajtovi

en: Mouse Gesture
hr: Gesta miša

en: Action
hr: Radnja

en: Key press
hr: Pritisak tipke

en: Mouse scroll
hr: Pomicanje kotačića

en: Mouse click
hr: Klik kotačića

en: Set
hr: Postavka

en: Execute
hr: Pokretanje

en: Later
hr: Odgoda

en: Insert new rule
hr: Umetni novo pravilo

en: Delete
hr: Obriši

en: Negate
hr: Negacija

en: Wrap with
hr: Umetni iznad

en: Cut
hr: Izreži

en: Paste
hr: Zalijepi

en: Copy
hr: Kopiraj

en: This editor does not support the selected rule component yet.
hr: Ovaj uređivač još ne podržava komponentu odabira pravila.

en: Number of seconds to delay.
hr: Broj sekundi odgode.

en: Not
hr: Ne

en: X11 active process. For use in X11 only.
hr: X11 aktivni proces. Samo za korištenje u X11.

en: X11 mouse process. For use in X11 only.
hr: X11 proces miša. Samo za korištenje u X11.

en: MouseProcess
hr: Proces miša

en: Feature name of notification triggering rule processing.
hr: Naziv značajke obrade pravila za pokretanje obavijesti.

en: Report number of notification triggering rule processing.
hr: Prijavi broj obrade pravila za pokretanje obavijesti.

en: Active keyboard modifiers. Not always available in Wayland.
hr: Aktivni tipkovnički izmjenjivači. Nije uvijek dostupno u Waylandu.

en: Key down
hr: Tipka za dolje

en: Key up
hr: Tipka za gore

en: Test condition on notification triggering rule processing.
hr: Uvjet testiranja za obradu pravila pokretanja obavijesti.

en: begin (inclusive)
hr: početak (uključiv)

en: end (exclusive)
hr: završetak (isključiv)

en: range
hr: raspon

en: maximum
hr: maksimum

en: bytes %(0)d to %(1)d, ranging from %(2)d to %(3)d
hr: bajtovi %(0)d do %(1)d, u rasponu od %(2)d do %(3)d

en: mask
hr: maska

en: bytes %(0)d to %(1)d, mask %(2)d
hr: bajtovi %(0)d to %(1)d, maska %(2)d

en: Bit or range test on bytes in notification message triggering rule processing.
hr: Test bita ili raspona na bajtovima u poruci obavijesti koja pokreće obradu pravila.

en: type
hr: vrsta

en: Mouse gesture with optional initiating button followed by zero or more mouse movements.
hr: Geste mišem s neobaveznom tipkom pokretanja nakon kojeg slijedi nula ili više pokreta mišem.

en: Add movement
hr: Dodaj pokret

en: Simulate a chorded key click or depress or release.
    On Wayland requires write access to /dev/uinput.
hr: Simuliraj klik tipke s akordima ili pritisnite ili pustite.
    Na Waylandu je potrebna dozvola pisanje u /dev/uinput.

en: Add key
hr: Dodaj tipku

en: Click
hr: Klik

en: Depress
hr: Pritisak

en: Release
hr: Otpuštanje

en: Simulate a mouse scroll.
    On Wayland requires write access to /dev/uinput.
hr: Simuliraj pomicanje kotačića miša.
    Na Waylandu je potrebna dozvola pisanje u /dev/uinput.

en: Simulate a mouse click.
    On Wayland requires write access to /dev/uinput.
hr: Simuliraj klik miša.
    Na Waylandu je potrebna dozvola pisanje u /dev/uinput.

en: Button
hr: Tipka

en: Execute a command with arguments.
hr: Pokreni naredbu s argumentima.

en: Add argument
hr: Dodaj argument

en: Toggle
hr: Uklj/Isklj

en: True
hr: Istina

en: False
hr: Laž

en: Unsupported setting
hr: Nepodržana postavka

en: Originating device
hr: Izvorni uređaj

en: Device is active and its settings can be changed.
hr: Uređaj je aktivan i njegove postavke se mogu promijeniti.

en: Value
hr: Vrijednost

en: Item
hr: Stavka

en: Change setting on device
hr: Promjena postavke na uređaju

en: Setting on device
hr: Postavka na uređaju

en: offline
hr: nespojivo

en: %(receiver_name)s: pair new device
hr: %(receiver_name)s: upari novi uređaj

en: Enter passcode on %(name)s.
hr: Upišite lozinku na %(name)s.

en: Type %(passcode)s and then press the enter key.
hr: Upišite %(passcode)s i zatim pritisnite Enter tipku.

en: left
hr: lijevo

en: right
hr: desno

en: Press %(code)s
    and then press left and right buttons simultaneously.
hr: Pritisnite %(code)s
    i zatim istovremeno pritisnite lijevu i desnu tipku.

en: Pairing failed
hr: Neuspjelo uparivanje

en: Make sure your device is within range, and has a decent battery charge.
hr: Pobrinite se da je vaš uređaj u dometu bežičnog povezivanja i da je dovoljno napunjen.

en: A new device was detected, but it is not compatible with this receiver.
hr: Novi uređaj je otkriven, ali nije kompatibilan s ovim uređajem.

en: More paired devices than receiver can support.
hr: Postoji više uparenih uređaja nego što prijemnik podržava.

en: No further details are available about the error.
hr: Nema dostupnih više pojedinosti o ovoj grešci.

en: Found a new device:
hr: Novi uređaj je pronađen:

en: The wireless link is not encrypted
hr: Bežično povezivanje nije šifrirano

en: Press a pairing button or key until the pairing light flashes quickly.
hr: Pritisnite tipku uparivanja sve dok svjetlo uparivanja ne počne brzo treptati.

en: You may have to first turn the device off and on again.
hr: Možda trebate prvo isključiti uređaj pa ponovno uključiti.

en: Turn on the device you want to pair.
hr: Uključite uređaj koji želite upariti.

en: If the device is already turned on, turn it off and on again.
hr: Ako je uređaj već uključen, isključite ga i ponovno uključite.

en: 
    
    This receiver has %d pairing remaining. | 
    
    This receiver has %d pairings remaining.
hr[0]: 
    
    Ovaj prijemnik ima još %d preostalo uparivanje.
hr[1]: 
    
    Ovaj prijemnik ima još %d preostala uparivanja.
hr[2]: 
    
    Ovaj prijemnik ima još %d preostalih uparivanja.

en: 
    Cancelling at this point will not use up a pairing.
hr: 
    Prekidanje u ovom trenutku neće izvršiti uparivanje.

en: About %s
hr: O %su

en: Quit %s
hr: Zatvori %s

en: no receiver
hr: nema prijemnika

en: no status
hr: bez stanja

en: Scanning
hr: Pretraživanje

en: Battery
hr: Baterija

en: Wireless Link
hr: Bežično povezivanje

en: Lighting
hr: Osvjetljenje

en: Show Technical Details
hr: Prikaži tehničke pojedinosti

en: Pair new device
hr: Upari novi uređaj

en: Select a device
hr: Odaberi uređaj

en: Rule Editor
hr: Uređivač pravila

en: Path
hr: Putanja

en: Serial
hr: Serijski broj

en: Index
hr: Indeks

en: Wireless PID
hr: PID bežične mreže

en: Product ID
hr: ID proizvoda

en: Protocol
hr: Protokol

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Polling rate
hr: Cikličko osvježavanje

en: Unit ID
hr: ID jedinice

en: none
hr: nepoznato

en: Notifications
hr: Obavijesti

en: No device paired.
hr: Nema uparenih uređaja.

en: Up to %(max_count)s device can be paired to this receiver. | Up to %(max_count)s devices can be paired to this receiver.
hr[0]: Najviše %(max_count)s uređaj može biti uparen s ovim prijemnikom.
hr[1]: Najviše %(max_count)s uređaja može biti upareno s ovim prijemnikom.
hr[2]: Najviše %(max_count)s uređaja može biti upareno s ovim prijemnikom.

en: Only one device can be paired to this receiver.
hr: Samo jedan uređaj može biti uparen s ovim prijemnikom.

en: This receiver has %d pairing remaining. | This receiver has %d pairings remaining.
hr[0]: Ovaj prijemnik ima još %d preostalo uparivanje.
hr[1]: Ovaj prijemnik ima još %d preostala uparivanja.
hr[2]: Ovaj prijemnik ima još %d preostalih uparivanja.

en: Battery Voltage
hr: Napon baterije

en: Voltage reported by battery
hr: Napon prijavljen od strane baterije

en: Battery Level
hr: Razina baterije

en: Approximate level reported by battery
hr: Približna razina prijavljena od strane baterije

en: next reported
hr: sljedeće poznato

en:  and next level to be reported.
hr:  i sljedeća razina za prijaviti.

en: last known
hr: posljednje poznato

en: encrypted
hr: šifrirano

en: The wireless link between this device and its receiver is encrypted.
hr: Bežično povezivanje između ovog uređaja i njegovog prijemnika je šifrirano.

en: not encrypted
hr: nije šifrirano

en: The wireless link between this device and its receiver is not encrypted.
    This is a security issue for pointing devices, and a major security issue for text-input devices.
hr: Bežično povezivanje između ovog uređaja i njegovog prijemnika nije šifrirano.
    Ovo je sigurnosni problem za pokazivačke uređaje i veliki sigurnosni problem za uređaje za unos teksta.
