solaar 1.1.11 - en to pl translation catalogue (442 entries)

en: Bolt Receiver
pl: Odbiornik Bolt

en: Unifying Receiver
pl: Odbiornik Unifying

en: Nano Receiver
pl: Odbiornik Nano

en: Lightspeed Receiver
pl: Odbiornik Lightspeed

en: EX100 Receiver 27 Mhz
pl: Odbiornik EX100 27 MHz

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Static
pl: Statyczny

en: Pulse
pl: Puls

en: Cycle
pl: Cykl

en: Boot
pl: Rozruch

en: Breathe
pl: Oddech

en: Ripple
pl: Plusk

en: Unknown Location
pl: Nieznana lokalizacja

en: Primary
pl: Podstawowy

en: Left Side
pl: Lewa strona

en: Right Side
pl: Prawa strona

en: Combined
pl: Łączony

en: Primary 1
pl: Podstawowy 1

en: Primary 2
pl: Podstawowy 2

en: Primary 3
pl: Podstawowy 3

en: Primary 4
pl: Podstawowy 4

en: Primary 5
pl: Podstawowy 5

en: Primary 6
pl: Podstawowy 6

en: empty
pl: pusty

en: critical
pl: krytyczny

en: low
pl: niski

en: average
pl: przeciętny

en: good
pl: dobry

en: full
pl: pełny

en: discharging
pl: rozładowywanie

en: recharging
pl: ładowanie

en: charging
pl: ładowanie

en: not charging
pl: brak ładowania

en: almost full
pl: prawie pełny

en: charged
pl: naładowany

en: slow recharge
pl: powolne ładowanie

en: invalid battery
pl: nieodpowiedni akumulator

en: thermal error
pl: błąd termiczny

en: error
pl: błąd

en: standard
pl: standardowe

en: fast
pl: szybkie

en: slow
pl: powolne

en: device timeout
pl: upłynął limit czasu urządzenia

en: device not supported
pl: urządzenie nie jest obsługiwane

en: too many devices
pl: za dużo urządzeń

en: sequence timeout
pl: upłynął limit czasu sekwencji

en: Hardware
pl: Sprzęt

en: Other
pl: Inne

en: Left Button
pl: Przycisk lewy

en: Right Button
pl: Przycisk prawy

en: Middle Button
pl: Przycisk środkowy

en: Back Button
pl: Przycisk wstecz

en: Forward Button
pl: Przycisk dalej

en: Mouse Gesture Button
pl: Przycisk gestów myszy

en: Smart Shift
pl: SmartShift

en: DPI Switch
pl: Przełącznik DPI

en: Left Tilt
pl: Pochylenie w lewo

en: Right Tilt
pl: Pochylenie w prawo

en: Left Click
pl: Kliknięcie LPM

en: Right Click
pl: Kliknięcie PPM

en: Mouse Middle Button
pl: Przycisk środkowy myszy

en: Mouse Back Button
pl: Przycisk wstecz myszy

en: Mouse Forward Button
pl: Przycisk dalej myszy

en: Gesture Button Navigation
pl: Nawigacja przyciskiem gestów

en: Mouse Scroll Left Button
pl: Lewy przycisk kółka myszy

en: Mouse Scroll Right Button
pl: Prawy przycisk kółka myszy

en: pressed
pl: wciśnięty

en: released
pl: zwolniony

en: pairing lock is closed
pl: blokada sparowania jest zamknięta

en: pairing lock is open
pl: blokada sparowania jest otwarta

en: discovery lock is closed
pl: blokada wykrywania jest zamknięta

en: discovery lock is open
pl: blokada wykrywania jest otwarta

en: connected
pl: podłączone

en: disconnected
pl: rozłączone

en: unpaired
pl: niesparowane

en: powered on
pl: włączone

en: register
pl: rejestr

en: feature
pl: funkcja

en: Swap Fx function
pl: Zamień funkcję Fx

en: When set, the F1..F12 keys will activate their special function,
    and you must hold the FN key to activate their standard function.
pl: Gdy włączona, po wciśnięciu klawiszy F1..F12 aktywowana zostanie
    ich funkcja pomocnicza. Aby aktywować funkcję standardową, należy
    przytrzymać klawisz FN.

en: When unset, the F1..F12 keys will activate their standard function,
    and you must hold the FN key to activate their special function.
pl: Gdy wyłączona, po wciśnięciu klawiszy F1..F12 aktywowana zostanie
    ich funkcja standardowa. Aby aktywować funkcję pomocniczą, należy
    przytrzymać klawisz FN.

en: Hand Detection
pl: Wykrywanie dłoni

en: Turn on illumination when the hands hover over the keyboard.
pl: Włącz podświetlenie, gdy dłonie znajdą się nad klawiaturą.

en: Scroll Wheel Smooth Scrolling
pl: Płynne przewijanie kółkiem przewijania

en: High-sensitivity mode for vertical scroll with the wheel.
pl: Tryb wysokiej rozdzielczości do przewijania pionowego
    przy użyciu kółka myszy.

en: Side Scrolling
pl: Przewijanie na boki

en: When disabled, pushing the wheel sideways sends custom button events
    instead of the standard side-scrolling events.
pl: Gdy wyłączone, przesuwanie kółka na boki powoduje wysyłanie niestandardowych
    zdarzeń przycisków zamiast standardowych zdarzeń przewijania na boki.

en: Sensitivity (DPI - older mice)
pl: Czułość (DPI - starsze myszy)

en: Mouse movement sensitivity
pl: Czułość ruchu myszy

en: Backlight
pl: Podświetlenie

en: Set illumination time for keyboard.
pl: Ustaw czas podświetlenia klawiatury.

en: Illumination level on keyboard.  Changes made are only applied in Manual mode.
pl: Poziom podświetlenia klawiatury. Wprowadzone zmiany zostaną zastosowane wyłącznie w trybie ręcznym.

en: Automatic
pl: Automatyczne

en: Manual
pl: Ręczne

en: Enabled
pl: Włączone

en: Backlight Level
pl: Poziom podświetlenia

en: Illumination level on keyboard when in Manual mode.
pl: Poziom podświetlenia klawiatury w trybie ręcznym.

en: Backlight Delay Hands Out
pl: Opóźnienie podświetlenia bez rąk

en: Delay in seconds until backlight fades out with hands away from keyboard.
pl: Opóźnienie w sekundach, aż podświetlenie zniknie, gdy ręce będą oddalone od klawiatury.

en: Backlight Delay Hands In
pl: Opóźnienie podświetlenia z rękoma

en: Delay in seconds until backlight fades out with hands near keyboard.
pl: Opóźnienie w sekundach, aż podświetlenie zniknie, gdy ręce będą blisko klawiatury.

en: Backlight Delay Powered
pl: Opóźnienie podświetlenia z zasilanem

en: Delay in seconds until backlight fades out with external power.
pl: Opóźnienie w sekundach, aż podświetlenie zaniknie przy zasilaniu zewnętrznym.

en: Scroll Wheel High Resolution
pl: Wysoka rozdzielczość kółka przewijania

en: Set to ignore if scrolling is abnormally fast or slow
pl: Ustaw, aby ignorować, jeśli przewijanie jest nienormalnie szybkie lub wolne

en: Scroll Wheel Diversion
pl: Przekierowanie kółka przewijania

en: Make scroll wheel send LOWRES_WHEEL HID++ notifications (which trigger Solaar rules but are otherwise ignored).
pl: Spraw, aby kółko przewijania wysyłało powiadomienia LOWRES_WHEEL HID++ (które wyzwalają reguły Solaar, ale w przeciwnym razie są ignorowane).

en: Scroll Wheel Direction
pl: Kierunek kółka przewijania

en: Invert direction for vertical scroll with wheel.
pl: Odwróć kierunek przewijania w pionie za pomocą kółka.

en: Scroll Wheel Resolution
pl: Rozdzielczość kółka przewijania

en: Make scroll wheel send HIRES_WHEEL HID++ notifications (which trigger Solaar rules but are otherwise ignored).
pl: Spraw, aby kółko przewijania wysyłało powiadomienia HIRES_WHEEL HID++ (które wyzwalają reguły Solaar, ale w przeciwnym razie są ignorowane).

en: Sensitivity (Pointer Speed)
pl: Czułość (prędkość wskaźnika)

en: Speed multiplier for mouse (256 is normal multiplier).
pl: Mnożnik prędkości myszy (256 to normalny mnożnik).

en: Thumb Wheel Diversion
pl: Przekierowanie kółka obsługiwanego kciukiem

en: Make thumb wheel send THUMB_WHEEL HID++ notifications (which trigger Solaar rules but are otherwise ignored).
pl: Spraw, aby kółko obsługiwane kciukiem wysyłało powiadomienia THUMB_WHEEL HID++ (które wyzwalają reguły Solaar, ale w przeciwnym razie są ignorowane).

en: Thumb Wheel Direction
pl: Kierunek kółka obsługiwanego kciukiem

en: Invert thumb wheel scroll direction.
pl: Odwróć kierunek przewijania kółkiem obsługiwanym kciukiem.

en: Onboard Profiles
pl: Profile wbudowane

en: Enable an onboard profile, which controls report rate, sensitivity, and button actions
pl: Włącz wbudowany profil, który kontroluje częstotliwość raportowania, czułość i czynności przycisków

en: Report Rate
pl: Szybkość raportów

en: Frequency of device movement reports
pl: Częstotliwość raportów o ruchu urządzenia

en: May need Onboard Profiles set to Disable to be effective.
pl: Aby działało, może być konieczne wyłączenie profili wbudowanych.

en: Divert crown events
pl: Przekieruj zdarzenia korony

en: Make crown send CROWN HID++ notifications (which trigger Solaar rules but are otherwise ignored).
pl: Spraw, aby korona wysyłała powiadomienia CROWN HID++ (które wyzwalają reguły Solaar, ale w przeciwnym razie są ignorowane).

en: Crown smooth scroll
pl: Płynne przewijanie koroną

en: Set crown smooth scroll
pl: Ustaw płynne przewijanie koroną

en: Divert G and M Keys
pl: Przekieruj klawisze G i M

en: Make G and M keys send HID++ notifications (which trigger Solaar rules but are otherwise ignored).
pl: Spraw, aby klawisze G i M wysyłały powiadomienia HID++ (które wyzwalają reguły Solaar, ale w przeciwnym razie są ignorowane).

en: Scroll Wheel Ratcheted
pl: Zapadkowe kółko przewijania

en: Switch the mouse wheel between speed-controlled ratcheting and always freespin.
pl: Przełącz kółko myszy między zapadką z kontrolowaną prędkością a zawsze swobodnym obrotem.

en: Freespinning
pl: Obrót swobodny

en: Ratcheted
pl: Obrót zapadkowy

en: Scroll Wheel Ratchet Speed
pl: Prędkość zapadki kółka przewijania

en: Use the mouse wheel speed to switch between ratcheted and freespinning.
    The mouse wheel is always ratcheted at 50.
pl: Użyj prędkości kółka myszy, aby przełączać się między obrotem zapadkowym a swobodnym.
    Kółko myszy jest zawsze ustawione na 50.

en: Key/Button Actions
pl: Czynności klawiszy/przycisków

en: Change the action for the key or button.
pl: Zmień czynność klawisza lub przycisku.

en: Overridden by diversion.
pl: Omijane przez przekierowanie.

en: Changing important actions (such as for the left mouse button) can result in an unusable system.
pl: Zmiana ważnych czynności (np. lewego przycisku myszy) może spowodować, że system będzie nieużywalny.

en: Key/Button Diversion
pl: Przekierowanie klawiszy/przycisków

en: Make the key or button send HID++ notifications (Diverted) or initiate Mouse Gestures or Sliding DPI
pl: Spraw, aby klawisz lub przycisk wysyłał powiadomienia HID++ (przekierowany) lub inicjował gesty myszy lub przesuwnie DPI

en: Diverted
pl: Przekierowany

en: Mouse Gestures
pl: Gesty myszy

en: Regular
pl: Zwykły

en: Sliding DPI
pl: Przesuwnie DPI

en: Sensitivity (DPI)
pl: Czułość (DPI)

en: Sensitivity Switching
pl: Przełączanie czułości

en: Switch the current sensitivity and the remembered sensitivity when the key or button is pressed.
    If there is no remembered sensitivity, just remember the current sensitivity
pl: Przełącz bieżącą czułość i zapamiętaną czułość po naciśnięciu klawisza lub przycisku.
    Jeśli nie ma zapamiętanej czułości, po prostu zapamiętaj bieżącą czułość

en: Off
pl: Wyłączone

en: Disable keys
pl: Wyłącz klawisze

en: Disable specific keyboard keys.
pl: Wyłącz określone klawisze klawiatury.

en: Disables the %s key.
pl: Wyłącza klawisz %s.

en: Set OS
pl: Ustaw system operacyjny

en: Change keys to match OS.
pl: Zmień klawisze, aby pasowały do systemu operacyjnego.

en: Change Host
pl: Zmiana hosta

en: Switch connection to a different host
pl: Przełącz połączenie na innego hosta

en: Performs a left click.
pl: Wykonuje kliknięcie lewym przyciskiem myszy.

en: Single tap
pl: Pojedyncze stuknięcie

en: Performs a right click.
pl: Wykonuje kliknięcie prawym przyciskiem myszy.

en: Single tap with two fingers
pl: Pojedyncze stuknięcie dwoma palcami

en: Single tap with three fingers
pl: Pojedyncze stuknięcie trzema palcami

en: Double tap
pl: Podwójne stuknięcie

en: Performs a double click.
pl: Wykonuje podwójne kliknięcie.

en: Double tap with two fingers
pl: Podwójne stuknięcie dwoma palcami

en: Double tap with three fingers
pl: Podwójne stuknięcie trzema palcami

en: Drags items by dragging the finger after double tapping.
pl: Przeciąga elementy poprzez przeciąganie palcem po dwukrotnym stuknięciu.

en: Tap and drag
pl: Stuknięcie i przeciągnięcie

en: Drags items by dragging the fingers after double tapping.
pl: Przeciąga elementy poprzez przeciąganie palcami po dwukrotnym stuknięciu.

en: Tap and drag with two fingers
pl: Stuknięcie i przeciągnięcie dwoma palcami

en: Tap and drag with three fingers
pl: Stuknięcie i przeciągnięcie trzema palcami

en: Disables tap and edge gestures (equivalent to pressing Fn+LeftClick).
pl: Wyłącza gesty stukania i krawędziowe (odpowiednik naciśnięcia Fn + lewy przycisk myszy).

en: Suppress tap and edge gestures
pl: Stłumienie gestów stukania i krawędziowych

en: Scroll with one finger
pl: Przewijanie jednym palcem

en: Scrolls.
pl: Przewija.

en: Scroll with two fingers
pl: Przewijanie dwoma palcami

en: Scroll horizontally with two fingers
pl: Przewijanie w poziomie dwoma palcami

en: Scrolls horizontally.
pl: Przewija w poziomie.

en: Scroll vertically with two fingers
pl: Przewijanie w pionie dwoma palcami

en: Scrolls vertically.
pl: Przewija w pionie.

en: Inverts the scrolling direction.
pl: Odwraca kierunek przewijania.

en: Natural scrolling
pl: Przewijanie naturalne

en: Enables the thumbwheel.
pl: Włącza kółko obsługiwane kciukiem.

en: Thumbwheel
pl: Kółko obsługiwane kciukiem

en: Swipe from the top edge
pl: Przesuwanie od górnej krawędzi

en: Swipe from the left edge
pl: Przesuwanie od lewej krawędzi

en: Swipe from the right edge
pl: Przesuwanie od prawej krawędzi

en: Swipe from the bottom edge
pl: Przesuwanie od dolnej krawędzi

en: Swipe two fingers from the left edge
pl: Przesuwanie dwoma palcami od lewej krawędzi

en: Swipe two fingers from the right edge
pl: Przesuwanie dwoma palcami od prawej krawędzi

en: Swipe two fingers from the bottom edge
pl: Przesuwanie dwoma palcami od dolnej krawędzi

en: Swipe two fingers from the top edge
pl: Przesuwanie dwoma palcami od górnej krawędzi

en: Pinch to zoom out; spread to zoom in.
pl: Ściśnięcie, aby pomniejszyć; rozłożenie, aby powiększyć.

en: Zoom with two fingers.
pl: Zoom dwoma palcami.

en: Pinch to zoom out.
pl: Ściśnięcie, aby pomniejszyć.

en: Spread to zoom in.
pl: Rozłożenie, aby powiększyć.

en: Zoom with three fingers.
pl: Zoom trzema palcami.

en: Zoom with two fingers
pl: Zoom dwoma palcami

en: Pixel zone
pl: Strefa pikseli

en: Ratio zone
pl: Strefa współczynnika

en: Scale factor
pl: Współczynnik skalowania

en: Sets the cursor speed.
pl: Ustawia szybkość kursora.

en: Left
pl: Lewo

en: Left-most coordinate.
pl: Współrzędna najbardziej z lewej.

en: Bottom
pl: Dół

en: Bottom coordinate.
pl: Współrzędna dolna.

en: Width
pl: Szerokość

en: Width.
pl: Szerokość.

en: Height
pl: Wysokość

en: Height.
pl: Wysokość.

en: Cursor speed.
pl: Prędkość kursora.

en: Scale
pl: Skala

en: Gestures
pl: Gesty

en: Tweak the mouse/touchpad behaviour.
pl: Dostosuj zachowania myszy/panelu dotykowego.

en: Gestures Diversion
pl: Przekierowanie gestów

en: Divert mouse/touchpad gestures.
pl: Przekieruj gesty myszy/panelu dotykowego.

en: Gesture params
pl: Parametry gestu

en: Change numerical parameters of a mouse/touchpad.
pl: Zmień parametry numeryczne myszy/panelu dotykowego.

en: M-Key LEDs
pl: Diody LED klawiszy M

en: Control the M-Key LEDs.
pl: Kontroluj diody LED klawiszy M.

en: May need G Keys diverted to be effective.
pl: Aby działało, może być konieczne włączenie przekierowania klawiszy G.

en: Lights up the %s key.
pl: Zapala klawisz %s.

en: MR-Key LED
pl: Dioda LED klawisza MR

en: Control the MR-Key LED.
pl: Kontroluj diody LED klawiszy MR.

en: Persistent Key/Button Mapping
pl: Trwałe mapowanie klawiszy/przycisków

en: Permanently change the mapping for the key or button.
pl: Trwale zmień mapowania klawisza lub przycisku.

en: Changing important keys or buttons (such as for the left mouse button) can result in an unusable system.
pl: Zmiana ważnych klawiszy lub przycisków (takich jak lewy przycisk myszy) może spowodować, że system stanie się bezużyteczny.

en: Sidetone
pl: Efekt lokalny

en: Set sidetone level.
pl: Ustaw poziom efektu lokalnego.

en: Equalizer
pl: Korektor

en: Set equalizer levels.
pl: Ustaw poziomy korektora.

en: Power Management
pl: Zarządzanie energią

en: Power off in minutes (0 for never).
pl: Wyłączenie zasilania w minutach (0 oznacza nigdy).

en: LED Control
pl: Sterowanie diodami LED

en: Switch control of LEDs between device and Solaar
pl: Przełącz sterowanie diodami LED pomiędzy urządzeniem a programem Solaar

en: LED Zone Effects
pl: Efekty strefowe diod LED

en: Set effect for LED Zone
pl: Ustaw efekt dla strefy diod LED

en: Speed
pl: Szybkość

en: Period
pl: Okres

en: Intensity
pl: Intensywność

en: Ramp
pl: Narastanie

en: LEDs
pl: Diody LED

en: No paired devices.
pl: Brak sparowanych urządzeń.

en: %(count)s paired device. | %(count)s paired devices.
pl[0]: %(count)s sparowane urządzenie.
pl[1]: %(count)s sparowane urządzenia.
pl[2]: %(count)s sparowanych urządzeń.

en: Battery: %(level)s
pl: Akumulator: %(level)s

en: Battery: %(percent)d%%
pl: Akumulator: %(percent)d%%

en: Lighting: %(level)s lux
pl: Oświetlenie: %(level)s lx

en: Battery: %(level)s (%(status)s)
pl: Akumulator: %(level)s (%(status)s)

en: Battery: %(percent)d%% (%(status)s)
pl: Akumulator: %(percent)d%% (%(status)s)

en: Permissions error
pl: Błąd uprawnień

en: Found a Logitech receiver or device (%s), but did not have permission to open it.
pl: Znaleziono odbiornik lub urządzenie firmy Logitech (%s), ale nie ma uprawnień do jego otwarcia.

en: If you've just installed Solaar, try disconnecting the receiver or device and then reconnecting it.
pl: Jeśli właśnie zainstalowano Solaar, spróbuj odłączyć odbiornik lub urządzenie, a następnie podłączyć je ponownie.

en: Cannot connect to device error
pl: Błąd łączenia się z urządzeniem

en: Found a Logitech receiver or device at %s, but encountered an error connecting to it.
pl: Znaleziono odbiornik lub urządzenie firmy Logitech w %s, ale wystąpił błąd podczas łączenia się z nim.

en: Try disconnecting the device and then reconnecting it or turning it off and then on.
pl: Spróbuj odłączyć urządzenie, a następnie podłączyć je ponownie lub wyłączyć i ponownie włączyć.

en: Unpairing failed
pl: Usunięcie sparowania nie powiodło się

en: Failed to unpair %{device} from %{receiver}.
pl: Nie udało się sparować %{device} z %{receiver}.

en: The receiver returned an error, with no further details.
pl: Odbiornik zwrócił błąd bez dodatkowych informacji.

en: Another Solaar process is already running so just expose its window
pl: Inny proces programu Solaar już działa, więc po prostu pokaż jego okno

en: Manages Logitech receivers,
    keyboards, mice, and tablets.
pl: Zarządza odbiornikami, klawiaturami,
    myszami i tabletami firmy Logitech.

en: Additional Programming
pl: Dodatkowe programowanie

en: GUI design
pl: Projekt GUI

en: Testing
pl: Testowanie

en: Logitech documentation
pl: Dokumentacja firmy Logitech

en: Unpair
pl: Usuń sparowanie

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Complete - ENTER to change
pl: Kompletne - ENTER, aby zmienić

en: Incomplete
pl: Niekompletne

en: %d value | %d values
pl[0]: %d wartość
pl[1]: %d wartości
pl[2]: %d wartości

en: Changes allowed
pl: Zmiany dozwolone

en: No changes allowed
pl: Zmiany niedozwolone

en: Ignore this setting
pl: Ignoruj to ustawienie

en: Working
pl: Pracuję

en: Read/write operation failed.
pl: Operacja odczytu/zapisu nie powiodła się.

en: Built-in rules
pl: Wbudowane reguły

en: User-defined rules
pl: Reguły zdefiniowane przez użytkownika

en: Rule
pl: Reguła

en: Sub-rule
pl: Reguła podrzędna

en: [empty]
pl: [pusta]

en: Solaar Rule Editor
pl: Edytor reguł Solaar

en: Make changes permanent?
pl: Wprowadzić zmiany na stałe?

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: If you choose No, changes will be lost when Solaar is closed.
pl: Jeśli wybierzesz Nie, zmiany zostaną utracone po zamknięciu Solaar.

en: Save changes
pl: Zapisz zmiany

en: Discard changes
pl: Odrzuć zmiany

en: Insert here
pl: Wstaw tutaj

en: Insert above
pl: Wstaw powyżej

en: Insert below
pl: Wstaw poniżej

en: Insert new rule here
pl: Wstaw nową regułę tutaj

en: Insert new rule above
pl: Wstaw nową regułę powyżej

en: Insert new rule below
pl: Wstaw nową regułę poniżej

en: Paste here
pl: Wklej tutaj

en: Paste above
pl: Wklej powyżej

en: Paste below
pl: Wklej poniżej

en: Paste rule here
pl: Wklej regułę tutaj

en: Paste rule above
pl: Wklej regułę powyżej

en: Paste rule below
pl: Wklej regułę poniżej

en: Paste rule
pl: Wklej regułę

en: Flatten
pl: Spłaszcz

en: Insert
pl: Wstaw

en: Or
pl: Lub

en: And
pl: Oraz

en: Condition
pl: Warunek

en: Feature
pl: Funkcja

en: Report
pl: Zgłoszenie

en: Process
pl: Proces

en: Mouse process
pl: Proces myszy

en: Modifiers
pl: Modyfikatory

en: Key
pl: Klawisz

en: KeyIsDown
pl: KlawiszJestWciśnięty

en: Active
pl: Aktywny

en: Device
pl: Urządzenie

en: Setting
pl: Ustawienie

en: Test bytes
pl: Bajty testowe

en: Mouse Gesture
pl: Gest myszy

en: Action
pl: Czynność

en: Key press
pl: Naciśnięcie klawisza

en: Mouse scroll
pl: Przewijanie myszą

en: Mouse click
pl: Kliknięcie myszą

en: Set
pl: Ustaw

en: Execute
pl: Wykonaj

en: Later
pl: Później

en: Insert new rule
pl: Wstaw nową regułę

en: Delete
pl: Usuń

en: Negate
pl: Neguj

en: Wrap with
pl: Obwiąż

en: Cut
pl: Wytnij

en: Paste
pl: Wklej

en: Copy
pl: Skopiuj

en: This editor does not support the selected rule component yet.
pl: Ten edytor nie obsługuje jeszcze wybranego składnika reguły.

en: Number of seconds to delay.
pl: Liczba sekund do opóźnienia.

en: Not
pl: Nie

en: X11 active process. For use in X11 only.
pl: Aktywny proces X11. Do użytku tylko w X11.

en: X11 mouse process. For use in X11 only.
pl: Proces myszy X11. Do użytku tylko w X11.

en: MouseProcess
pl: ProcesMyszy

en: Feature name of notification triggering rule processing.
pl: Nazwa funkcji powiadomienia wyzwalająca przetwarzanie reguły.

en: Report number of notification triggering rule processing.
pl: Numer zgłoszenia powiadomienia wyzwalającego przetwarzanie reguły.

en: Active keyboard modifiers. Not always available in Wayland.
pl: Aktywne modyfikatory klawiatury. Nie zawsze dostępne w Wayland.

en: Diverted key or button depressed or released.
    Use the Key/Button Diversion and Divert G Keys settings to divert keys and buttons.
pl: Przekierowany klawisz lub przycisk wciśnięto lub zwolniono.
    Użyj ustawień przekierowania klawiszy/przycisków oraz przekierowania klawiszy G, aby przekierować klawisze i przyciski.

en: Key down
pl: Klawisz w dół

en: Key up
pl: Klawisz w górę

en: Diverted key or button is currently down.
    Use the Key/Button Diversion and Divert G Keys settings to divert keys and buttons.
pl: Przekierowany klawisz lub przycisk jest obecnie wciśnięty.
    Użyj ustawień przekierowania klawiszy/przycisków oraz przekierowania klawiszy G, aby przekierować klawisze i przyciski.

en: Test condition on notification triggering rule processing.
pl: Warunek testowy przy powiadomieniu wyzwalający przetwarzanie reguły.

en: Parameter
pl: Parametr

en: begin (inclusive)
pl: rozpocznij (włącznie)

en: end (exclusive)
pl: zakończ (wyłącznie)

en: range
pl: zakres

en: maximum
pl: maksimum

en: bytes %(0)d to %(1)d, ranging from %(2)d to %(3)d
pl: bajty %(0)d do %(1)d, począwszy od %(2)d do %(3)d

en: mask
pl: maska

en: bytes %(0)d to %(1)d, mask %(2)d
pl: bajty %(0)d do %(1)d, maska %(2)d

en: Bit or range test on bytes in notification message triggering rule processing.
pl: Test bitowy lub zakresowy na bajtach w komunikacie powiadomienia uruchamiający przetwarzanie reguł.

en: type
pl: typ

en: Mouse gesture with optional initiating button followed by zero or more mouse movements.
pl: Gest myszy z opcjonalnym przyciskiem inicjującym, po którym następuje zero lub więcej ruchów myszy.

en: Add movement
pl: Dodaj ruch

en: Simulate a chorded key click or depress or release.
    On Wayland requires write access to /dev/uinput.
pl: Symuluj akordowe kliknięcie klawisza, wciśnięcie lub zwolnenie.
    W Wayland wymaga dostępu do zapisu w /dev/uinput.

en: Add key
pl: Dodaj klawisz

en: Click
pl: Kliknij

en: Depress
pl: Wciśnij

en: Release
pl: Zwolnij

en: Simulate a mouse scroll.
    On Wayland requires write access to /dev/uinput.
pl: Symuluj przewijanie myszy.
    W Wayland wymaga dostępu do zapisu w /dev/uinput.

en: Simulate a mouse click.
    On Wayland requires write access to /dev/uinput.
pl: Symuluj kliknięcie myszą.
    W Wayland wymaga dostępu do zapisu w /dev/uinput.

en: Button
pl: Przycisk

en: Count and Action
pl: Liczba i czynność

en: Execute a command with arguments.
pl: Wykonaj polecenie z argumentami.

en: Add argument
pl: Dodaj argument

en: Toggle
pl: Przełącz

en: True
pl: Prawda

en: False
pl: Fałsz

en: Unsupported setting
pl: Nieobsługiwane ustawienie

en: Originating device
pl: Urządzenie inicjujące

en: Device is active and its settings can be changed.
pl: Urządzenie jest aktywne i można zmienić jego ustawienia.

en: Device that originated the current notification.
pl: Urządzenie, z którego pochodzi bieżące powiadomienie.

en: Name of host computer.
pl: Nazwa komputera hosta.

en: Value
pl: Wartość

en: Item
pl: Pozycja

en: Change setting on device
pl: Zmień ustawienie w urządzeniu

en: Setting on device
pl: Ustawienie w urządzeniu

en: offline
pl: wyłączone

en: %(receiver_name)s: pair new device
pl: %(receiver_name)s: sparuj nowe urządzenie

en: Enter passcode on %(name)s.
pl: Wprowadź kod dostępu do %(name)s.

en: Type %(passcode)s and then press the enter key.
pl: Wpisz %(passcode)s i naciśnij klawisz Enter.

en: left
pl: lewo

en: right
pl: prawo

en: Press %(code)s
    and then press left and right buttons simultaneously.
pl: Naciśnij %(code)s
    i przyciśnij jednocześnie lewy i prawy przycisk.

en: Pairing failed
pl: Sparowanie nie powiodło się

en: Make sure your device is within range, and has a decent battery charge.
pl: Upewnij się, że urządzenie jest w zasięgu i ma naładowany akumulator.

en: A new device was detected, but it is not compatible with this receiver.
pl: Wykryto nowe urządzenie, jednak nie jest ono kompatybilne z tym odbiornikiem.

en: More paired devices than receiver can support.
pl: Więcej sparowanych urządzeń niż obsługuje odbiornik.

en: No further details are available about the error.
pl: Brak dodatkowych informacji na temat błędu.

en: Found a new device:
pl: Znaleziono nowe urządzenie:

en: The wireless link is not encrypted
pl: Połączenie nie jest szyfrowane

en: Unifying receivers are only compatible with Unifying devices.
pl: Odbiorniki Unifying są kompatybilne tylko z urządzeniami Unifying.

en: Bolt receivers are only compatible with Bolt devices.
pl: Odbiorniki Bolt są kompatybilne tylko z urządzeniami Bolt.

en: Other receivers are only compatible with a few devices.
pl: Inne odbiorniki są kompatybilne tylko z kilkoma urządzeniami.

en: The device must not be paired with a nearby powered-on receiver.
pl: Urządzenia nie można parować ze znajdującym się w pobliżu włączonym odbiornikiem.

en: Press a pairing button or key until the pairing light flashes quickly.
pl: Naciśnij przycisk lub klawisz parowania, aż kontrolka parowania zacznie szybko migać.

en: You may have to first turn the device off and on again.
pl: Być może trzeba będzie najpierw wyłączyć i ponownie włączyć urządzenie.

en: Turn on the device you want to pair.
pl: Włącz urządzenie, które chcesz sparować.

en: If the device is already turned on, turn it off and on again.
pl: Jeśli urządzenie jest już włączone, wyłącz je i włącz ponownie.

en: 
    
    This receiver has %d pairing remaining. | 
    
    This receiver has %d pairings remaining.
pl[0]: 
    
    Ten odbiornik ma jeszcze %d sparowanie.
pl[1]: 
    
    Ten odbiornik ma jeszcze %d sparowania.
pl[2]: 
    
    Ten odbiornik ma jeszcze %d sparowań.

en: 
    Cancelling at this point will not use up a pairing.
pl: 
    Anulowanie w tym momencie nie spowoduje zużycia sparowania.

en: No supported device found
pl: Nie znaleziono obsługiwanego urządzenia

en: About %s
pl: O programie %s

en: Quit %s
pl: Zakończ %s

en: no receiver
pl: brak odbiornika

en: no status
pl: brak statusu

en: Scanning
pl: Skanowanie

en: Battery
pl: Akumulator

en: Wireless Link
pl: Połączenie bezprzewodowe

en: Lighting
pl: Podświetlenie

en: Show Technical Details
pl: Wyświetl szczegóły techniczne

en: Pair new device
pl: Sparuj nowe urządzenie

en: Select a device
pl: Wybierz urządzenie

en: Rule Editor
pl: Edytor reguł

en: Path
pl: Ścieżka

en: USB ID
pl: ID USB

en: Serial
pl: Nr seryjny

en: Index
pl: Indeks

en: Wireless PID
pl: PID bezprz.

en: Product ID
pl: ID produktu

en: Protocol
pl: Protokół

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Polling rate
pl: Odpytywanie

en: Unit ID
pl: ID jednostki

en: none
pl: brak

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: No device paired.
pl: Brak sparowanych urządzeń.

en: Up to %(max_count)s device can be paired to this receiver. | Up to %(max_count)s devices can be paired to this receiver.
pl[0]: Można sparować maksymalnie %(max_count)s urządzenie z tym odbiornikiem.
pl[1]: Można sparować maksymalnie %(max_count)s urządzenia z tym odbiornikiem.
pl[2]: Można sparować maksymalnie %(max_count)s urządzeń z tym odbiornikiem.

en: Only one device can be paired to this receiver.
pl: Tylko jedno urządzenie może być sparowane z tym odbiornikiem.

en: This receiver has %d pairing remaining. | This receiver has %d pairings remaining.
pl[0]: Ten odbiornik ma jeszcze %d sparowanie.
pl[1]: Ten odbiornik ma jeszcze %d sparowania.
pl[2]: Ten odbiornik ma jeszcze %d sparowań.

en: Battery Voltage
pl: Napięcie akumulatora

en: Voltage reported by battery
pl: Napięcie zgłoszone przez akumulator

en: Battery Level
pl: Poziom akumulatora

en: Approximate level reported by battery
pl: Przybliżony poziom zgłoszony przez akumulator

en: next reported
pl: następny zgłoszony

en:  and next level to be reported.
pl:  oraz następny poziom do zgłoszenia.

en: last known
pl: ostatni znany

en: encrypted
pl: szyfrowane

en: The wireless link between this device and its receiver is encrypted.
pl: Połączenie bezprzewodowe pomiędzy tym urządzeniem i odbiornikiem jest szyfrowane.

en: not encrypted
pl: nieszyfrowane

en: The wireless link between this device and its receiver is not encrypted.
    This is a security issue for pointing devices, and a major security issue for text-input devices.
pl: Łącze bezprzewodowe między tym urządzeniem a jego odbiornikiem nie jest szyfrowane.
    Jest to problem dotyczący zabezpieczeń urządzeń wskazujących i poważny problem dotyczący zabezpieczeń urządzeń do wprowadzania tekstu.

en: %(light_level)d lux
pl: %(light_level)d lx
