solaar 1.1.4 - en to sr translation catalogue (357 entries)

en: Bolt Receiver
sr: Bolt prijemnik

en: Unifying Receiver
sr: Unifying prijemnik

en: Nano Receiver
sr: Nano prijemnik

en: Lightspeed Receiver
sr: Lightspeed prijemnik

en: EX100 Receiver 27 Mhz
sr: EX100 prijemnik 27 MHZ

en: empty
sr: prazna

en: critical
sr: kritično

en: low
sr: slabo

en: average
sr: prosečna

en: good
sr: dobra

en: full
sr: puna

en: discharging
sr: pražnjenje

en: recharging
sr: punjenje

en: charging
sr: punjenje

en: not charging
sr: ne puni se

en: almost full
sr: skoro puna

en: charged
sr: napunjeno

en: slow recharge
sr: sporo punjenje

en: invalid battery
sr: neispravna baterija

en: thermal error
sr: toplotna greška

en: error
sr: greška

en: standard
sr: standardno

en: fast
sr: brzo

en: slow
sr: sporo

en: device timeout
sr: istek čekanja uređaja

en: device not supported
sr: uređaj nije podržan

en: too many devices
sr: previše uređaja

en: sequence timeout
sr: istek vremenske sekvence

en: Firmware
sr: Firmver

en: Hardware
sr: Hardver

en: Other
sr: Ostalo

en: Left Button
sr: Levo dugme

en: Right Button
sr: Desno dugme

en: Middle Button
sr: Srednje dugme

en: Back Button
sr: Dugme za unazad

en: Forward Button
sr: Dugme za unapred

en: Mouse Gesture Button
sr: Dugme za pokrete miša

en: Smart Shift
sr: Pametan pomak

en: DPI Switch
sr: DPI svitch

en: Left Tilt
sr: Levi nagib

en: Right Tilt
sr: Desni nagib

en: Left Click
sr: Levi lik

en: Right Click
sr: Desni klik

en: Mouse Middle Button
sr: Srednje dugme miša

en: Mouse Back Button
sr: Dugme za povratak na mišu

en: Mouse Forward Button
sr: Dugme za unapred na mišu

en: Gesture Button Navigation
sr: Navigacija pomoću dugmadi

en: Mouse Scroll Left Button
sr: Levo dugme za pomeranje miša

en: Mouse Scroll Right Button
sr: Desno dugme za pomeranje miša

en: pressed
sr: pritisnuto

en: released
sr: otpušteno

en: pairing lock is closed
sr: uparivanje je zatvoreno

en: pairing lock is open
sr: uparivanje je otvoreno

en: discovery lock is closed
sr: otkrivanje je otvoreno

en: discovery lock is open
sr: otkrivanje je zatvoreno

en: connected
sr: povezano

en: disconnected
sr: odspojeno

en: unpaired
sr: nije upareno

en: powered on
sr: uključen

en: register
sr: registriraj se

en: feature
sr: značajka

en: Swap Fx function
sr: Zameni Fx funkciju

en: When set, the F1..F12 keys will activate their special function,
    and you must hold the FN key to activate their standard function.
sr: Kada su podešeni, tasteri F1..F12 će aktivirati svoju posebnu funkciju,
    i morate držati FN taster da biste aktivirali njihovu standardnu funkciju.

en: When unset, the F1..F12 keys will activate their standard function,
    and you must hold the FN key to activate their special function.
sr: Kada nisu omogućeni, tasteri F1..F12 će aktivirati svoju standardnu funkciju, 
    i morate držati FN taster da biste aktivirali njihovu posebnu funkciju.

en: Hand Detection
sr: Detekcija ruku

en: Turn on illumination when the hands hover over the keyboard.
sr: Uključite osvetljenje kada ruke lebde preko tastature.

en: Scroll Wheel Smooth Scrolling
sr: Točak za pomeranje, glatko pomeranje

en: High-sensitivity mode for vertical scroll with the wheel.
sr: Režim visoke osetljivosti za vertikalno pomeranje pomoću točkića.

en: Side Scrolling
sr: Bočno pomeranje

en: When disabled, pushing the wheel sideways sends custom button events
    instead of the standard side-scrolling events.
sr: Kada je onemogućeno, pomeranje točkića u stranu šalje događaje prilagođenog dugmeta 
    umesto standardnih događaja bočnog pomeranja.

en: Sensitivity (DPI - older mice)
sr: Osetljivost (DPI - stariji miševi)

en: Mouse movement sensitivity
sr: Osetljivost pokreta miša

en: Backlight
sr: Pozadinsko osvetljenje

en: Set illumination time for keyboard.
sr: Podesite vreme osvetljenja za tastaturu.

en: Turn illumination on or off on keyboard.
sr: Uključite ili isključite osvetljenje na tastaturi.

en: Scroll Wheel High Resolution
sr: Visoka rezolucija točkića za pomeranje.

en: Set to ignore if scrolling is abnormally fast or slow
sr: Podesite da ignorišete ako je pomeranje nenormalno brzo ili sporo

en: Scroll Wheel Diversion
sr: Preusmeravanje točkića za pomeranje

en: Make scroll wheel send LOWRES_WHEEL HID++ notifications (which trigger Solaar rules but are otherwise ignored).
sr: Neka točkić za pomeranje šalje LOWRES_WHEEL HID++ obaveštenja (koja pokrećuSolaar pravila, ali se inače ignorišu.

en: Scroll Wheel Direction
sr: Smer točkića za pomeranje

en: Invert direction for vertical scroll with wheel.
sr: Obrni smer za vertikalno pomeranje sa točkom.

en: Scroll Wheel Resolution
sr: Rezolucija točkića za pomeranje

en: Make scroll wheel send HIRES_WHEEL HID++ notifications (which trigger Solaar rules but are otherwise ignored).
sr: Neka točkić za pomeranje šalje HIRES_WHEEL HID++ obaveštenja (koja pokrećuSolaar pravila, ali se inače ignorišu.

en: Sensitivity (Pointer Speed)
sr: Osetljivost (brzina pokazivača)

en: Speed multiplier for mouse (256 is normal multiplier).
sr: Množilac brzine za miš (256 je normalan množilac).

en: Thumb Wheel Diversion
sr: Diverzija sa palcem

en: Make thumb wheel send THUMB_WHEEL HID++ notifications (which trigger Solaar rules but are otherwise ignored).
sr: Neka kotačić palca šalje THUMB_WHEEL HID++ obavijesti (što pokreće Solaar pravila, u suprotnome ih zanemaruje).

en: Thumb Wheel Direction
sr: Preusmeravanje pomicanja kotačića palca

en: Invert thumb wheel scroll direction.
sr: Obrnite smer pomeranja točkića

en: Onboard Profiles
sr: Onboard profili

en: Enable onboard profiles, which often control report rate and keyboard lighting
sr: Omogućite onboard profile, koji najčešće kontrolišu brzinom pozivanja i osvetljenje tipkovnice

en: Polling Rate (ms)
sr: Brzina pozivanja (ms)

en: Frequency of device polling, in milliseconds
sr: Frekvencija brzine pozivanja uređaja, u milisekundama.

en: May need Onboard Profiles set to Disable to be effective.
sr: Možda će biti potrebni ugrađeni profili podešeni na 'Onemogućeno' da bi bili efikasni.

en: Divert crown events
sr: Preusmerite crown događaje

en: Make crown send CROWN HID++ notifications (which trigger Solaar rules but are otherwise ignored).
sr: Neka crown šalje CROWN HID++ obaveštenja (koja pokreću Solaar pravila, alineka se inače ignorišu.

en: Crown smooth scroll
sr: Crown glatko pomicanje

en: Set crown smooth scroll
sr: Podesi Crown glatko pomicanje

en: Divert G Keys
sr: Preusmeri G tastere

en: Make G keys send GKEY HID++ notifications (which trigger Solaar rules but are otherwise ignored).
sr: Neka G tasteri šalju GKEY HID++ obaveštenja (koja pokreću Solaar pravila, alineka se inače ignorišu.

en: May also make M keys and MR key send HID++ notifications
sr: Takođe može da učini da M i MR tasteri šalju HID++ obaveštenja

en: Key/Button Actions
sr: Radnje tastera

en: Change the action for the key or button.
sr: Promenite radnju za taster ili dugme.

en: Overridden by diversion.
sr: Preusmjeravanje tipki.

en: Changing important actions (such as for the left mouse button) can result in an unusable system.
sr: Promena važnih radnji (kao što je levi taster miša) može dovesti do neupotrebljivosti sistem.

en: Key/Button Diversion
sr: Preusmeravanje tipki

en: Make the key or button send HID++ notifications (Diverted) or initiate Mouse Gestures or Sliding DPI
sr: Neka taster ili dugme šalje HID++ obaveštenja (preusmereno) ili pokrenite miš pokretom

en: Diverted
sr: Preusmereno

en: Mouse Gestures
sr: Pokreti miša

en: Regular
sr: Redovno

en: Sliding DPI
sr: Klizni DPI

en: Sensitivity (DPI)
sr: Osetljivost (DPI)

en: Sensitivity Switching
sr: Promena osetljivosti

en: Switch the current sensitivity and the remembered sensitivity when the key or button is pressed.
    If there is no remembered sensitivity, just remember the current sensitivity
sr: Promenite trenutnu osetljivost i zapamćenu osetljivost kada pritisnete taster ili kada je dugme pritisnuto. 
    Ako nema zapamćene osetljivosti, samo zapamtite trenutnu osetljivost

en: Off
sr: Ugašen

en: Disable keys
sr: Onemogući tipke

en: Disable specific keyboard keys.
sr: Onemogući određene tipke na tipkovnici.

en: Disables the %s key.
sr: Onemogućuje %s tipku.

en: Set OS
sr: Postavi OS

en: Change keys to match OS.
sr: Promeni tastere da se poklapaju sa OS.

en: Change Host
sr: Promeni računalo

en: Switch connection to a different host
sr: Prebaci vezu na drugo računalo

en: Performs a left click.
sr: Izvodi levi klik.

en: Single tap
sr: Jedan dodir

en: Performs a right click.
sr: Izvodi desni klik.

en: Single tap with two fingers
sr: Jedan dodir sa dva prsta

en: Single tap with three fingers
sr: Jedan dodir sa tri prsta

en: Double tap
sr: Dvostruki dodir

en: Performs a double click.
sr: Izvodi dvostruki klik.

en: Double tap with two fingers
sr: Dvoklik sa dva prsta

en: Double tap with three fingers
sr: Dvoklik sa tri prsta

en: Drags items by dragging the finger after double tapping.
sr: Prevlači stavke prevlačenjem prsta nakon dvostrukog dodira.

en: Tap and drag
sr: Dodirnite i prevucite

en: Drags items by dragging the fingers after double tapping.
sr: Prevlači stavke prevlačenjem prstiju nakon dvostrukog dodira.

en: Tap and drag with two fingers
sr: Dodirnite i prevucite sa dva prsta

en: Tap and drag with three fingers
sr: Dodirnite i prevucite sa tri prsta

en: Disables tap and edge gestures (equivalent to pressing Fn+LeftClick).
sr: Onemogućava pokrete dodira i rubnih gesta (ekvivalentno pritiskanju Fn+LeftClick).

en: Suppress tap and edge gestures
sr: Zaustavite pokrete dodira i ivica

en: Scroll with one finger
sr: Pomerite se jednim prstom

en: Scrolls.
sr: Pomeranje.

en: Scroll with two fingers
sr: Pomeranje sa dva prsta

en: Scroll horizontally with two fingers
sr: Pomeranje horizontalno sa dva prsta

en: Scrolls horizontally.
sr: Pomeranje horizontalno.

en: Scroll vertically with two fingers
sr: Pomeranje vertikalno sa dva prsta

en: Scrolls vertically.
sr: Pomeranje vertikalno.

en: Inverts the scrolling direction.
sr: Obrče smer pomeranja.

en: Natural scrolling
sr: Prirodno pomeranje

en: Enables the thumbwheel.
sr: Omogućava točkić.

en: Thumbwheel
sr: Kotačić palca.

en: Swipe from the top edge
sr: Povucite od gornjeg ruba

en: Swipe from the left edge
sr: Povucite od levog ruba

en: Swipe from the right edge
sr: Povucite od desnog ruba

en: Swipe from the bottom edge
sr: Povucite od donjeg ruba

en: Swipe two fingers from the left edge
sr: Povucite sa dva prsta od levog ruba

en: Swipe two fingers from the right edge
sr: Povucite sa dva prsta od desnog ruba

en: Swipe two fingers from the bottom edge
sr: Povucite sa dva prsta od donjeg ruba

en: Swipe two fingers from the top edge
sr: Povucite sa dva prsta od gornjeg ruba

en: Pinch to zoom out; spread to zoom in.
sr: Stisnite da biste umanjili; proširite da biste uvećali.

en: Zoom with two fingers.
sr: Zumirajte sa dva prsta.

en: Pinch to zoom out.
sr: Stisnite prste da biste umanjili prikaz.

en: Spread to zoom in.
sr: Raširite prste da biste uvećali.

en: Zoom with three fingers.
sr: Zumirajte sa tri prsta.

en: Zoom with two fingers
sr: Zumirajte sa dva prsta.

en: Pixel zone
sr: Zona piksela

en: Ratio zone
sr: Zona omera

en: Scale factor
sr: Faktor veličine

en: Sets the cursor speed.
sr: Podešava brzinu pokazivača.

en: Left
sr: Levo

en: Left-most coordinate.
sr: Najučestalija leva koordinata.

en: Bottom
sr: Dno

en: Bottom coordinate.
sr: Donja koordinata.

en: Width
sr: Širina

en: Width.
sr: Širina

en: Height
sr: Visina

en: Height.
sr: Visina.

en: Cursor speed.
sr: Brzina kursora.

en: Scale
sr: Skala

en: Gestures
sr: Geste

en: Tweak the mouse/touchpad behaviour.
sr: Podesite ponašanje miša/tačpeda.

en: Gestures Diversion
sr: Preusmjeravanje gesta

en: Divert mouse/touchpad gestures.
sr: Preusmeri ponašanje miša/tačpeda.

en: Gesture params
sr: Parametri pokreta

en: Change numerical parameters of a mouse/touchpad.
sr: Promenite numeričke parametre miša/tačpeda.

en: M-Key LEDs
sr: LED osvetljenje M-tastera

en: Control the M-Key LEDs.
sr: Kontrolišite LED osvetljenje M-tastera.

en: May need G Keys diverted to be effective.
sr: Možda će biti potrebno ponovo preusmeriti taster G da bi bili efikasni.

en: Lights up the %s key.
sr: Osvetli %s taster.

en: MR-Key LED
sr: LED MR-tastera

en: Control the MR-Key LED.
sr: Kontroliše LED osvetljenje MR-tastera.

en: Persistent Key/Button Mapping
sr: Trajno mapiranje tastera/dugmada

en: Permanently change the mapping for the key or button.
sr: Trajno promenite mapiranje za taster ili dugme.

en: Changing important keys or buttons (such as for the left mouse button) can result in an unusable system.
sr: Promena važnih tastera ili dugmadi (kao što je levi taster miša) može rezultiraju nestabilnim sistemom.

en: Sidetone
sr: Bočni ton

en: Set sidetone level.
sr: Podesite nivo bočnih tonova.

en: Equalizer
sr: Ekvilajzer

en: Set equalizer levels.
sr: Podesite nivo ekvilajzera.

en: No paired devices.
sr: Nema uparenih uređaja

en: %(count)s paired device. | %(count)s paired devices.
sr[0]: %(count)s uparen uređaj.
sr[1]: %(count)s uparena uređaja.

en: Battery: %(level)s
sr: Baterija: %(level)s

en: Battery: %(percent)d%%
sr: Baterija: %(percent)d%%

en: Lighting: %(level)s lux
sr: Osvetljenje %(level)s lux

en: Battery: %(level)s (%(status)s)
sr: Baterija: %(level)s (%(status)s)

en: Battery: %(percent)d%% (%(status)s)
sr: Baterija: %(percent)d%% (%(status)s)

en: Permissions error
sr: Greška u dozvolama

en: Cannot connect to device error
sr: Ne mogu da se povežem sa uređajem, greška

en: Found a Logitech receiver or device at %s, but encountered an error connecting to it.
sr: Pronašli smo Logitech prijemnik ili uređaj na %s, ali smo naišli na greškuprilikom povezivanja.

en: Unpairing failed
sr: Uparivanje neuspelo

en: Failed to unpair %{device} from %{receiver}.
sr: Odparivanje %{device} sa %{receiver} nije uspelo.

en: The receiver returned an error, with no further details.
sr: Prijemnik je vratio grešku, bez dodatnih detalja.

en: Another Solaar process is already running so just expose its window
sr: Još jedan Solaar proces je već pokrenut, pa samo otvorite njegov prozor

en: Manages Logitech receivers,
    keyboards, mice, and tablets.
sr: Upravlja Logitech prijemnicima,
    tastature, miševi i tableti.

en: Additional Programming
sr: Dodatno programiranje

en: GUI design
sr: GUI dizajn

en: Testing
sr: Testiranje

en: Logitech documentation
sr: Logitech dokumentacija

en: Unpair
sr: Odspoji

en: Cancel
sr: Poništi

en: Complete - ENTER to change
sr: Završeno - pritisnite ENTER da biste promenili

en: Incomplete
sr: Nepotpuno

en: %d value | %d values
sr[0]: %d vrednost
sr[1]: %d vrednosti

en: Changes allowed
sr: Promene dozvoljene

en: No changes allowed
sr: Promene zabranjene

en: Ignore this setting
sr: Ignoriši ovu postavku

en: Working
sr: Radim

en: Read/write operation failed.
sr: Operacija čitanja/pisanja nije uspela.

en: Built-in rules
sr: Ugrađena pravila

en: User-defined rules
sr: Korisnički definisana pravila

en: Rule
sr: Pravilo

en: Sub-rule
sr: Podpravilo

en: [empty]
sr: [prazno]

en: Solaar Rule Editor
sr: Solaar uređivač pravila

en: Make changes permanent?
sr: Želite li da promene budu trajne?

en: Yes
sr: Da

en: No
sr: Ne

en: If you choose No, changes will be lost when Solaar is closed.
sr: Ako izaberete Ne, promene će biti izgubljene kada se Solaar zatvori.

en: Save changes
sr: Spremi promene

en: Discard changes
sr: Odbaci promene

en: Insert here
sr: Unesi ovde

en: Insert above
sr: Unesi iznad

en: Insert below
sr: Unesi ispod

en: Insert new rule here
sr: Unesi novo pravilo ovde

en: Insert new rule above
sr: Unesi novo pravilo iznad

en: Insert new rule below
sr: Unesi novo pravilo ispod

en: Paste here
sr: Zalepi ovde

en: Paste above
sr: Zalepi iznad

en: Paste below
sr: Zalepi ispod

en: Paste rule here
sr: Zalepi pravilo ovde

en: Paste rule above
sr: Zalepi pravilo iznad

en: Paste rule below
sr: Zalepi pravilo ispod

en: Paste rule
sr: Zalepi pravilo

en: Flatten
sr: Poravnaj

en: Insert
sr: Unesi

en: Or
sr: Ili

en: And
sr: I

en: Condition
sr: Stanje

en: Feature
sr: Značajka

en: Report
sr: Izveštaj

en: Process
sr: Proces

en: Mouse process
sr: Proces miša

en: Modifiers
sr: Modifikatori

en: Key
sr: Taster

en: Active
sr: Радан

en: Device
sr: Uređaj

en: Setting
sr: Postavka

en: Test bytes
sr: Testiraj bajtove

en: Mouse Gesture
sr: Gesta miša

en: Action
sr: Akcija

en: Key press
sr: Pritisak tipke

en: Mouse scroll
sr: Pomeranje miša

en: Mouse click
sr: Klik mišem

en: Set
sr: Postavi

en: Execute
sr: Izvrši

en: Insert new rule
sr: Unesi novo pravilo

en: Delete
sr: Obriši

en: Negate
sr: Negiraj

en: Wrap with
sr: Zamotajte sa

en: Cut
sr: Izreži

en: Paste
sr: Zalepi

en: Copy
sr: Kopiraj

en: This editor does not support the selected rule component yet.
sr: Ovaj tekstualni uređivač još uvek ne podržava izabranu komponentu pravila.

en: Not
sr: Ne

en: MouseProcess
sr: Proces miša

en: Key down
sr: Tipka za dolje

en: Key up
sr: Tipka za gore

en: begin (inclusive)
sr: početak (uključiv)

en: end (exclusive)
sr: završetak (isključiv)

en: range
sr: domet

en: bytes %(0)d to %(1)d, ranging from %(2)d to %(3)d
sr: bajtovi %(0)d do %(1)d, u dometu od %(2)d do %(3)d

en: bytes %(0)d to %(1)d, mask %(2)d
sr: bajtovi %(0)d do %(1)d, maska %(2)d

en: type
sr: tip

en: Add key
sr: Dodaj tipku

en: Click
sr: Kliknite

en: Depress
sr: Odpustite

en: Release
sr: Odpustite

en: Button
sr: Taster

en: Add argument
sr: Dodajte argument

en: Toggle
sr: Uključi/Isključi

en: True
sr: Istina

en: False
sr: Laž

en: Unsupported setting
sr: Nepodržana postavka

en: Originating device
sr: Izvorni uređaj

en: Value
sr: Vrednost

en: Item
sr: Stavka

en: offline
sr: ugašeno

en: %(receiver_name)s: pair new device
sr: %(receiver_name)s: uparite novi uređaj

en: Enter passcode on %(name)s.
sr: Unesite lozinku na %(name)s.

en: Type %(passcode)s and then press the enter key.
sr: Unesite %(passcode)s, a zatim pritisnite tipku enter.

en: left
sr: levo

en: right
sr: desno

en: Press %(code)s
    and then press left and right buttons simultaneously.
sr: Pritisnite %(code)s
    a zatim istovremeno pritisnite levo i desno dugme.

en: Pairing failed
sr: Uparivanje neuspelo

en: Make sure your device is within range, and has a decent battery charge.
sr: Uverite se da je vaš uređaj u dometu i da ima pristojno punjenje baterije.

en: A new device was detected, but it is not compatible with this receiver.
sr: Otkriven je novi uređaj, ali nije kompatibilan sa ovim prijemnikom.

en: More paired devices than receiver can support.
sr: Više uparenih uređaja nego što prijemnik može da podrži.

en: No further details are available about the error.
sr: Nisu dostupni dodatni detalji o grešci.

en: Found a new device:
sr: Pronađen novi uređaj:

en: The wireless link is not encrypted
sr: Bežična veza nije šifrovana

en: Press a pairing button or key until the pairing light flashes quickly.
sr: Pritisnite dugme ili taster za uparivanje dok lampica za uparivanje ne počne brzo da treperi.

en: You may have to first turn the device off and on again.
sr: Možda ćete morati prvo da isključite i ponovo uključite uređaj.

en: Turn on the device you want to pair.
sr: Uključite uređaj koji želite da uparite.

en: If the device is already turned on, turn it off and on again.
sr: Ako je uređaj već uključen, isključite ga i ponovo uključite.

en: 
    
    This receiver has %d pairing remaining. | 
    
    This receiver has %d pairings remaining.
sr[0]: 
    
    Ovaj prijemnik ima još %d uparivanje.
sr[1]: 
    
    Ovaj prijemnik ima još %d uparivanja.

en: 
    Cancelling at this point will not use up a pairing.
sr: 
    Otkazivanje u ovom trenutku neće potrošiti uparivanje.

en: About %s
sr: O %s

en: Quit %s
sr: Zatvori %s

en: no receiver
sr: nema prijemnika

en: no status
sr: nema statusa

en: Scanning
sr: Skeniranje

en: Battery
sr: Baterija

en: Wireless Link
sr: Bežična veza

en: Lighting
sr: Osvetljenje

en: Show Technical Details
sr: Prikaži tehničke detalje

en: Pair new device
sr: Uparite novi uređaj

en: Select a device
sr: Odaberite uređaj

en: Rule Editor
sr: Tekstualni uređivač prava

en: Path
sr: Put

en: Serial
sr: Serijski

en: Index
sr: Indeks

en: Protocol
sr: Protokol

en: Unknown
sr: Nepoznato

en: Polling rate
sr: Brzina pozivanja

en: none
sr: nema

en: Notifications
sr: Obaveštenja

en: No device paired.
sr: Nijedan uređaj nije uparen.

en: Up to %(max_count)s device can be paired to this receiver. | Up to %(max_count)s devices can be paired to this receiver.
sr[0]: Do %(max_count)s uređaj može da se upari sa ovim prijemnikom.
sr[1]: Do %(max_count)s uređaja može da se upari sa ovim prijemnikom.

en: Only one device can be paired to this receiver.
sr: Samo jedan uređaj može biti uparen sa ovim prijemnikom.

en: This receiver has %d pairing remaining. | This receiver has %d pairings remaining.
sr[0]: Ovaj prijemnik ima još %d uparivanje.
sr[1]: Ovaj prijemnik ima još %d uparivanja.

en: Battery Voltage
sr: Voltaža baterije

en: Voltage reported by battery
sr: Napon koji javlja baterija

en: Battery Level
sr: Nivo baterije

en: Approximate level reported by battery
sr: Baterija prijavljuje približan nivo

en: next reported
sr: sledeći izveštaj

en:  and next level to be reported.
sr:  i sledeći nivo koji treba izvesti.

en: last known
sr: poslednje poznato

en: encrypted
sr: šifrovano

en: The wireless link between this device and its receiver is encrypted.
sr: Bežična veza između ovog uređaja i njegovog prijemnika je šifrovana.

en: not encrypted
sr: nije šifrovano
