SolveSpace 3.0 - en to uk_UA translation catalogue (402 entries)

en: Cut, paste, and copy work only in a workplane.
    
    Activate one with Sketch -> In Workplane.
uk_UA: Вирізання, вставка та копіювання працює лише у площині.
    
    Активуйте одну через Креслення -> У площині.

en: Clipboard is empty; nothing to paste.
uk_UA: Буфер обміну порожній; немає чого вставляти.

en: Number of copies to paste must be at least one.
uk_UA: Кількість копій для вставки має бути не менше одної.

en: Scale cannot be zero.
uk_UA: Масштаб не може бути нульовим.

en: Select one point to define origin of rotation.
uk_UA: Оберіть одну точку для визначення центру обертання.

en: Select two points to define translation vector.
uk_UA: Оберіть дві точки для визначення вектору розміщення.

en: Transformation is identity. So all copies will be exactly on top of each other.
uk_UA: Трансформація ідентична, тому усі копії будуть точно одна на одній.

en: Too many items to paste; split this into smaller pastes.
uk_UA: Забагато об'єктів для вставки; розділіть копіювання на кілька менших етапів.

en: No workplane active.
uk_UA: Немає активної площини.

en: Bad format: specify coordinates as x, y, z
uk_UA: Некоректний формат: визначте координати як X, Y, Z

en: Bad format: specify color as r, g, b
uk_UA: Некоректний формат: визначте колір як R, G, B

en: The perspective factor will have no effect until you enable View -> Use Perspective Projection.
uk_UA: Значення перспективи не матиме ефекту допоки не ввімкнено Вигляд -> Використовувати Перспективну Проєкцію.

en: Specify between 0 and %d digits after the decimal.
uk_UA: Визначте кількість десяткових знаків від 0 до %d.

en: Export scale must not be zero!
uk_UA: Масштаб експорту не може бути нульовим!

en: Cutter radius offset must not be negative!
uk_UA: Радіус відступу різання не може бути від'ємним!

en: Bad value: autosave interval should be positive
uk_UA: Некоректне значення: інтервал автозбереження має бути додатнім

en: Bad format: specify interval in integral minutes
uk_UA: Некоректний формат: визначте інтервал цілим числом у хвилинах

[ctx: constr-name]
en: pts-coincident
uk_UA: співпадіння-тчк

[ctx: constr-name]
en: pt-pt-distance
uk_UA: відстань-тчк-тчк

[ctx: constr-name]
en: pt-line-distance
uk_UA: відстань-тчк-лінія

[ctx: constr-name]
en: pt-plane-distance
uk_UA: відстань-тчк-площина

[ctx: constr-name]
en: pt-face-distance
uk_UA: відстань-тчк-грань

[ctx: constr-name]
en: proj-pt-pt-distance
uk_UA: проєкційна-відстань-тчк-тчк

[ctx: constr-name]
en: pt-in-plane
uk_UA: тчк-у-площині

[ctx: constr-name]
en: pt-on-line
uk_UA: тчк-на-лінії

[ctx: constr-name]
en: pt-on-face
uk_UA: тчк-на-грані

[ctx: constr-name]
en: eq-length
uk_UA: рівні-довжини

[ctx: constr-name]
en: eq-length-and-pt-ln-dist
uk_UA: рівні-довжина-відстань-тчк-лінія

[ctx: constr-name]
en: eq-pt-line-distances
uk_UA: рівна-відстань-тчк-лінія

[ctx: constr-name]
en: length-ratio
uk_UA: пропорція-довжин

[ctx: constr-name]
en: arc-arc-length-ratio
uk_UA: пропорція-довжин-дуга-дуга

[ctx: constr-name]
en: arc-line-length-ratio
uk_UA: пропорція-довжини-дуга-лінія

[ctx: constr-name]
en: length-difference
uk_UA: різниця-довжин

[ctx: constr-name]
en: arc-arc-len-difference
uk_UA: різниця-довжин-дуга-дуга

[ctx: constr-name]
en: arc-line-len-difference
uk_UA: різниця-довжин-дуга-лінія

[ctx: constr-name]
en: symmetric
uk_UA: симетрія

[ctx: constr-name]
en: symmetric-h
uk_UA: симетрія-вертикально

[ctx: constr-name]
en: symmetric-v
uk_UA: симетрія-горизонтально

[ctx: constr-name]
en: symmetric-line
uk_UA: симетрія-відносно-лінії

[ctx: constr-name]
en: at-midpoint
uk_UA: на-середині

[ctx: constr-name]
en: horizontal
uk_UA: горизонталь

[ctx: constr-name]
en: vertical
uk_UA: вертикаль

[ctx: constr-name]
en: diameter
uk_UA: діаметр

[ctx: constr-name]
en: pt-on-circle
uk_UA: тчк-на-колі

[ctx: constr-name]
en: same-orientation
uk_UA: співнапрямленість

[ctx: constr-name]
en: angle
uk_UA: кут

[ctx: constr-name]
en: parallel
uk_UA: паралель

[ctx: constr-name]
en: arc-line-tangent
uk_UA: дотичні-дуга-лінія

[ctx: constr-name]
en: cubic-line-tangent
uk_UA: дотичні-сплайн-лінія

[ctx: constr-name]
en: curve-curve-tangent
uk_UA: дотичні-крива-крива

[ctx: constr-name]
en: perpendicular
uk_UA: перпендикуляр

[ctx: constr-name]
en: eq-radius
uk_UA: рівнозначні-радіуси

[ctx: constr-name]
en: eq-angle
uk_UA: рівнозначні-кути

[ctx: constr-name]
en: eq-line-len-arc-len
uk_UA: рівнозначні-лінія-дуга

[ctx: constr-name]
en: lock-where-dragged
uk_UA: фіксоване-положення

[ctx: constr-name]
en: comment
uk_UA: коментар

en: The point you selected does not belong to the arc. The arc and line segment do not share an end point.
    
    Select the end point of the arc at which you want it to be tangent to the line.
uk_UA: Обрана вами точка не належить до дуги. Дуга та відрізок не мають спільної кінцевої точки.
    
    Оберіть кінцеву точку дуги, в якій ви хочете зробити дугу дотичною до лінії.

en: The tangent arc and line segment must share an endpoint. Constrain them with Constrain -> On Point before constraining tangent.
    
    Alternatively select the end point of the arc at which you want it to be tangent to the line.
uk_UA: Дотичні дуга та лінія повинні мати спільну кінцеву точку. Використайте Обмежити -> На точці перед застосуванням дотичного обмеження.
    
    Або оберіть кінцеву точку дуги в якій ви хочете зробити її дотичною до лінії.

en: The point you selected is not an end point of the cubic spline. The spline and line segment do not share an end point.
    
    Select the end point of the spline at which you want it to be tangent to the line.
uk_UA: Обрана вами точка не є кінцевою точкою кубічного сплайну. Сплайн та відрізок не мають спільної кінцевої точки.
    
    Оберіть кінцеву точку сплайну в якій ви хочете зробити його дотичним до лінії.

en: The tangent cubic spline and line segment must share an endpoint. Constrain them with Constrain -> On Point before constraining tangent.
    
    Alternatively select the end point of the cubic spline at which you want it to be tangent to the line.
uk_UA: Дотичні сплайн та відрізок повинні мати спільну кінцеву точку. Використайте Обмежити -> На точці перед застосуванням дотичного обмеження.
    
    Або оберіть кінцеву точку сплайну в якій ви хочете зробити його дотичним до лінії.

en: The points you selected are not end points of the two curves. The curves do not share an end point.
    
    Select the end points of both curves at which you want them to be tangent to each other.
uk_UA: Обрані вами точки не є кінцевими точками двох дуг. Дуги не поділяють кінцеву точку.
    
    Оберіть кінцеві точки обох дуг, в яких ви бажаєте зробити їх дотичними одна одній.

en: The curves must share an endpoint. Constrain them with Constrain -> On Point before constraining tangent.
    
    Alternatively select the end points of both curves at which you want the curves to be tangent.
uk_UA: Дотичні дуги повинні мати спільну кінцеву точку. Використайте Обмежити -> На точці перед застосуванням дотичного обмеження.
    
    Або оберіть кінцеві точки обох дуг в яких ви хочете зробити дуги дотичними.

en: Bad selection for distance / diameter constraint. This constraint can apply to:
    
        * two points (distance between points)
        * a line segment (length)
        * two points and a line segment or normal (projected distance)
        * a workplane and a point (minimum distance)
        * a line segment and a point (minimum distance)
        * a plane face and a point (minimum distance)
        * a circle or an arc (diameter)
uk_UA: Поганий вибір для обмеження за Відстанню / Діаметром. Це обмеження можна застосувати до:
    
        * двох точок (відстань між точками)
        * відрізку прямої (довжина)
        * двох точок та відрізку прямої чи нормалі (відстань між проєкціями точок)
        * робочої площини та точки (найменша відстань)
        * відрізку прямої та точки (найменша відстань)
        * грані та точки (найменша відстань)
        * кола або дуги (діаметр)

en: Bad selection for on point / curve / plane constraint. This constraint can apply to:
    
        * two or more points (points coincident)
        * a point and a workplane (point in plane)
        * a point and a line segment (point on line)
        * a point and a circle or arc (point on curve)
        * a point and one to three plane faces (point on face(s))
uk_UA: Поганий вибір для обмеження На Точці / Кривій / Площині. Це обмеження можна застосувати до:
    
        * двох або більше точок (точки збігаються)
        * точки та площини (точка лежить в площині)
        * точки та відрізку прямої (точка лежить на прямій)
        * точки та кола чи дуги (точка лежить на дузі)
        * точки та від одієї до трьох граней (точка лежить на грані(ях))

en: Bad selection for equal length / radius constraint. This constraint can apply to:
    
        * two or more line segments (equal length)
        * two line segments and two points (equal point-line distances)
        * a line segment and two points (equal point-line distances)
        * a line segment, and a point and line segment (point-line distance equals length)
        * two or more circles or arcs (equal radius)
        * a line segment and an arc (line segment length equals arc length)
uk_UA: Поганий вибір для обмеження Рівні Довжина / Радіус. Це обмеження можна застосувати до:
    
        * двох або більше відрізків прямої (рівні довжини)
        * двох відрізків та двох точок (рівні відстані від точок до відповідних відрізків)
        * відрізка та двох точок (рівні відстані від точок до відрізка)
        * відрізка, точки, та другого відрізка (відстань від точки до другого відрізка дорівнює першому)
        * двох або більше кіл чи дуг (рівні радіуси)
        * відрізку та дуги (довжина відрізку дорівнює довжині дуги)

en: Bad selection for length ratio constraint. This constraint can apply to:
    
        * two line segments
        * two arcs
        * one arc and one line segment
uk_UA: Поганий вибір для обмеження Пропорція Довжин. Це обмеження можна застосувати до:
    
        * двох відрізків прямої
        * двох дуг
        * дуги та відрізка прямої

en: Bad selection for length difference constraint. This constraint can apply to:
    
        * two line segments
        * two arcs
        * one arc and one line segment
uk_UA: Поганий вибір для обмеження Різниця Довжин. Це обмеження можна застосувати до:
    
        * двох відрізків
        * двох дуг
        * відрізка та дуги

en: Bad selection for at midpoint constraint. This constraint can apply to:
    
        * a line segment and a point (point at midpoint)
        * a line segment and a workplane (line's midpoint on plane)
uk_UA: Поганий вибір для обмеження До Середини. Це обмеження можна застосувати до:
    
        * відрізка та точки (точка на середині відрізку)
        * відрізка та робочої площини (середина відрізку лежить в площині)

en: Bad selection for symmetric constraint. This constraint can apply to:
    
        * two points or a line segment (symmetric about workplane's coordinate axis)
        * line segment, and two points or a line segment (symmetric about line segment)
        * workplane, and two points or a line segment (symmetric about workplane)
uk_UA: Поганий вибір для обмеження за симетрією. Це обмеження можна застосувати до:
    
        * двох точок або відрізку прямої (симетрія відносно початку координат робочої площини)
        * відрізка та двох точок або іншого відрізка (симетрія відносно відрізка)
        * робочої площини та двох точок або відрізка (симетрія відносно робочої площини)

en: A workplane must be active when constraining symmetric without an explicit symmetry plane.
uk_UA: Робоча площина має бути активною коли використовується обмеження за симетрією без явного вибору площини.

en: Activate a workplane (with Sketch -> In Workplane) before applying a horizontal or vertical constraint.
uk_UA: Активуйте площину (в Креслення -> У Робочій Площині) перед застосуванням обмеження Горизонтально або Вертикально.

en: Bad selection for horizontal / vertical constraint. This constraint can apply to:
    
        * two or more points
        * one or more line segments
uk_UA: Поганий вибір для обмеження Горизонтально / Вертикально. Це обмеження можна застосувати до:
    
        * двох або більше точок
        * одного або більше відрізків

en: Bad selection for same orientation constraint. This constraint can apply to:
    
        * two normals
uk_UA: Поганий вибір для обмеження Однакова Орієнтація. Це обмеження можна застосувати до:
    
        * двох перпендикулярів

en: Must select an angle constraint.
uk_UA: Необхідно обрати кут.

en: Must select a constraint with associated label.
uk_UA: Необхідно обрати обмежувач з відповідною міткою.

en: Bad selection for angle constraint. This constraint can apply to:
    
    Angle between:
        * two line segments
        * a line segment and a normal
        * two normals
    
    Equal angles:
        * four line segments or normals (equal angle between A,B and C,D)
        * three line segments or normals (equal angle between A,B and B,C)
uk_UA: Поганий вибір для обмеження за Кутом. Це обмеження можна застосувати до:
    
    Кута між:
        * двома відрізками
        * відрізком та перпендикуляром
        * двома перпендикулярами
    
    Рівних кутів між:
        * чотирма відрізками чи перпендикулярами (рівні кути між А,Б та В,Г)
        * трьома відрізками чи перпендикулярами (рівні кути між А,Б та Б,В)

en: Curve-curve tangency must apply in workplane.
uk_UA: Обмеження дотичності дуг має відбуватися у робочій площині.

en: Bad selection for parallel / tangent constraint. This constraint can apply to:
    
        * two faces
        * two or more line segments (parallel)
        * one or more line segments and one or more normals (parallel)
        * two or more normals (parallel)
        * two line segments, arcs, or beziers, that share an endpoint (tangent)
        * two line segments, arcs, or beziers, that do not share an endpoint and the end point(s) of the curve(s) (tangent)
uk_UA: Поганий вибір для обмеження Паралельно / Дотична. Це обмеження можна застосувати до:
    
        * двох граней
        * двох або більше відрізків (паралельно)
        * одного або більше відрізка та одного або більше перпендикуляра (паралельно)
        * двох або більше перпендикулярів (паралельно)
        * двох відрізків, дуг, чи кривих Безьє, що мають спільну кінцеву точку(дотична)
        * двох відрізків, дуг, чи кривих Безьє, що не мають спільної кінцевої точки та кінцевою точкою(точками) дуги(дуг) (дотична)

en: Bad selection for perpendicular constraint. This constraint can apply to:
    
        * two faces
        * two line segments
        * a line segment and a normal
        * two normals
uk_UA: Поганий вибір для обмеження Перпендикулярно. Це обмеження можна застосувати до:
    
        * двох граней
        * двох відрізків
        * відрізка та перпендикуляра
        * двох перпендикулярів

en: Bad selection for lock point where dragged constraint. This constraint can apply to:
    
        * a point
uk_UA: Поганий вибір для обмеження Фіксувати Точку Після Переміщення. Це обмеження можна застосувати до:
    
        * точки

en: NEW COMMENT -- DOUBLE-CLICK TO EDIT
uk_UA: КОМЕНТАР -- ДВІЧІ КЛІКНІТЬ ДЛЯ РЕДАГУВАННЯ

en: click center of comment text
uk_UA: клікніть в місце де буде центр коментаря

en: No solid model present; draw one with extrudes and revolves, or use Export 2d View to export bare lines and curves.
uk_UA: Вісутня об'ємна модель; створіть модель за допомогою екструдування та обертання або скористайтеся функцією "Експортувати 2D Вигляд" для еспорту лише ліній та кривих.

en: Bad selection for export section. Please select:
    
        * nothing, with an active workplane (workplane is section plane)
        * a face (section plane through face)
        * a point and two line segments (plane through point and parallel to lines)
uk_UA: Поганий вибір для експорту розрізу. Будьласка, оберіть:
    
        * нічого, з активною робочою площиною (робоча площина буде площиною розрізу)
        * грань (площина розрізу через грань)
        * точку та два відрізки (площина розрізу через точку та паралельно відрізкам)

en: Active group mesh is empty; nothing to export.
uk_UA: Активна група не містить сітку; немає чого експортувати.

en: freehand lines were replaced with continuous lines
uk_UA: довільні лінії було замінено на неперервні відрізки

en: zigzag lines were replaced with continuous lines
uk_UA: zigzag лінії було замінено на неперервні відрізки

en: Some aspects of the drawing have no DXF equivalent and were not exported:
uk_UA: Деякі аспекти креслення на мають відповідників у форматі DXF і не будуть експортовані:

en: PDF page size exceeds 200 by 200 inches; many viewers may reject this file.
uk_UA: Розмір аркуша у PDF перевищує 200×200 дюймів; багато переглядачів можуть не підтримувати цей файл.

[ctx: group-name]
en: sketch-in-plane
uk_UA: креслення-в-площині

[ctx: group-name]
en: #references
uk_UA: #базові-площини

en: The file is empty. It may be corrupt.
uk_UA: Файл порожній. Він може бути пошкодженим.

en: Unrecognized data in file. This file may be corrupt, or from a newer version of the program.
uk_UA: Нерозпізнані дані у файлі. Цей файл може бути пошкодженим або збереженим новою версією програми.

[ctx: title]
en: Missing File
uk_UA: Втрачений Файл

[ctx: dialog]
en: The linked file “%s” is not present.
uk_UA: Приєднаний файл “%s” відсутній.

[ctx: dialog]
en: Do you want to locate it manually?
    
    If you decline, any geometry that depends on the missing file will be permanently removed.
uk_UA: Шукати файл вручну?
    
    При відмові, уся геометрія, що залежить від втраченого файлу буде видалена.

[ctx: button]
en: &Yes
uk_UA: &Так

[ctx: button]
en: &No
uk_UA: &Ні

[ctx: button]
en: &Cancel
uk_UA: &Відмінити

en: &File
uk_UA: &Файл

en: &New
uk_UA: &Новий

en: &Open...
uk_UA: &Відкрити...

en: Open &Recent
uk_UA: Відкрити &Недавні

en: &Save
uk_UA: &Зберегти

en: Save &As...
uk_UA: Зберегти &Як...

en: Export &Image...
uk_UA: Експортувати &Зображення...

en: Export 2d &View...
uk_UA: Експортувати 2D &Вигляд...

en: Export 2d &Section...
uk_UA: Експортувати 2D &Секцію...

en: Export 3d &Wireframe...
uk_UA: Експортувати 3D &Скелет...

en: Export Triangle &Mesh...
uk_UA: Експортувати Тригранний &Каркас...

en: Export &Surfaces...
uk_UA: Експортувати &Поверхні...

en: Im&port...
uk_UA: Ім&портувати...

en: E&xit
uk_UA: В&ихід

en: &Edit
uk_UA: &Редагувати

en: &Undo
uk_UA: &Відмінити

en: &Redo
uk_UA: &Повторити

en: Re&generate All
uk_UA: Ре&генерувати Все

en: Snap Selection to &Grid
uk_UA: Прикріпити Виділене до &Сітки

en: Rotate Imported &90°
uk_UA: Обернути Імпортоване на &90°

en: Cu&t
uk_UA: Ви&різати

en: &Copy
uk_UA: &Копіювати

en: &Paste
uk_UA: &Вставити

en: Paste &Transformed...
uk_UA: Вставити &Трансфмованим...

en: &Delete
uk_UA: &Видалити

en: Select &Edge Chain
uk_UA: Виділити Ланцуг &Ребер

en: Select &All
uk_UA: Виділити &Усе

en: &Unselect All
uk_UA: &Зняти Виділення з Усього

en: &Line Styles...
uk_UA: Стилі &Ліній...

en: &View Projection...
uk_UA: &Проекція Відображення...

en: Con&figuration...
uk_UA: &Налаштування...

en: &View
uk_UA: &Відображення

en: Zoom &In
uk_UA: На&близити

en: Zoom &Out
uk_UA: Від&далити

en: Zoom To &Fit
uk_UA: Умістити на &Екрані

en: Align View to &Workplane
uk_UA: Вирівняти Вигляд до Робочої &Площини

en: Nearest &Ortho View
uk_UA: Найближчий &Ортогональний Вигляд

en: Nearest &Isometric View
uk_UA: Найближчий &Ізометричний Вигляд

en: &Center View At Point
uk_UA: &Центрувати Вигляд на Точці

en: Show Snap &Grid
uk_UA: Показати &Сітку Прикріплення

en: Darken Inactive Solids
uk_UA: Затінювати Неактивні Тіла

en: Use &Perspective Projection
uk_UA: Використовувати &Перспективну Проекцію

en: Show E&xploded View
uk_UA: Показати С&кладальне Креслення

en: Dimension &Units
uk_UA: Розмірні &Одиниці

en: Dimensions in &Millimeters
uk_UA: Розміри у &Міліметрах

en: Dimensions in M&eters
uk_UA: Розміри у &Метрах

en: Dimensions in &Inches
uk_UA: Розміри у &Дюймах

en: Dimensions in &Feet and Inches
uk_UA: Розміри в &Футах та Дюймах

en: Show &Toolbar
uk_UA: Показати Панель &Інструментів

en: Show Property Bro&wser
uk_UA: Показати Вікно Власти&востей

en: &Full Screen
uk_UA: &Повний Екран

en: &New Group
uk_UA: &Нова Група

en: Sketch In &3d
uk_UA: Креслення у &3D

en: Sketch In New &Workplane
uk_UA: Креслення у Новій &Площині

en: Step &Translating
uk_UA: Покрокове &Переміщення

en: Step &Rotating
uk_UA: Покрокове &Обертання

en: E&xtrude
uk_UA: Ви&давити

en: &Helix
uk_UA: &Спіраль

en: &Lathe
uk_UA: &Виточити

en: Re&volve
uk_UA: &Обертати

en: Link / Assemble...
uk_UA: Приєднати / Зібрати...

en: Link Recent
uk_UA: Приєднати Нещодавні

en: &Sketch
uk_UA: &Креслення

en: In &Workplane
uk_UA: У Робочій &Площині

en: Anywhere In &3d
uk_UA: Будь-де в &3D

en: Datum &Point
uk_UA: Опорна &Точка

en: Wor&kplane
uk_UA: Робоча &Площина

en: Line &Segment
uk_UA: &Відрізок Прямої

en: C&onstruction Line Segment
uk_UA: Контсрук&ційний Відрізок Прямої

en: &Rectangle
uk_UA: &Прямокутник

en: &Circle
uk_UA: &Коло

en: &Arc of a Circle
uk_UA: &Дуга Кола

en: &Bezier Cubic Spline
uk_UA: Кубічний Сплайн &Без'є

en: &Text in TrueType Font
uk_UA: &Текст із TrueType Шрифтом

en: I&mage
uk_UA: &Зображення

en: To&ggle Construction
uk_UA: Пере&мкнути Конструктивність

en: Ta&ngent Arc at Point
uk_UA: Дотична &Дуга на Точці

en: Split Curves at &Intersection
uk_UA: Розрізати Криві на &Перетині

en: &Constrain
uk_UA: &Обмежити

en: &Distance / Diameter
uk_UA: &Відстань / Діаметр

en: Re&ference Dimension
uk_UA: Від&носний Розмір

en: A&ngle / Equal Angle
uk_UA: К&ут / Рівний Кут

en: Reference An&gle
uk_UA: Відносний К&ут

en: Other S&upplementary Angle
uk_UA: Інший Су&міжний Кут

en: Toggle R&eference Dim
uk_UA: Перемкнути Від&носність Розмірів

en: &Horizontal
uk_UA: &Горизонтально

en: &Vertical
uk_UA: &Вертикально

en: &On Point / Curve / Plane
uk_UA: &На точці / Кривій / Площині

en: E&qual Length / Radius
uk_UA: Р&івна Довжина / Радіус

en: Length / Arc Ra&tio
uk_UA: Пропорція довжин

en: Length / Arc Diff&erence
uk_UA: Різниця довжин

en: At &Midpoint
uk_UA: До &Середини

en: S&ymmetric
uk_UA: Си&метрично

en: Para&llel / Tangent
uk_UA: Пара&лельно / Дотична

en: &Perpendicular
uk_UA: &Препендикулярно

en: Same Orient&ation
uk_UA: Однакова Орієн&тація

en: Lock Point Where &Dragged
uk_UA: Фіксувати Точку Після &Переміщення

en: Comment
uk_UA: Коментар

en: &Analyze
uk_UA: &Аналізувати

en: Measure &Volume
uk_UA: Обрахувати &Об'єм

en: Measure A&rea
uk_UA: Обрахувати Пл&ощу

en: Measure &Perimeter
uk_UA: Обрахувати &Периметр

en: Show &Interfering Parts
uk_UA: Показати &Дотичні Частини

en: Show &Naked Edges
uk_UA: Показати &Приховані Ребра

en: Show &Center of Mass
uk_UA: Показати &Центр Масс

en: Show &Underconstrained Points
uk_UA: Показати &Надмірно Обмежені Точки

en: &Trace Point
uk_UA: &Трасувати Точку

en: &Stop Tracing...
uk_UA: &Зупити Трасування...

en: Step &Dimension...
uk_UA: Прорахувати &Розмір...

en: &Help
uk_UA: &Довідка

en: &Language
uk_UA: &Мова

en: &Website / Manual
uk_UA: &Вебсайт / Посібник

en: &Go to GitHub commit
uk_UA: &До коміту на GitHub

en: &About
uk_UA: &Про програму

en: (no recent files)
uk_UA: (нємає нещодавніх файлів)

en: File '%s' does not exist.
uk_UA: Файл '%s' відсутній.

en: No workplane is active, so the grid will not appear.
uk_UA: Відсутня активна площина - сітка не відображатиметься.

en: The perspective factor is set to zero, so the view will always be a parallel projection.
    
    For a perspective projection, modify the perspective factor in the configuration screen. A value around 0.3 is typical.
uk_UA: Встановлено нульовий коефіцієнт перспективи, тому відображення завжди буде паралельною проєкцією.

en: Select a point; this point will become the center of the view on screen.
uk_UA: Оберіть точку. Ця точка стане центром відображення на екрані.

en: No additional entities share endpoints with the selected entities.
uk_UA: Жодні сутності не мають спільних кінцевих точок з обраними сутностями.

en: To use this command, select a point or other entity from an linked part, or make a link group the active group.
uk_UA: Для використання цієї команди оберіть точку або іншу сутність з приєднаної деталі, або зробіть приєднану групу активною.

en: No workplane is active. Activate a workplane (with Sketch -> In Workplane) to define the plane for the snap grid.
uk_UA: Жодної активної площини. Активуйте площину (в Креслення -> У Робочій Площині) щоб визначити площину для сітки.

en: Can't snap these items to grid; select points, text comments, or constraints with a label. To snap a line, select its endpoints.
uk_UA: Неможливо прикріпити ці штуки до сітки; оберіть точки, текстові коментарі чи обмеження з назвою. Щоб прикріпити лінію, оберіть її кінцеві точки.

en: No workplane selected. Activating default workplane for this group.
uk_UA: Жодної робочої площини не обрано. Активую площину за замовченням для цієї групи.

en: No workplane is selected, and the active group does not have a default workplane. Try selecting a workplane, or activating a sketch-in-new-workplane group.
uk_UA: Жодної робочої площини не обрано, і активна група не має площини за замовченням. Спробуйте обрати площину, або активувати групу Креслення У Робочій Площині.

en: Bad selection for tangent arc at point. Select a single point, or select nothing to set up arc parameters.
uk_UA: Поганий вибір для дотичної дуги у точці. Оберіть одну точку, або оберіть нічого щоб налаштувати дугу.

en: click point on arc (draws anti-clockwise)
uk_UA: клікніть для встановлення точки дуги (проти годинникової стрілки)

en: click to place datum point
uk_UA: клікніть для встановлення вихідної точки

en: click first point of line segment
uk_UA: клікніть першу точку прямої лінії

en: click first point of construction line segment
uk_UA: клікніть першу точку конструктивної прямої лінії

en: click first point of cubic segment
uk_UA: клікніть першу точку кривої

en: click center of circle
uk_UA: клікніть в місце де буде центр коментаря

en: click origin of workplane
uk_UA: клікніть в центр відліку площини

en: click one corner of rectangle
uk_UA: клікніть для встановлення першого кута прямокутника

en: click top left of text
uk_UA: клікніть для встановлення верхньої лівої межі тексту

en: click top left of image
uk_UA: клікніть для встановлення верхньої лівої межі зображення

en: No entities are selected. Select entities before trying to toggle their construction state.
uk_UA: Жодної сутності не обрано. Оберіть сутності для перключення їх стану.

[ctx: group-name]
en: sketch-in-3d
uk_UA: ескіз-в-3D

en: Bad selection for new sketch in workplane. This group can be created with:
    
        * a point (through the point, orthogonal to coordinate axes)
        * a point and two line segments (through the point, parallel to the lines)
        * a point and a normal (through the point, orthogonal to the normal)
        * a workplane (copy of the workplane)
uk_UA: Поганий вибір для ного креслення в робочій площині. Ця група може бути створена з:
    
        * точки (через точку, ортогонально до координатних осей)
        * точки та двох відрізків (через точку, паралельно до відрізків)
        * точку та перпендикуляр (через точку, ортогонально перпендикуляру)
        * робочої площини (створиться копія площини)

en: Activate a workplane (Sketch -> In Workplane) before extruding. The sketch will be extruded normal to the workplane.
uk_UA: Активуйте робочу площину ( Ескіз -> У Площині) перед екструдуванням. Ескіз буде екструдовано перпендикулярно до робочої площини.

[ctx: group-name]
en: extrude
uk_UA: видавлювання

en: Lathe operation can only be applied to planar sketches.
uk_UA: Операція виточування може бути застосована тільки для пласких креслень.

en: Bad selection for new lathe group. This group can be created with:
    
        * a point and a line segment or normal (revolved about an axis parallel to line / normal, through point)
        * a line segment (revolved about line segment)
uk_UA: Поганий вибір для нової групи проточування. Ця група може бути створена з:
    
        * точки та відрізка або перпендикуляра (обертається крізь точку навколо осі, паралельної до відрізку / перпендикуляру)
        * відрізка (обертається навколо відрізка)

[ctx: group-name]
en: lathe
uk_UA: проточування

en: Revolve operation can only be applied to planar sketches.
uk_UA: Операція прокручування може бути застосована тільки для пласких креслень.

en: Bad selection for new revolve group. This group can be created with:
    
        * a point and a line segment or normal (revolved about an axis parallel to line / normal, through point)
        * a line segment (revolved about line segment)
uk_UA: Поганий вибір для нової групи прокручування. Ця група може бути створена з:
    
        * точки та відрізка або перпендикуляра (обертається крізь точку навколо осі, паралельної до відрізку / перпендикуляру)
        * відрізка (обертається навколо відрізка)

[ctx: group-name]
en: revolve
uk_UA: прокручування

en: Helix operation can only be applied to planar sketches.
uk_UA: Спіраль може бути створена лише на основі площинного ескізу.

en: Bad selection for new helix group. This group can be created with:
    
        * a point and a line segment or normal (revolved about an axis parallel to line / normal, through point)
        * a line segment (revolved about line segment)
uk_UA: Поганий вибір для нової групи проточування. Ця група може бути створена з:
    
        * точки та відрізка або перпендикуляра (обертається крізь точку навколо осі, паралельної до відрізку / перпендикуляру)
        * відрізка (обертається навколо відрізка)

[ctx: group-name]
en: helix
uk_UA: спіраль

en: Bad selection for new rotation. This group can be created with:
    
        * a point, while locked in workplane (rotate in plane, about that point)
        * a point and a line or a normal (rotate about an axis through the point, and parallel to line / normal)
uk_UA: Поганий вибір для нової групи проточування. Ця група може бути створена з:
    
        * точки, доки закріплено в робочій площині (обертається в площині, навколо цієї точки)
        * точки та відрізка чи перпендикуляря (обертається навколо осі, що проходить крізь цю точку, і паралельна до відрізку / перпендикуляру)

[ctx: group-name]
en: rotate
uk_UA: крутіння

[ctx: group-name]
en: translate
uk_UA: перекладання

en: (unnamed)
uk_UA: (безіменне)

en: not closed contour, or not all same style!
uk_UA: не замкнений контур або не все в єдиному стилі!

en: points not all coplanar!
uk_UA: не всі точки знаходяться в одній площині!

en: contour is self-intersecting!
uk_UA: контур самоперетинається!

en: zero-length edge!
uk_UA: ребро нульової довжини!

en: Text-formated STL files are not currently supported
uk_UA: Файли STL з текстовим форматуванням наразі не підтримуються

en: Must be sketching in workplane to create tangent arc.
uk_UA: Для створення дотичної дуги має бути обраний режим креслення в робочій площині.

en: To create a tangent arc, select a point where two non-construction lines or circles in this group and workplane join.
uk_UA: Для створення дотичної дуги оберіть точку де два відрізки або дуги поєднуються.

en: Couldn't round this corner. Try a smaller radius, or try creating the desired geometry by hand with tangency constraints.
uk_UA: Неможливо закруглити цей кут. Спробуйте менший радіус або створіть необхідну геометрію вручну задопомогою омеження Дотичності.

en: Couldn't split this entity; lines, circles, or cubics only.
uk_UA: Неможливо розділити цей об'єкт. Дозволено тільки для відрізків, кіл(дуг), чи сплайнів.

en: Must be sketching in workplane to split.
uk_UA: Креслення має відбуватися у робочій площині для використання розділення.

en: Select two entities that intersect each other (e.g. two lines/circles/arcs or a line/circle/arc and a point).
uk_UA: Оберіть дві сутності, що перетинаються (наприклад лінії/кола/дуги або лінія/коло/дуга та точка)

en: Can't split; no intersection found.
uk_UA: Неможливо розділити; відсутній перетин.

en: Assign to Style
uk_UA: Встановити Стиль

en: No Style
uk_UA: Без Стилю

en: Newly Created Custom Style...
uk_UA: Створити Користувацький Стиль...

en: Group Info
uk_UA: Параметри Групи

en: Style Info
uk_UA: Параметри Стилю

en: Select Edge Chain
uk_UA: Виділити Ланцюг Ребер

en: Toggle Reference Dimension
uk_UA: Перемкнути Відносність Розміру

en: Other Supplementary Angle
uk_UA: Інший Суміжний Кут

en: Snap to Grid
uk_UA: Прикріпити до Сітки

en: Remove Spline Point
uk_UA: Видалити Точку Сплайну

en: Add Spline Point
uk_UA: Додати Точку Сплайну

en: Cannot add spline point: maximum number of points reached.
uk_UA: Неможливо додати точку сплайна: перевищено максимальну кількість точок.

en: Toggle Construction
uk_UA: Пермкнути Конструктивність

en: Delete Point-Coincident Constraint
uk_UA: Роз'єднати З'єднання Точок

en: Cut
uk_UA: Вирізати

en: Copy
uk_UA: Копіювати

en: Select All
uk_UA: Виділити Усе

en: Paste
uk_UA: Вставити

en: Paste Transformed...
uk_UA: Вставити Трансформованим...

en: Delete
uk_UA: Видалити

en: Unselect All
uk_UA: Зняти Виділення з Усього

en: Unselect Hovered
uk_UA: Зняти Виділення з Наведеного

en: Zoom to Fit
uk_UA: Умістити на Екрані

en: click next point of line, or press Esc
uk_UA: клікніть наступну точку лінії або натисніть Esc

en: Can't draw rectangle in 3d; first, activate a workplane with Sketch -> In Workplane.
uk_UA: Неможливо накреслити прямокутник у 3d; спочатку активуйте робочу площину в Креслення -> У Робочій Площині.

en: click to place other corner of rectangle
uk_UA: клікніть для встановлення іншого кута прямокутника

en: click to set radius
uk_UA: клікніть для визначення радіусу

en: Can't draw arc in 3d; first, activate a workplane with Sketch -> In Workplane.
uk_UA: Неможливо накреслити дугу у 3d; спочатку активуйте робочу площину в Креслення -> У Робочій Площині.

en: click to place point
uk_UA: клікніть для встановлення точки

en: click next point of cubic, or press Esc
uk_UA: клікніть наступну точку кривої або натисніть Esc

en: Sketching in a workplane already; sketch in 3d before creating new workplane.
uk_UA: Вже обрано креслення у робочій площині; поверніться у креслення будь-ду в 3D для створення нової робочої площини.

en: Can't draw text in 3d; first, activate a workplane with Sketch -> In Workplane.
uk_UA: Неможливо накреслити текст у 3д; спочатку активуйте робочу площину в Креслення -> У Робочій Площині.

en: click to place bottom right of text
uk_UA: клікніть для встановлення нижньої правої межі тексту

en: Can't draw image in 3d; first, activate a workplane with Sketch -> In Workplane.
uk_UA: Неможливо накреслити зображення у 3д; спочатку активуйте робочу площину в Креслення -> У Робочій Площині.

[ctx: file-type]
en: SolveSpace models
uk_UA: SolveSpace модел

[ctx: file-type]
en: ALL
uk_UA: УСІ

[ctx: file-type]
en: IDF circuit board
uk_UA: IDF друкована плата

[ctx: file-type]
en: STL triangle mesh
uk_UA: STL трикутникова сітка

[ctx: file-type]
en: PNG image
uk_UA: PNG зображення

[ctx: file-type]
en: STL mesh
uk_UA: STL сітка

[ctx: file-type]
en: Wavefront OBJ mesh
uk_UA: Wavefront OBJ меш

[ctx: file-type]
en: Three.js-compatible mesh, with viewer
uk_UA: Three.js-сумісний меш, з переглядачем

[ctx: file-type]
en: Three.js-compatible mesh, mesh only
uk_UA: Three.js-сумісний меш, лише меш

[ctx: file-type]
en: VRML text file
uk_UA: VRML меш, текстовий формат

[ctx: file-type]
en: STEP file
uk_UA: STEP файл

[ctx: file-type]
en: PDF file
uk_UA: PDF файл

[ctx: file-type]
en: Scalable Vector Graphics
uk_UA: Scalable Vector Graphics, векторний формат

[ctx: file-type]
en: DXF file (AutoCAD 2007)
uk_UA: DXF файл (AutoCAD 2007)

[ctx: file-type]
en: HPGL file
uk_UA: HPGL файл

[ctx: file-type]
en: AutoCAD DXF and DWG files
uk_UA: AutoCAD DXF та DWG файли

en: untitled
uk_UA: без імені

[ctx: title]
en: Save File
uk_UA: Зберегти Файл

[ctx: title]
en: Open File
uk_UA: Відкрити Файл

[ctx: button]
en: _Cancel
uk_UA: _Скасувати

[ctx: button]
en: _Save
uk_UA: _Зберегти

[ctx: button]
en: _Open
uk_UA: _Відкрити

[ctx: title]
en: Autosave Available
uk_UA: Наявні автозбереження

[ctx: dialog]
en: An autosave file is available for this sketch.
uk_UA: Наявні автозбереження для цього креслення.

[ctx: dialog]
en: Do you want to load the autosave file instead?
uk_UA: Завантажити файл автозбереження?

[ctx: button]
en: &Load autosave
uk_UA: &Завантажити автозбереження

[ctx: button]
en: Do&n't Load
uk_UA: &Не Завантажувати

[ctx: title]
en: Modified File
uk_UA: Файл Змінено

[ctx: dialog]
en: Do you want to save the changes you made to the sketch “%s”?
uk_UA: Чи хочете ви зберегти зміни зроблені вами у ескізі “%s”?

[ctx: dialog]
en: Do you want to save the changes you made to the new sketch?
uk_UA: Чи хочете ви зберегти зміни зроблені вами у новому ескізі?

[ctx: dialog]
en: Your changes will be lost if you don't save them.
uk_UA: Ваші зміни буде втрачено якщо ви не збережете їх.

[ctx: button]
en: &Save
uk_UA: &Зберегти

[ctx: button]
en: Do&n't Save
uk_UA: &Не Зберігати

[ctx: title]
en: (new sketch)
uk_UA: (нове креслення)

[ctx: title]
en: Property Browser
uk_UA: Браузер Властивостей

en: Constraints are currently shown, and will be exported in the toolpath. This is probably not what you want; hide them by clicking the link at the top of the text window.
uk_UA: Зараз обмеження відображаються, і будуть експортовані в шлях інструменту. Скоріш за все, це не те, чого ви домагаєтеся; cховайте їх клікнувши на посилання над текстовим вікном.

en: Can't identify file type from file extension of filename '%s'; try .dxf or .dwg.
uk_UA: Неможливо визначити тип файлу з розширення '%s'; спробуйте .dxf чи .dwg.

en: Constraint must have a label, and must not be a reference dimension.
uk_UA: Обмежувач має містити мітку і бути не відносним розміром.

en: Bad selection for step dimension; select a constraint.
uk_UA: Поганий вибір для крокової зміни розміру; оберіть обмежувач.

en: The assembly does not interfere, good.
uk_UA: Збірка не перетинається, очман.

en: The volume of the solid model is:
    
        %s
uk_UA: Об'єм твердого тіла становить:
    
        %s

en: 
    The volume of current group mesh is:
    
        %s
uk_UA: 
    Об'єм поточної групи мешу становить:
    
        %s

en: 
    
    Curved surfaces have been approximated as triangles.
    This introduces error, typically of around 1%.
uk_UA: 
    
    Скруглені поверхні були апроксимовані до трикутників.
    Це створює похибку, зазвичай біля 1%.

en: The surface area of the selected faces is:
    
        %s
    
    Curves have been approximated as piecewise linear.
    This introduces error, typically of around 1%%.
uk_UA: Площа поверхні обраної грані:
    
        %s
    
    Криві були апроксимовані як дрібні відрізки.
    Це створює похибку, зазвичай біля 1%%.

en: This group does not contain a correctly-formed 2d closed area. It is open, not coplanar, or self-intersecting.
uk_UA: Ця група не місить коректно сформованого замкненої 2D площини. Вона відкрита, не компланарна, або ж самоперетинається.

en: The area of the region sketched in this group is:
    
        %s
    
    Curves have been approximated as piecewise linear.
    This introduces error, typically of around 1%%.
uk_UA: Площа заповнення ескізу у цій групі становить:
    
        %s
    
    Криві наближено до ламаних ліній.
    Це вносить похибку, зазвичай близько 1%%.

en: The total length of the selected entities is:
    
        %s
    
    Curves have been approximated as piecewise linear.
    This introduces error, typically of around 1%%.
uk_UA: Загальна довжина обраних елементів становить:
    
        %s
    
    Криві наближено до ламаних ліній.
    Це вносить похибку, зазвичай близько 1%%.

en: Bad selection for perimeter; select line segments, arcs, and curves.
uk_UA: Поганий вибір для периметру; оберіть відрізки, дуги та криві.

en: Bad selection for trace; select a single point.
uk_UA: Поганий вибір для вістежування шляху; оберіть одну точку.

en: Couldn't write to '%s'
uk_UA: Неможливо записати у '%s'

en: The mesh is self-intersecting (NOT okay, invalid).
uk_UA: Меш самоперетинається (НЕ добре, недійсний).

en: The mesh is not self-intersecting (okay, valid).
uk_UA: Меш самоперетинається (добре, дійсний).

en: The mesh has naked edges (NOT okay, invalid).
uk_UA: Меш містить оголені ребра (НЕ добре, недійсний).

en: The mesh is watertight (okay, valid).
uk_UA: Меш водонепроникний (добре, дійсний).

en: 
    
    The model contains %d triangles, from %d surfaces.
uk_UA: 
    
    Модель складається з %d трикутників, що розташовані на %d поверхнях.

en: %s
    
    %s
    
    Zero problematic edges, good.%s
uk_UA: %s
    
    %s
    
    Відсутні проблемні ребра, добре.%s

en: %s
    
    %s
    
    %d problematic edges, bad.%s
uk_UA: %s
    
    %s
    
    %d проблемних ребер, погано.%s

en: This is SolveSpace version %s.
    
    For more information, see http://solvespace.com/
    
    SolveSpace is free software: you are free to modify
    and/or redistribute it under the terms of the GNU
    General Public License (GPL) version 3 or later.
    
    There is NO WARRANTY, to the extent permitted by
    law. For details, visit http://gnu.org/licenses/
    
    © 2008-%d Jonathan Westhues and other authors.
uk_UA: Це SolveSpace версії %s.
    
    Більше інформації на сайті http://solvespace.com/
    
    SolveSpace є вільною програмою: ви можете модифікувати
    та/або розповсюджувати її відповідно до ліцензії GNU
    General Public License (GPL) версії 3 чи новішої.
    
    ВІЧСУТНІ БУДЬ-ЯКІ ГАРАНТІЇ, в межах, доволених
    законом. Деталі на сайті http://gnu.org/licenses/
    
    © 2008-%d Jonathan Westhues та інші автори.

en: Can't assign style to an entity that's derived from another entity; try assigning a style to this entity's parent.
uk_UA: Неможливо призначити стиль елементу який походить від іншого елемента; спробуйте призначити стиль батьківському елементу.

en: Style name cannot be empty
uk_UA: Стиль не може містити порожнє ім'я

en: Can't repeat fewer than 1 time.
uk_UA: Не можливо повторити менше 1 разу.

en: Can't repeat more than 999 times.
uk_UA: Не можливо повторити понад 999 разів.

en: Group name cannot be empty
uk_UA: Група не може містити порожнє ім'я

en: Opacity must be between zero and one.
uk_UA: Непрозорість має бути між 0 та 1.

en: Radius cannot be zero or negative.
uk_UA: Радіус не може бути нульовим чи від'ємним.

en: Sketch line segment
uk_UA: Накреслети відрізок прямої

en: Sketch rectangle
uk_UA: Накреслити прямокутник

en: Sketch circle
uk_UA: Накреслити коло

en: Sketch arc of a circle
uk_UA: Накреслити дугу кола

en: Sketch curves from text in a TrueType font
uk_UA: Накреслити криві з тексту на TrueType шрифті

en: Sketch image from a file
uk_UA: Вставити зображення з файлу

en: Create tangent arc at selected point
uk_UA: Створити дотичну дугу у вибраній точці

en: Sketch cubic Bezier spline
uk_UA: Накреслити кубічний сплайн Без'є

en: Sketch datum point
uk_UA: Накреслити опорну точку

en: Toggle construction
uk_UA: Перемкнути конструктивність

en: Split lines / curves where they intersect
uk_UA: Розрізати лініх / криві в місцях перетину

en: Constrain distance / diameter / length
uk_UA: Визначити відстань / діаметр / довжину

en: Constrain angle
uk_UA: Визначити кут

en: Constrain to be horizontal
uk_UA: Встановити горизонтально

en: Constrain to be vertical
uk_UA: Встановити перпендикулярно

en: Constrain to be parallel or tangent
uk_UA: Встановити паралельно або дотично

en: Constrain to be perpendicular
uk_UA: Встановити перпендикулярно

en: Constrain point on line / curve / plane / point
uk_UA: Прив'язати точку до лінії / кривої / площини / точки

en: Constrain symmetric
uk_UA: Встановити симетрично

en: Constrain equal length / radius / angle
uk_UA: Встановити однаковими відстань / радіус / кут

en: Constrain normals in same orientation
uk_UA: Спрямувати нормалі в одному напрямку

en: Other supplementary angle
uk_UA: Інший суміжний кут

en: Toggle reference dimension
uk_UA: Перемкнути відносність розміру

en: New group extruding active sketch
uk_UA: Нова група екструдування активного ескізу

en: New group rotating active sketch
uk_UA: Нова група обертання актиного ескізу

en: New group helix from active sketch
uk_UA: Нова група спіралі з активного ескізу

en: New group revolve active sketch
uk_UA: Нова група обертання активного ескізу

en: New group step and repeat rotating
uk_UA: Нова група крокування і повторення обертання

en: New group step and repeat translating
uk_UA: Нова група крокування і повторення зміщення

en: New group in new workplane (thru given entities)
uk_UA: Нова група в новій площині (через обрані об'екти)

en: New group in 3d
uk_UA: Нова група в 3D

en: New group linking / assembling file
uk_UA: Нова група приєднання / монтування файлу

en: Nearest isometric view
uk_UA: Найближчий ізометричний вигляд

en: Align view to active workplane
uk_UA: Вирівняти вигляд до активної робочої площини

[ctx: title]
en: Error
uk_UA: Помилка

[ctx: title]
en: Message
uk_UA: Повідомлення

en: Scale cannot be zero or negative.
uk_UA: Масштаб не може бути нульовим чи від'ємним.

en: Bad format: specify x, y, z
uk_UA: Некоректний формат: визначте X, Y, Z
