Sonata - en to pl translation catalogue (350 entries)

note: define the shortcuts and their descriptions these are all gettextable
en: About Sonata
pl: O programie Sonata

en: Preferences
pl: Preferencje

en: Fullscreen Artwork Mode
pl: Tryb pełnoekranowych okładek

en: Switch to [1st-5th] tab
pl: Przełączenie do [1-5] karty

en: Connect to MPD
pl: Połączenie z usługą MPD

en: Disconnect from MPD
pl: Rozłączenie z usługą MPD

en: Randomize current playlist
pl: Losowanie kolejności odtwarzania bieżącej listy

en: Expand player
pl: Rozwinięcie odtwarzacza

en: Switch to previous tab
pl: Przełączenie do poprzedniej karty

en: Switch to next tab
pl: Przełączenie do następnej karty

en: Collapse player
pl: Zwinięcie odtwarzacza

en: Search library
pl: Wyszukiwanie w kolekcji

en: Quit
pl: Zakończenie

en: Update entire library
pl: Aktualizacja całej kolekcji

en: Display popup menu
pl: Wyświetlenie wyskakującego menu

en: Minimize to system tray (if enabled)
pl: Minimalizacja do zasobnika systemowego (jeśli dostępny)

en: Previous track
pl: Poprzednia ścieżka

en: Next track
pl: Następna ścieżka

en: Play/Pause
pl: Odtwarzanie/Wstrzymanie

en: Stop
pl: Zatrzymanie

en: Lower the volume
pl: Obniżenie poziomu głośności

en: Raise the volume
pl: Zwiększenie poziomu głośności

en: Play selected song
pl: Odtworzenie zaznaczonego utworu

en: Remove selected song(s)
pl: Usunięcie zaznaczonego utworu (utworów)

en: Center currently playing song
pl: Bieżąco odtwarzany utwór na środku

en: Edit selected song's tags
pl: Modyfikowanie znaczników zaznaczonego utworu

en: Save to new playlist
pl: Zapisanie do nowej listy odtwarzania

en: Clear list
pl: Wyczyszczenie listy odtwarzania

en: Randomize list
pl: Losowanie kolejności odtwarzania

en: Add selected song(s) or enter directory
pl: Dodanie zaznaczonego utworu (utworów) lub przejście do katalogu

en: Go to parent directory
pl: Przejście do katalogu nadrzędnego

en: Add selected item(s)
pl: Dodanie zaznaczonego elementu (elementów)

en: Replace with selected item(s)
pl: Zamiana na zaznaczony element (elementy)

en: Add selected item(s) and play
pl: Dodanie zaznaczonego elementu (elementów) i rozpoczęcie odtwarzania

en: Replace with selected item(s) and play
pl: Zamiana na zaznaczony element (elementy) i rozpoczęcie odtwarzania

en: Update selected item(s)/path(s)
pl: Aktualizacja zaznaczonego elementu (elementów)/ścieżki (ścieżek)

en: Add selected playlist(s)
pl: Dodanie zaznaczonej listy (list) odtwarzania

en: Remove selected playlist(s)
pl: Usunięcie zaznaczonej listy (list) odtwarzania

en: Replace with selected playlist(s)
pl: Zamień na zaznaczoną listę (listy) odtwarzania

en: Add selected playlist(s) and play
pl: Dodanie zaznaczonej listy (list) odtwarzania i rozpoczęcie odtwarzania

en: Replace with selected playlist(s) and play
pl: Zamiana na zaznaczoną listę (listy) odtwarzania i rozpoczęcie odtwarzania

en: Add selected stream(s)
pl: Dodanie zaznaczonego strumienia (strumieni)

en: Remove selected stream(s)
pl: Usunięcie zaznaczonego strumienia (strumieni)

en: Replace with selected stream(s)
pl: Zamiana na zaznaczony strumień (strumienie)

en: Add selected stream(s) and play
pl: Dodanie zaznaczonego strumienia (strumieni) i rozpoczęcie odtwarzania

en: Replace with selected stream(s) and play
pl: Zamiana na zaznaczony strumień (strumienie) i rozpoczęcie odtwarzania

en: Edit playing song's tags
pl: Modyfikacja znaczników odtwarzanego utworu

note: define the main array- this adds headings to each section of shortcuts that will be displayed
en: Main Shortcuts
pl: Skróty główne

en: Playback Shortcuts
pl: Skróty odtwarzania

en: Current Shortcuts
pl: Skróty bieżące

en: Library Shortcuts
pl: Skróty kolekcji

en: Playlist Shortcuts
pl: Skróty listy odtwarzania

en: Stream Shortcuts
pl: Skróty strumieni

en: Info Shortcuts
pl: Skróty klawiszowe

en: Shortcuts
pl: Skróty

en: An elegant music client for MPD.
pl: Elegancki odtwarzacz muzyki dla usługi MPD.

note: Add button to show keybindings:
en: _Shortcuts
pl: _Skróty

en: Unable to launch a suitable browser.
pl: Uruchomienie odpowiedniej przeglądarki niemożliwe.

en: Launch Browser
pl: Uruchom przeglądarkę

en: The toggle and popup arguments require D-Bus. Aborting.
pl: Argument przełączania i wyskakiwania wymaga D-Bus. Przerywanie.

en: Version
pl: Wersja

en: Website
pl: Witryna

en: Usage: sonata [OPTION]... [COMMAND]...
pl: Składnia: sonata [OPCJA]... [POLECENIE]...

en: Options
pl: Opcje

en: Show this help and exit
pl: Wyświetlenie tej pomocy i zakończenie

en: Popup song notification (requires D-Bus)
pl: Wyskakujące powiadamianie o utworze (wymaga D-Bus)

en: Toggles whether the app is minimized
pl: Przełącza stan minimalizacji aplikacji

en: to tray or visible (requires D-Bus)
pl: (widoczny lub zminimalizowany, wymaga D-Bus)

en: Don't start app if D-Bus commands fail
pl: Bez uruchamiania programu, jeśli polecenia D-Bus zawiodą

en: Show version information and exit
pl: Wyświetlenie informacji o wersji i zakończenie

en: Start app hidden (requires systray)
pl: Uruchomienie aplikacji w trybie ukrytym (wymaga zasobnika systemowego)

en: Start app visible (requires systray)
pl: Uruchomienie aplikacji w trybie widocznym (wymaga zasobnika systemowego)

en: Start with profile [NUM]
pl: Uruchomienie z profilem [NR]

en: Commands
pl: Polecenia

en: Play song in playlist
pl: Odtworzenie utworu z listy odtwarzania

en: Pause currently playing song
pl: Wstrzymanie odtwarzania bieżącego utworu

en: Stop currently playing song
pl: Zatrzymanie odtwarzania bieżącego utworu

en: Play next song in playlist
pl: Odtwarzanie następnego utworu na liście odtwarzania

en: Play previous song in playlist
pl: Odtwarzanie poprzedniego utworu na liście odtwarzania

en: Toggle play/pause; plays if stopped
pl: Przełączanie odtwarzania/wstrzymania; odtwarza, jeśli zatrzymane

en: Toggle repeat mode
pl: Przełączanie trybu powtarzania

en: Toggle random mode
pl: Przełączanie trybu losowego

en: Display current song info
pl: Wyświetlenie informacji o bieżącym utworze

en: Display MPD status
pl: Wyświetlenie stanu usługi MPD

en: Starting Sonata with profile %s...
pl: Uruchamianie programu Sonata z profilem %s...

en: %d is not an available profile number.
pl: %d nie jest dostępnym numerem profilu.

en: Profile numbers must be between 1 and %d.
pl: Numer profilu musi się mieścić pomiędzy 1 i %d.

en: Python is unable to interpret %s as a number.
pl: Python nie może zinterpretować %s jako liczby.

en: Default Profile
pl: Domyślny profil

en: from
pl: z

en: Unable to connect to MPD.
    Please check your Sonata preferences or MPD_HOST/MPD_PORT environment variables.
pl: Połączenie z usługą MPD niemożliwe.
    Proszę sprawdzić preferencje programu Sonata lub zmienne MPD_HOST/MPD_PORT.

en: Title
pl: Tytuł

en: Artist
pl: Wykonawca

en: Date
pl: Data

en: Track
pl: Ścieżka

en: Genre
pl: Gatunek

en: File
pl: Nazwa pliku

en: Time
pl: Czas

en: Bitrate
pl: Gęstość bitowa

en: MPD stopped
pl: Usługa MPD zatrzymana

en: State
pl: Stan

en: Playing
pl: Odtwarzanie

en: Paused
pl: Wstrzymane

en: Stopped
pl: Zatrzymane

en: Repeat
pl: Powtarzanie

en: Off
pl: Wyłączone

en: On
pl: Włączone

en: Random
pl: Losowo

en: Volume
pl: Głośność

en: Crossfade
pl: Płynne przejścia

en: second | seconds
pl[0]: sekunda
pl[1]: sekundy
pl[2]: sekund

en: Filter
pl: Filtr

en: Sonata failed to connect to the D-BUS session bus: Unable to determine the address of the message bus (try 'man dbus-launch' and 'man dbus-daemon' for help)
pl: Połączenie z sesją D-BUS nieudane: Niemożliwe określenie adresu magistrali wiadomości (spróbuj uzyskać pomoc w "man dbus-launch" i "man dbus-deamon")

en: Failed to execute remote commands.
pl: Nieudane wykonanie zdalnych poleceń.

en: Starting Sonata instead...
pl: Zamiast tego, uruchamianie programu Sonata...

en: Maybe Sonata is not running?
pl: Może program Sonata jest już uruchomiony?

en: An instance of Sonata is already running. Showing it...
pl: Instancja programu Sonata jest już uruchomiona. Wyświetlanie...

en: Failed to execute remote command.
pl: Nieudane wykonanie zdalnego polecenia.

note: Song info
en: Song Info
pl: Informacje o utworze

en: Launch artist in Wikipedia
pl: Wyświetl wykonawcę w Wikipedii

en: Launch album in Wikipedia
pl: Wyświetl album w Wikipedii

en: Toggle extra tags
pl: Przełączanie widoczności dodatkowych znaczników

en: Edit song tags
pl: Modyfikacja znaczników utworu

note: Lyrics
en: Lyrics
pl: Tekst utworu

en: Search Lyricwiki.org for lyrics
pl: Wyszukiwanie tekstów utworów na Lyricwiki.org

en: Edit lyrics at Lyricwiki.org
pl: Modyfikowanie tekstu utworu na Lyricwiki.org

note: Album info
en: Album Info
pl: Informacje o albumie

en: more
pl: więcej

en: hide
pl: ukryj

en: edit tags
pl: modyfikuj znaczniki

en: Album info not found.
pl: Brak informacji o albumie.

en: Album name not set.
pl: Nazwa albumu nieustalona.

en: ZSI not found, fetching lyrics support disabled.
pl: Brak modułu ZSI, obsługa pobierania tekstów utworów wyłączona.

en: Artist or song title not set.
pl: Wykonawca lub tytuł utworu nieustalony.

en: search
pl: szukaj

en: edit
pl: modyfikuj

en: Lyrics not found
pl: Brak tekstu utworu

note: Fetch lyrics from lyricwiki.org
en: Fetching lyrics...
pl: Pobieranie tekstu utworu...

en: Couldn't connect to LyricWiki
pl: Nie można połączyć z LyricWiki

en: Fetching lyrics failed
pl: Pobranie tekstu utworu nieudane

en: Untagged
pl: Bez znaczników

en: Various Artists
pl: Różni artyści

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Everything
pl: Wszystko

en: Filesystem
pl: System plików

en: Artists
pl: Wykonawcy

en: Albums
pl: Albumy

en: Genres
pl: Gatunki

en: Search terms
pl: Zasady wyszukiwania

en: End Search
pl: Przerwij przeszukiwanie

en: Library browsing view
pl: Widok przeglądarki kolekcji

en: Search
pl: Wyszukiwanie

note: Show text:
en: song | songs
pl[0]: utwór
pl[1]: utwory
pl[2]: utworów

en: minute | minutes
pl[0]: minuta
pl[1]: minuty
pl[2]: minut

en: Song
pl: Utwór

en: Path
pl: Ścieżka

note: Constants
en: Current
pl: Bieżąca

en: Library
pl: Kolekcja

en: Playlists
pl: Listy odtwarzania

en: Streams
pl: Strumienie

en: Info
pl: Informacje

en: Entire song
pl: Cały utwór

en: _Sort List
pl: _Sortuj listę

en: Sa_ve List to
pl: Z_apisz listę do

en: _Connection
pl: _Połączenie

en: P_lay after
pl: Odt_warzaj po

en: _Update
pl: _Aktualizuj

en: Use _Remote Image...
pl: Użyj zdalnego ob_razu...

en: Use _Local Image...
pl: Użyj _lokalnego obrazu...

en: _Fullscreen Mode
pl: _Tryb pełnoekranowy

en: Reset Image
pl: Przywróć obraz

en: _Play
pl: _Odtwarzaj

en: Pa_use
pl: _Wstrzymaj

en: _Stop
pl: _Zatrzymaj

en: Pre_vious
pl: _Poprzedni

en: _Next
pl: _Następny

en: _Quit
pl: _Zakończ

en: _Remove
pl: _Usuń

en: _Clear
pl: _Wyczyść

en: _Entire Library
pl: _Całą kolekcję

en: _Selected Items
pl: Zaznaczone _elementy

en: _Preferences...
pl: P_referencje...

en: _About...
pl: _O programie...

en: _Edit Tags...
pl: Modyfikuj z_naczniki...

en: _Add
pl: _Dodaj

en: _Replace
pl: Za_mień

en: Add
pl: Dodaniu

en: Replace
pl: Zamianie

en: _Delete...
pl: Us_uń...

en: Shuffle
pl: Odtwarzanie losowe

en: S_how Sonata
pl: _Wyświetlanie głównego okna

en: _Repeat
pl: Pow_tarzanie

en: Rando_m
pl: _Losowo

en: By Artist
pl: Wg wykonawcy

en: By Album
pl: Wg albumu

en: By Song Title
pl: Wg tytułu utworu

en: By File Name
pl: Wg nazwy pliku

en: By Dir & File Name
pl: Wg katalogu i nazwy pliku

en: Reverse List
pl: Odwróć kolejność listy

en: _New...
pl: _Nowy...

en: _Edit...
pl: _Modyfikuj...

en: _Rename...
pl: _Zmień nazwę...

en: Playlist
pl: Lista odtwarzania

en: Click to expand
pl: Kliknięcie rozwinie okno

en: Click to collapse
pl: Kliknięcie zwinie okno

en: Not Connected
pl: Nie połączony

en: No Read Permission
pl: Brak zezwolenia na odczyt

en: Cover Art
pl: Okładka albumu

en: Profile
pl: Profil

en: MPD_HOST/PORT
pl: KOMPUTER_Z_MPD/PORT

en: Disconnect
pl: Rozłącz

en: Year
pl: Rok

en: Stream
pl: Strumień

en: Len
pl: Długość

en: Unknown
pl: Nieznany

en: day | days
pl[0]: dzień
pl[1]: dni
pl[2]: dni

en: hour | hours
pl[0]: godzina
pl[1]: godziny
pl[2]: godzin

en: and
pl: i

en: (updating mpd)
pl: (aktualizowanie mpd)

en: Lyrics Search
pl: Wyszukiwanie tekstów utworów

en: _Search
pl: Wy_szukiwanie

en: Artist Name
pl: Nazwa wykonawcy

en: Song Title
pl: Tytuł utworu

en: Open Image
pl: Otwórz obraz

en: Images
pl: Obrazy

en: All files
pl: Wszystkie pliki

en: Choose Cover Art
pl: Wybierz okładkę albumu

en: C_hoose
pl: W_ybierz

en: Edit search terms
pl: Modyfikuj zasady wyszukiwania

en: No artist or album name found.
pl: Nie odnaleziono nazwy albumu lub wykonawcy.

en: No cover art found.
pl: Nie odnaleziono okładek.

en: Delete the selected playlist? | Delete the selected playlists?
pl[0]: Usunąć zaznaczoną listę odtwarzania?
pl[1]: Usunąć zaznaczone listy odtwarzania?
pl[2]: Usunąć zaznaczone listy odtwarzania?

en: Delete Playlist | Delete Playlists
pl[0]: Usuń listę odtwarzania
pl[1]: Usuń listy odtwarzania
pl[2]: Usuń listy odtwarzania

en: Delete the selected stream? | Delete the selected streams?
pl[0]: Usunąć zaznaczony strumień?
pl[1]: Usunąć zaznaczone strumienie?
pl[2]: Usunąć zaznaczone strumienie?

en: Delete Stream | Delete Streams
pl[0]: Usuń strumień
pl[1]: Usuń strumienie
pl[2]: Usuń strumienie

en: To save lyrics to the music file's directory, you must specify a valid music directory.
pl: Aby zapisywać teksty utworów do katalogu z plikiem muzycznym, proszę określić prawidłowy katalog z muzyką.

en: Music Dir Verification
pl: Sprawdzanie katalogu z muzyką

en: To save artwork to the music file's directory, you must specify a valid music directory.
pl: Aby zapisywać okładki do katalogu z plikiem muzycznym, proszę określić prawidłowy katalog z muzyką.

en: album | albums
pl[0]: album
pl[1]: albumy
pl[2]: albumów

en: artist | artists
pl[0]: wykonawca
pl[1]: wykonawców
pl[2]: wykonawców

en: day of bliss | days of bliss
pl[0]: dzień oczarowania
pl[1]: dni oczarowania
pl[2]: dni oczarowania

en: hour of bliss | hours of bliss
pl[0]: godzina oczarowania
pl[1]: godziny oczarowania
pl[2]: godzin oczarowania

en: Save Playlist
pl: Zapisz listę odtwarzania

en: Would you like to replace the existing playlist or append these songs?
pl: Zamienić istniejącą listę odtwarzania, czy dodać te utwory?

en: Existing Playlist
pl: Istniejąca lista odtwarzania

en: Replace playlist
pl: Zamień listę odtwarzania

en: Append songs
pl: Dodaj utwory

en: A playlist with this name already exists. Would you like to replace it?
pl: Lista odtwarzania o tej nazwie już istnieje. Zastąpić ją?

en: Playlist name
pl: Nazwa listy odtwarzania

en: Rename Playlist
pl: Zmień nazwę listy odtwarzania

note: Constants:
en: System tray
pl: Zasobnik systemowy

en: Top Left
pl: Górny lewy

en: Top Right
pl: Górny prawy

en: Bottom Left
pl: Dolny lewy

en: Bottom Right
pl: Dolny prawy

en: Screen Center
pl: Środek ekranu

note: MPD tab
en: MPD Connection
pl: Połączenie z usługą MPD

en: _Name
pl: _Nazwa

en: _Host
pl: _Komputer

en: _Music dir
pl: K_atalog z muzyką

en: Select a Music Directory
pl: Wybór katalogu z muzyką

en: Pa_ssword
pl: _Hasło

en: Leave blank if no password is required.
pl: Proszę zostawić puste, jeśli hasło nie jest wymagane.

en: _Autoconnect on start
pl: _Automatyczne połączenie podczas uruchamiania

en: Using MPD_HOST/PORT
pl: Używanie MPD_HOST/PORT

en: Extras
pl: Dodatki

en: _Username:
pl: _Nazwa użytkownika:

en: _Password:
pl: _Hasło:

en: Popup _notification on song changes
pl: _Wyskakujące powiadamianie o zmianie utworu

en: Fade length
pl: Długość wyciszania

en: _Fade length
pl: _Długość wyciszania

en: sec
pl: s

en: C_rossfade
pl: _Płynne przejścia

note: Display tab
en: Display
pl: Wyświetlanie

en: _Album art
pl: _Okładka albumu

en: Standard
pl: Standardowy

en: Stylized
pl: Stylizowany

en: Artwork style:
pl: Styl okładek:

en: Local only
pl: Tylko lokalne

en: Local and remote
pl: Lokalne i zdalne

en: Search locations:
pl: Położenia wyszukiwania:

en: SONG_DIR
pl: KATALOG_Z_MUZYKĄ

en: custom
pl: własna

en: Save art to:
pl: Zapisywanie okładek do:

en: _Playback/volume buttons
pl: _Przyciski odtwarzania/poziomu głośności

en: Pr_ogressbar
pl: Pa_sek postępu

en: _Statusbar
pl: Pase_k stanu

en: Song Ly_rics
pl: _Tekst utworu

en: Save lyrics to:
pl: Zapisywanie tekstów utworów do:

en: System _tray icon
pl: _Zasobnik systemowy

note: Behavior tab
en: Window Behavior
pl: Zachowanie okna

en: _Show window on all workspaces
pl: _Okno na wszystkich obszarach roboczych

en: _Keep window above other windows
pl: O_kno programu Sonata powyżej innych okien

en: _Hide window titlebar
pl: _Bez paska tytułowego okna

en: _Minimize to system tray on close/escape
pl: Mi_nimalizacja do zasobnika systemowego podczas zamykania

en: If enabled, closing Sonata will minimize it to the system tray. Note that it's currently impossible to detect if there actually is a system tray, so only check this if you have one.
pl: Określa, czy zamykanie programu Sonata zminimalizuje okno do zasobnika systemowego. Obecnie nie jest możliwe wykrycie, czy system dysponuje zasobnikiem systemowym, więc należy się upewnić, że istnieje.

en: Miscellaneous
pl: Różne

en: _Update MPD library on start
pl: _Aktualizowanie kolekcji usługi MPD podczas uruchamiania

en: If enabled, Sonata will automatically update your MPD library when it starts up.
pl: Określa, czy program Sonata będzie automatycznie aktualizować bibliotekę usługi MPD podczas uruchamiania.

en: S_top playback on exit
pl: _Zatrzymywanie odtwarzania przy zakończeniu

en: MPD allows playback even when the client is not open. If enabled, Sonata will behave like a more conventional music player and, instead, stop playback upon exit.
pl: Usługa MPD pozwala na odtwarzanie nawet gdy klient nie jest otwarty. Określa, czy program Sonata będzie zachowywać się jak bardziej konwencjonalny odtwarzacz i będzie zatrzymywać odtwarzanie po zakończeniu.

en: _Write status file:
pl: Zapi_sywanie pliku stanu:

en: If enabled, Sonata will create a xmms-infopipe like file containing information about the current song. Many applications support the xmms-info file (Instant Messengers, IRC Clients...)
pl: Określa, czy program Sonata utworzy plik typu xmms-infopipe zawierający informacje o bieżącym utworze. Wiele aplikacji obsługuje plik xmms-info (komunikatory, klienty IRC...)

note: Format tab
en: Song Formatting
pl: Formatowanie utworów

en: C_urrent playlist:
pl: _Bieżąca lista odtwarzania:

en: _Library:
pl: _Kolekcja:

en: _Window title:
pl: _Tytuł okna:

en: Current _song line 1:
pl: Bi_eżący utwór wiersz 1:

en: Current s_ong line 2:
pl: Bieżą_cy utwór wiersz 2:

en: Available options
pl: Dostępne opcje

note: XXX get these directly from the formatting function:
en: Artist name
pl: Wykonawca

en: Album name
pl: Album

en: Track name
pl: Nazwa ścieżki

en: Track number
pl: Numer ścieżki

en: Disc number
pl: Numer płyty

en: File path
pl: Ścieżka do pliku

en: File name
pl: Nazwa pliku

en: Stream name
pl: Nazwa strumienia

en: Song length
pl: Długość utworu

en: Elapsed time (title only)
pl: Upłynęło czasu (tylko tytuł)

en: Info displayed only if all enclosed tags are defined
pl: Informacje wyświetlane tylko, jeśli wszystkie zawarte znaczniki są zdefiniowane

en: Creates columns in the current playlist
pl: Tworzenie kolumn w bieżącej liście odtwarzania

en: _About
pl: _O programie

en: _Configure...
pl: _Konfiguruj...

en: Loaded
pl: Wczytano

en: Description
pl: Opis

en: Behavior
pl: Zachowanie

en: New Profile
pl: Nowy profil

note: Prompt user for playlist name:
en: Custom Artwork
pl: Własna okładka

en: Artwork filename
pl: Nazwa pliku okładki

en: Edit Stream
pl: Modyfikuj strumień

en: New Stream
pl: Nowy strumień

en: Stream URL
pl: URL strumienia

en: A stream with this name already exists. Would you like to replace it?
pl: Strumień o tej nazwie już istnieje. Zastąpić go?

en: Taglib and/or tagpy not found, tag editing support disabled.
pl: Brak modułu Taglib i/lub tagpy, obsługa modyfikowania znaczników wyłączona.

en: Edit Tags
pl: Modyfikowanie znaczników

en: Tagpy version < 0.91. Please upgrade to a newer version, tag editing support disabled.
pl: Wersja biblioteki Tagpy < 0.91, obsługa modyfikowania znaczników wyłączona.

en: The path
pl: Ścieżka

en: does not exist. Please specify a valid music directory in preferences.
pl: nie istnieje. Proszę określić prawidłowy katalog z muzyką w preferencjach.

en: File
pl: Plik

en:  not found. Please specify a valid music directory in preferences.
pl:  nie odnaleziono. Proszę określić prawidłowy katalog z muzyką w preferencjach.

en: No music files with editable tags found.
pl: Brak utworów z możliwością modyfikacji znaczników.

en: Comment
pl: Komentarz

note: Only show save all button if more than one song being edited.
en: Save _All
pl: Z_apisz wszystko

en: Increment each selected music file, starting at track 1 for this file.
pl: Zwiększanie każdego zaznaczonego utworu o jeden, zaczynając od ścieżki 1 dla tego pliku.

en: Apply to all selected music files.
pl: Zastosowanie do wszystkich zaznaczonych utworów.

en: of
pl: z

note: FIXME: was (save_success and self.conn and self.status):
en: Unable to save tag to music file.
pl: Nie można zapisać znacznika w utworze.

en: Hide file path
pl: Ukryj ścieżkę do pliku

en: Show file path
pl: Wyświetl ścieżkę do pliku
