Sonata - en to uk translation catalogue (360 entries)

note: define the shortcuts and their descriptions these are all gettextable Keep them here (not as XML) as they're more convenient this way
en: About Sonata
uk: Про Sonata

en: Preferences
uk: Налаштування

en: Fullscreen Artwork Mode
uk: Розгорнути до повноекранного режиму

en: Switch to [1st-5th] tab
uk: Перейти до [1ї-5ї] закладки

en: Connect to MPD
uk: З'єднання з MPD

en: Disconnect from MPD
uk: З'єднання з MPD розірвано

en: Randomize current playlist
uk: Перемішати поточний список

en: Expand player
uk: Розгорнути плеєр

en: Switch to previous tab
uk: До попередньої вкладки

en: Switch to next tab
uk: До наступної вкладки

en: Collapse player
uk: Згорнути плеєр

en: Search library
uk: Пошук у фонотеці

en: Quit
uk: Вихід

en: Update entire library
uk: Оновити фонетику

en: Display popup menu
uk: Показати спливаюче меню

en: Minimize to system tray (if enabled)
uk: Згорнути до трею (якщо увімкнено)

en: Previous track
uk: Попередня пісня

en: Next track
uk: Наступна пісня

en: Play/Pause
uk: Вітворити/Пауза

en: Stop
uk: Зупинити

en: Lower the volume
uk: Знизити гучність

en: Raise the volume
uk: Підвищити гучність

en: Play selected song
uk: Відтворити виділену пісню

en: Remove selected song(s)
uk: Вилучити вибрану пісню(-і)

en: Center currently playing song
uk: Зупинити відтворення

en: Edit selected song's tags
uk: Редагувати теги обраної композиції

en: Save to new playlist
uk: Зберегти у новий список

en: Clear list
uk: Зачистити список

en: Randomize list
uk: Перемішати поточний список

en: Add selected song(s) or enter directory
uk: Додати відмічені пісні або увійти до каталогу

en: Go to parent directory
uk: Перейти до батьківського каталогу

en: Add selected item(s)
uk: Додати виділені пісні

en: Replace with selected item(s)
uk: Замінити обраними піснями

en: Add selected item(s) and play
uk: Додати пісні до списку та відтворити

en: Replace with selected item(s) and play
uk: Замінити обраними піснями і відтворити

en: Update selected item(s)/path(s)
uk: Оновити виділені позиції/шляхи

en: Add selected playlist(s)
uk: Додати зазначені списки

en: Remove selected playlist(s)
uk: Вилучити зазначені списки

en: Replace with selected playlist(s)
uk: Замінити на зазначені списки

en: Add selected playlist(s) and play
uk: Додати зазначені списки і відтворити

en: Add selected stream(s)
uk: Додати виділені потоки

en: Remove selected stream(s)
uk: Вилучити виділені потоки

en: Replace with selected stream(s)
uk: Замінити обраними потоками

en: Add selected stream(s) and play
uk: Додати обрані потоки і відтворити

en: Edit playing song's tags
uk: Редагування тегів відтворюючого запису

note: define the main array- this adds headings to each section of shortcuts that will be displayed
en: Main Shortcuts
uk: Основні гарячі клавіші

en: Playback Shortcuts
uk: Відтворення

en: Current Shortcuts
uk: Поточний список

en: Library Shortcuts
uk: Фонотека

en: Playlist Shortcuts
uk: Списки відтворення

en: Stream Shortcuts
uk: Потоки

en: Info Shortcuts
uk: Інформація

en: {count} song. | {count} songs.
uk[0]: {count} пісня.
uk[1]: {count} пісні.
uk[2]: {count} пісень.

en: {count} album. | {count} albums.
uk[0]: {count} альбом.
uk[1]: {count} альбоми.
uk[2]: {count} альбомів.

en: {count} artist. | {count} artists.
uk[0]: {count} виконавець.
uk[1]: {count} виконавця.
uk[2]: {count} виконавців.

en: {count} day of bliss. | {count} days of bliss.
uk[0]: {count} доба насолоди.
uk[1]: {count} доби насолоди.
uk[2]: {count} днів насолоди.

en: {count} hour of bliss. | {count} hours of bliss.
uk[0]: {count} година насолоди.
uk[1]: {count} години насолоди.
uk[2]: {count} годин насолоди.

note: toggle and popup and fullscreen need d-bus and don't always need gui version and help don't need anything and exit without gui hidden and visible are only applicable when gui is launched profile and no-start don't need anything
en: %prog [OPTION]... [COMMAND]...
uk: %prog [ОПЦІЯ]... [КОМАНДА]...

en: Commands:
uk: Команди:

en: play song in playlist
uk: відтворити пісню зі списку

en: pause currently playing song
uk: призупинити відтворення пісні

en: stop currently playing song
uk: зупинити відтворення пісні

en: play next song in playlist
uk: перейти до наступної пісні зі списку

en: play previous song in playlist
uk: перейти до попередньої пісні зі списку

en: toggle play/pause; plays if stopped
uk: переключити відтворення/пауза; відтворити або зупинити

en: toggle repeat mode
uk: перемкнути режим повтору

en: toggle random mode
uk: перемкнути випадкове відтворення

en: display current song info
uk: відобразити інформацію про композицію

en: display MPD status
uk: відобразити стан MPD

en: popup song notification (requires D-Bus)
uk: спливаюче повідомлення (потрібна наявність D-Bus)

en: toggles whether the app is minimized to the tray or visible (requires D-Bus)
uk: перемкнути режими, згорнути програму в трей або показати (потребує наявність D-Bus)

en: go fullscreen (requires D-Bus)
uk: перейти до повноекранного режиму (потребує наявність D-Bus)

en: don't start app if D-Bus commands fail
uk: не вмикайте додаток якщо D-Bus команди зазнали невдачі

en: start app hidden (requires systray)
uk: запустити додаток згорнутим (потрібна наявність увімкненого трея)

en: start app visible (requires systray)
uk: запустити додаток на очно (потрібна наявність увімкненого трея)

en: start with profile NUM
uk: запустити з профілем NUM

en: start app with a interactive (ipython) shell
uk: запустити додаток за допомогою інтерактивної оболонки (ipython)

en: Increase log verbosity
uk: Збільшити деталізацію звіту

en: Decrease log verbosity
uk: Зменшити деталізацію звіту

en: unknown command %s
uk: невідома команда виконання %s

en: toggle and popup options require D-Bus.  Aborting.
uk: спливаючим і перемикальним опціям потрібний D-Bus. Відхилено.

en: Starting Sonata with profile %s...
uk: Sonata стартує з профілем %s...

en: %d is not an available profile number.
uk: %d є хибним номером профілю.

en: Profile numbers must be between 1 and %d.
uk: Номер профілю має бути між 1 і %d.

en: Default Profile
uk: Базовий профіль

en: by
uk:  від

en: from
uk: з

en: Unable to connect to MPD.
    Please check your Sonata preferences or MPD_HOST/MPD_PORT environment variables.
uk: Неможливо з'єднатися з MPD. ⏎
    Перевірте налаштування Sonata або змінні оточення MPD_HOST/MPD_PORT.

en: Title
uk: Назва

en: Artist
uk: Виконавець

en: Album
uk: Альбом

en: Date
uk: Рік

en: Track
uk: № пісні

en: Genre
uk: Жанр

en: File
uk: Файл

en: Time
uk: Час

en: Bitrate
uk: Бітрейт

en: MPD stopped
uk: MPD зупинений

en: Playing
uk: Відтворення

en: Paused
uk: Пауза

en: Stopped
uk: Зупинено

en: State
uk: Стан

en: Repeat:
uk: Повторювати:

en: On
uk: Увімкнути

en: Off
uk: Вимкнути

en: Random:
uk: Випадковим чином:

en: Volume
uk: Гучність

en: Crossfade
uk: Перехресне згасання

en: second | seconds
uk[0]: секунда
uk[1]: секунди
uk[2]: секунд

en: Sonata failed to connect to the D-BUS session bus: Unable to determine the address of the message bus (try 'man dbus-launch' and 'man dbus-daemon' for help)")
uk: Sonata не змогла з'єднатися з D-Bus: Не вдається визначити розташування шини повідомлень (спробуйте знайти рішення проблеми за допомогою консольних команд 'man dbus-launch' й 'man dbus-daemon')

en: Failed to execute remote commands.
uk: Збій під час виконання віддалених команд.

en: Starting Sonata instead...
uk: Запуск Sonata з профілем...

note: TODO: should we log the exception here?
en: Maybe Sonata is not running?
uk: Можливо Sonata не запущено?

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Artist name
uk: Виконавець

en: Album name
uk: Альбом

en: Track name
uk: Назва пісні

en: Track number
uk: № пісні

en: Disc number
uk: Номер диску

en: Year
uk: Рік

en: File path
uk: Шлях до файлу

en: Path
uk: Шлях

en: File name
uk: Файл

en: Stream name
uk: Ім'я потоку

en: Stream
uk: Потоки

en: Song length
uk: Тривалість пісні

en: Len
uk: Тривалість пісні

en: Elapsed time (title only)
uk: Поточний час (лише в заголовку)

en: hide
uk: сховати

en: more
uk: більше

en: Album name not set.
uk: Не вказано альбом

en: Album info not found.
uk: Немає опису альбому.

en: Lyrics not found
uk: Тексту не знайдено

en: Fetching lyrics...
uk: Завантаження текстів...

en: Lyrics not found.
uk: Тексту не знайдено.

en: No lyrics plug-in enabled.
uk: Немає текстів бо плагін не увімкнено.

en: Various Artists
uk: Різні виконавці

en: Untagged
uk: Немає тегів

en: Filename
uk: Назва файлу

en: Everything
uk: В усіх

en: Filesystem
uk: Файлова система

en: Albums
uk: Альбоми

en: Artists
uk: Виконавці

en: Genres
uk: Жанри

en: {count} song | {count} songs
uk[0]: {count} пісня
uk[1]: {count} пісні
uk[2]: {count} пісень

en: {count} second | {count} seconds
uk[0]: {count} секунда
uk[1]: {count} секунди
uk[2]: {count} секунд

en: {count} minute | {count} minutes
uk[0]: {count} хвилина
uk[1]: {count} хвилини
uk[2]: {count} хвилин

en: {count} hour | {count} hours
uk[0]: {count} година
uk[1]: {count} години
uk[2]: {count} годин

en: Song
uk: Пісня

note: Constants
en: Current
uk: Поточна

en: Library
uk: Фонотека

en: Playlists
uk: Списки програвання

en: Streams
uk: Потоки

en: Info
uk: Інформація

en: Entire song
uk: Протягом композиції

en: by %A from %B
uk: від %A з

en: _Sort List
uk: Сортувати

en: Sa_ve Selected to
uk: Зберегти виділене до

en: _Connection
uk: _З'єднання

en: P_lay after
uk: В_ідтворити після

en: Play _Mode
uk: Режим _Відтворення

en: _Update
uk: _Оновити

en: Use _Remote Image...
uk: Використати зображення з мережі

en: Use _Local Image...
uk: Використати локальне зображення

en: _Fullscreen Mode
uk: _Повноекранний Режим

en: Reset Image
uk: Перезавантажити зображення

en: _Play
uk: _Відтворити

en: Pa_use
uk: _Пауза

en: _Stop
uk: Зупинити

en: Pre_vious
uk: _Попереднє

en: _Next
uk: Наступне

en: _Quit
uk: Вихід

en: _Remove
uk: Видалити

en: _Clear
uk: Видалити усі

en: _Entire Library
uk: _Всю Фонотеку

en: _Selected Items
uk: _Виділені Елементи

en: _Preferences...
uk: Налаштування

en: _About...
uk: Про...

en: _Edit Tags...
uk: Редагувати теги

en: _Add
uk: _Додати

en: _Replace
uk: _Замінити

en: Add
uk: Додати

en: Replace
uk: Замінити

en: _Delete...
uk: Видалити

en: Shuffle
uk: Випадково

en: S_how Sonata
uk: _Показати Sonata

en: _Repeat
uk: Повторювати

en: Rando_m
uk: _Випадково

en: Consume
uk: Вилучати після відтворення

en: By Artist
uk: За Виконавцями

en: By Album
uk: За Альбомом

en: By Song Title
uk: За Назвою

en: By File Name
uk: За ім'ям файлу

en: By Dir & File Name
uk: За каталогом та ім'ям файлу

en: Reverse List
uk: Зворотній порядок

en: _New...
uk: Новий

en: _Edit...
uk: Редагувати

en: _New Playlist...
uk: _Новий Список...

en: _Rename...
uk: Пере_йменувати

en: Enabling new plug-in %s...
uk: Увімкнення нового плагіну %s...

en: Found new plug-in %s.
uk: Знайдений новий плагін %s.

en: Click to expand
uk: Розгорнути

en: Click to collapse
uk: Згорнути

en: Not Connected
uk: Немає з'єднання

en: No Read Permission
uk: Зчитування не дозволене

en: MPD_HOST/PORT
uk: MPD_ХОСТ/ПОРТ

en: Disconnect
uk: Роз'єднати

en: {count} day | {count} days
uk[0]: {count} доба
uk[1]: {count} доби
uk[2]: {count} днів

en: (updating mpd)
uk: (оновлюється база MPD)

en: Images
uk: Зображення

en: All files
uk: Усі файли

en: No artist or album name found.
uk: Не знайдено ні виконавці ні альбому з таким ім'ям

en: No cover art found.
uk: Обкладинки не знайдено

en: Delete the selected playlist? | Delete the selected playlists?
uk[0]: Вилучити обраний список?
uk[1]: Вилучити обрані списки?
uk[2]: Вилучити обрані списки?

en: Delete Playlist | Delete Playlists
uk[0]: Вилучити Список
uk[1]: Вилучити Списки
uk[2]: Вилучити Списки

en: Delete the selected stream? | Delete the selected streams?
uk[0]: Вилучити зазначений список?
uk[1]: Вилучити зазначені списки?
uk[2]: Вилучити зазначені списки?

en: Delete Stream | Delete Streams
uk[0]: Вилучити список
uk[1]: Вилучити списки
uk[2]: Вилучити списки

en: Unable to launch a suitable browser.
uk: Не вдаєть запустити браузер.

en: Launch Browser
uk: Запустити Браузер

en: Save Playlist
uk: Зберегти Список

en: Existing Playlist
uk: Список Вже Існує

en: Replace playlist
uk: Замінити Список

en: Append songs
uk: Додати пісні

en: Rename Playlist
uk: Перейменувати Список

en: Processes
uk: Процеси

en: Files
uk: Файли

en: Networking
uk: Мережа

en: Local MPD
uk: Локальний MPD

en: Edit /etc/mpd.conf
uk: Редагувати налаштування в /etc/mpd.conf

en: Restart the mpd service
uk: Перезавантажити служби MPD

en: Using MPD_HOST/PORT
uk: Використовується MPD_HOST/PORT

en: SONG_DIR
uk: ПАПКА_ПІСЕНЬ

en: custom
uk: інше

en: Info displayed only if all enclosed tags are defined
uk: Виводитиметься у випадку, якщо заповнений тег композиції

en: Creates columns in the current playlist
uk: Створити стовпці в поточному списку

en: To save lyrics to the music file's directory, you must specify a valid music directory.
uk: Щоб зберігати тексти пісень в каталог з музикою Ви маєте правильно зазначити музичну директорію.

en: Music Dir Verification
uk: Перевірка каталогу з музикою

en: To save artwork to the music file's directory, you must specify a valid music directory.
uk: Щоб зберігати обкладинки в каталог з музикою Ви маєте правильно зазначити музичну директорію.

en: New Profile
uk: Новий Профіль

en: Edit Stream
uk: Редагування потоку

en: New Stream
uk: Новий потік

en: A stream with this name already exists. Would you like to replace it?
uk: Поток з такою назвою вже існує. Чи бажаєте Ви замінити його?

en: Taglib and/or tagpy not found, tag editing support disabled.
uk: Бібліотеки Taglib і/або Tagpy не знайдені. Редагування тегів вимкнено.

en: Edit Tags
uk: Редагувати тег

en: Tagpy version < 0.91. Please upgrade to a newer version, tag editing support disabled.
uk: Версія бібліотеки Tagpy <0.91. Будь ласка оновіть бібліотеку, правка тегів вимкнена.

en: The path %s does not exist. Please specify a valid music directory in preferences.
uk: Шлях %s не є дійсним. Будь ласка зазначте правильну музичну директорію в налаштуваннях.

en: File '%s' not found. Please specify a valid music directory in preferences.
uk: Файл '%s' не знайдений. Будь ласка зазначте правильну музичну директорію в налаштуваннях.

en: No music files with editable tags found.
uk: Не знайдено файлів з підтримкою тегів.

en: Edit Tags - %s of %s
uk: Редагувати теги - %s з %s

en: Unable to save tag to music file.
uk: Не вдається записати тег у файл.

en: Hide file path
uk: Сховати шлях до файлу

en: Show file path
uk: Показати шлях до файлу

en: Sonata, an elegant GTK+ client for the Music Player Daemon
    Copyright 2006-2008 Scott Horowitz <stonecrest@gmail.com>
uk: Sonata, елегантний GTK+ клієнт для Music Player Daemon⏎
    Copyright © 2006-2008 Scott Horowitz <stonecrest@gmail.com>

en: An elegant music client for MPD.
uk: Чудовий клієнт для MPD.

en: _Shortcuts
uk: _Гарячі клавіші

en: Shortcuts
uk: Гарячі клавіші

en: Filter:
uk: Фільтр:

en: Title:
uk: Назва:

en: Artist:
uk: Виконавець:

en: Album:
uk: Альбом:

en: Date:
uk: Рік:

en: Track:
uk: № доріжки:

en: Genre:
uk: Жанр:

en: File:
uk: Файл:

en: Bitrate:
uk: Бітрейт:

en: Launch artist in Wikipedia
uk: Пошук виконавця у Вікіпедії

en: Launch album in Wikipedia
uk: Пошук альбому у Вікіпедії

en: Toggle extra tags
uk: Додаткові теги

en: Edit song tags
uk: Редагування тегів пісні

en: (edit tags)
uk: (редагувати теги)

en: Song Info
uk: Про композицію

en: Search Lyricwiki.org for lyrics
uk: Пошук текстів на Lyricwiki.org

en: (search)
uk: (пошук)

en: Lyrics
uk: Тексти

en: Album Info
uk: Про альбом

en: Search:
uk: Пошук:

en: Search terms
uk: Умови пошуку

en: End Search
uk: Закінчити Пошук

en: Playlist name:
uk: Назва списку:

en: Custom Artwork
uk: Особлива Обкладинка

en: Artwork filename:
uk: Назва файлу обкладинки:

en: _About
uk: Про п_рограму

en: _Configure...
uk: _Налаштування...

en: _Name:
uk: _Ім'я:

en: _Host:
uk: _Хост:

en: _Port:
uk: _Порт:

en: Leave blank if no password is required.
uk: Залишіть порожнім, якщо пароль не потрібний

en: Pa_ssword:
uk: _Пароль:

en: Select a Music Directory
uk: Оберіть Каталог з Музикою

en: _Music dir:
uk: _Музична директорія:

en: _Autoconnect on start
uk: Підключатися під час з_апуску

en: MPD Connection
uk: З'єднання з MPD

en: _Playback/volume buttons
uk: Кно_пки відтворення і регулятор гучності

en: Pr_ogressbar
uk: Індикат_ор позиції

en: _Statusbar
uk: _Статусний рядок

en: System _tray icon
uk: Піктограма у _треї

en: Song Ly_rics
uk: _Тексти

en: Save lyrics to:
uk: Зберігати тексти в:

en: _Album art
uk: _Альбом

en: Artwork style:
uk: Стиль обкладинки:

en: Standard
uk: Звичайна

en: Stylized
uk: Стилізована

en: Search locations:
uk: Місце пошуку:

en: Local only
uk: Лише локально

en: Local and remote
uk: Локально і віддалено

en: Save art to:
uk: Зберігати обкладинки в:

en: Display
uk: Інтерфейс

en: _Show window on all workspaces
uk: Відображати на всіх робочих _столах

en: _Keep window above other windows
uk: _Поверх інших вікон

en: _Hide window titlebar
uk: _Сховати заголовок вікна

en: _Minimize to system tray on close/escape
uk: _Згортати в трей при закритті або натисканні escape

en: If enabled, closing Sonata will minimize it to the system tray. Note that it&apos;s currently impossible to detect if there actually is a system tray, so only check this if you have one.
uk: Якщо вибрано, то при закритті Sonata буде згортатися в трей. Майте на увазі, що на даний момент неможливо визначити, чи є у вас трей, так що відзначайте тільки якщо ви впевнені, що він є.

en: If enabled, closing Sonata will minimize it to the system tray. Note that it's currently impossible to detect if there actually is a system tray, so only check this if you have one.
uk: Програма не зупиняє свого виконання, а ховається до зони сповіщення. Але це має сенс, якщо є зона сповіщення.

en: Window Behavior
uk: Розміщення програми

en: _Update MPD library on start
uk: О_новлювати фонотеку MPD при запуску

en: If enabled, Sonata will automatically update your MPD library when it starts up.
uk: Якщо ввімкнено, Sonata автоматично оновлюватиме фонотеку MPD під час запуску.

en: S_top playback on exit
uk: Зу_пиняти відтворення при виході

en: MPD allows playback even when the client is not open. If enabled, Sonata will behave like a more conventional music player and, instead, stop playback upon exit.
uk: MPD дозволяє відтворювати музику, якщо не запущено контролюючої програми. Якщо ввімкнено, то Sonata буде себе поводити як більшість інших програвачів, тобто зупинить відтворення пісні при закритті.

en: _Write status file:
uk: _Записувати статус у файл:

en: If enabled, Sonata will create a xmms-infopipe like file containing information about the current song. Many applications support the xmms-info file (Instant Messengers, IRC Clients...)
uk: Якщо ввімкнено, Sonata створить файл про поточну композицію на кшталт xmms. Це зручно для передачі цих даних іншим програмам (програми обміну миттєвими повідомленнями, клієнти IRC...).

en: Miscellaneous
uk: Різне

en: Behavior
uk: Поведінка

en: C_urrent playlist:
uk: _Поточний список:

en: _Library:
uk: _Фонотека:

en: _Window title:
uk: Заголо_вок вікна:

en: Current _song line 1:
uk: Поточний _запис рядок 1:

en: Current s_ong line 2:
uk: Поточний з_апис рядок 2:

en: <small>Available options:</small>
uk: <small>Доступні опції:</small>

en: Song Formatting
uk: Формат інформації про композицію

en: Format
uk: Форматування

en: _Audioscrobbling (Last.fm)
uk: _Аудіо скробблінг (за допомогою Last.fm)

en: _Username:
uk: _Ідентифікатор:

en: _Password:
uk: _Пароль:

en: Popup _notification on song changes
uk: Спливаюче повідомлен_ня при зміні пісні

en: System tray
uk: Біля зони сповіщення

en: Top Left
uk: Вгорі ліворуч

en: Top Right
uk: Вгорі праворуч

en: Bottom Left
uk: Знизу ліворуч

en: Bottom Right
uk: Знизу праворуч

en: Screen Center
uk: Центр Екрану

en: C_rossfade
uk: Пе_рехресне згасання

en: _Fade length:
uk: _Тривалість згасання:

en: sec
uk: секунд

en: Extras
uk: Додатково

en: Enabled
uk: Доступно

en: Description
uk: Опис

en: Plugins
uk: Плагіни

en: Choose Cover Art
uk: Оберіть обкладинку

en: Edit search terms
uk: Редагувати рядок пошуку

en: Cover Art
uk: Обкладинка

en: Open Image
uk: Завантажити зображення

en: Lyrics Search
uk: Пошук Текстів

en: Artist Name:
uk: Виконавець:

en: Song Title:
uk: Назва пісні:

en: Playlist
uk: Список відтворення

en: Stream name:
uk: Назва потоку:

en: Stream URL:
uk: URL потоку:

en: Save _All
uk: Зберегти _Все

en: Year:
uk: Рік:

en: Comment:
uk: Коментарі:
