Sonata 1.6 - en to et translation catalogue (266 entries)

note: define the shortcuts and their descriptions these are all gettextable Keep them here (not as XML) as they're more convenient this way
en: About Sonata
et: Sonatast

en: Preferences
et: Seaded

en: Fullscreen Artwork Mode
et: Täisekraan kaanepiltidega

en: Switch to [1st-5th] tab
et: Vaheta kaarte [1-5]

en: Connect to MPD
et: Ühenda MPD-ga

en: Disconnect from MPD
et: Ühenda MPD-st lahti

en: Randomize current playlist
et: Aktiivne esitusloend juhuslikuks

en: Expand player
et: Laienda mängija akent

en: Switch to previous tab
et: Mine eelmisele kaardile

en: Switch to next tab
et: Mine järgmisele kaardile

en: Collapse player
et: Ahenda mängija akent

en: Search library
et: Otsi muusikakogust

en: Quit
et: Sulge

en: Update entire library
et: Värskenda muusikakogu

en: Display popup menu
et: Kuva hüpikmenüüd

en: Minimize to system tray (if enabled)
et: Minimeeri salve (kui lubatud)

en: Previous track
et: Eelmine rada

en: Next track
et: Järgmine rada

en: Play/Pause
et: Esita/Paus

en: Lower the volume
et: Helitase madalamaks

en: Raise the volume
et: Helitase valjemaks

en: Play selected song
et: Esita valitud lugu

en: Remove selected song(s)
et: Eemalda valitud lugu/lood

en: Center currently playing song
et: Hetkel mängiv lugu alati keskele

en: Edit selected song's tags
et: Muuda valitud lugude silte

en: Save to new playlist
et: Salvesta uude esitusloendisse

en: Clear list
et: Puhasta nimekiri

en: Randomize list
et: Juhuslik esitusloend

en: Add selected song(s) or enter directory
et: Lisa valitud lood või sisesta kataloog

en: Go to parent directory
et: Mine ülemisse kataloogi

en: Add selected item(s)
et: Lisa valitud vood

en: Replace with selected item(s)
et: Asenda valitud voogudega

en: Add selected item(s) and play
et: Lisa valitud vood ja esita

en: Replace with selected item(s) and play
et: Asenda valitud voogudega ja esita

en: Update selected item(s)/path(s)
et: Uuenda valitud elementide radu

en: Add selected playlist(s)
et: Lisa valitud esitusloendid

en: Remove selected playlist(s)
et: Eemalda valitud esitusnimekirjad

en: Replace with selected playlist(s)
et: Asenda valitud esitusnimekirjadega

en: Add selected playlist(s) and play
et: Lisa valitud esitusloendid ja esita

en: Add selected stream(s)
et: Lisa valitud vood

en: Remove selected stream(s)
et: Eemalda valitud vood

en: Replace with selected stream(s)
et: Asenda valitud voogudega

en: Add selected stream(s) and play
et: Lisa valitud vood ja esita

en: Edit playing song's tags
et: Muuda esitatavate lugude silte

note: define the main array- this adds headings to each section of shortcuts that will be displayed
en: Main Shortcuts
et: Üldised kiirklahvid

en: Playback Shortcuts
et: Taasesituse kiirklahvid

en: Current Shortcuts
et: Aktiivsed kiirklahvid

en: Library Shortcuts
et: Muusikakogu kiirklahvid

en: Playlist Shortcuts
et: Esitussloendi kiirklahvid

en: Stream Shortcuts
et: Voo kiirklahvid

en: Info Shortcuts
et: Kiirklahvide info

en: Starting Sonata with profile %s...
et: Käivitan Sonata profiiliga %s...

en: %d is not an available profile number.
et: %d ei ole ühegi profiili number.

en: Profile numbers must be between 1 and %d.
et: Profiili number peab jääma vahemikku 1 ja %d.

en: Default Profile
et: Vaikimisi profiil

en: by
et: esitaja

en: from
et: albumilt

en: Unable to connect to MPD.
    Please check your Sonata preferences or MPD_HOST/MPD_PORT environment variables.
et: Ei saa MPD-ga ühendust.
    Kontrolli Sonata seadeid või MPD_HOST/MPD_PORT keskonnamuutujaid.

en: Title
et: Pealkiri

en: Artist
et: Esitaja

en: Date
et: Kuupäev

en: Track
et: Rada

en: Genre
et: Stiil

en: File
et: Fail

en: Time
et: Aeg

en: Bitrate
et: Bitikiirus

en: MPD stopped
et: MPD peatatud

en: Playing
et: Esitan

en: Paused
et: Paus

en: Stopped
et: Peatatud

en: State
et: Olek

en: On
et: Sees

en: Off
et: Väljas

en: Volume
et: Helitase

en: Crossfade
et: Siire

en: second | seconds
et[0]: sekund
et[1]: sekundit

en: Failed to execute remote commands.
et: Käskude käivitamine ebaõnnestus.

en: Starting Sonata instead...
et: Käivitan Sonata...

note: TODO: should we log the exception here?
en: Maybe Sonata is not running?
et: Võib-olla Sonata ei ole käivitatud?

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Artist name
et: Esitaja nimi

en: Album name
et: Albumi nimi

en: Track name
et: Raja nimi

en: Track number
et: Raja number

en: Disc number
et: Plaadid number

en: Year
et: Aasta

en: File path
et: Faili asukoht

en: Path
et: Asukoht

en: File name
et: Faili nimi

en: Stream name
et: Voo nimi

en: Stream
et: Voog

en: Song length
et: Loo pikkus

en: Len
et: Aeg

en: Elapsed time (title only)
et: Järelejäänud aeg (ainult pealkirjas)

en: hide
et: peida

en: more
et: veel

en: Album name not set.
et: Albumi nimi seadistamata.

en: Album info not found.
et: Albumi infot ei leitud.

en: Lyrics not found
et: Sõnu ei leitud

en: Fetching lyrics...
et: Otsin sõnu...

en: Various Artists
et: Erinevad esitajad

en: Untagged
et: Siltideta

en: Filename
et: Faili nimi

en: Everything
et: Kõik

en: Filesystem
et: Failisüsteem

en: Albums
et: Albumid

en: Artists
et: Esitajad

en: Genres
et: Stiilid

en: Song
et: Lugu

note: Constants
en: Current
et: Aktiivne

en: Library
et: Muusikakogu

en: Playlists
et: Esitusloend

en: Streams
et: Vood

en: Entire song
et: Terve lugu

en: _Sort List
et: _Sorteeri nimekirja

en: _Connection
et: _Ühendus

en: P_lay after
et: E_sita hiljem

en: _Update
et: _Värskenda

en: Use _Remote Image...
et: Kasuta _pilti võrgust...

en: Use _Local Image...
et: Kasuta _kohalikku pilti...

en: _Fullscreen Mode
et: _Täisekraan

en: Reset Image
et: Tühista pilt

en: _Play
et: _Esita

en: Pa_use
et: Pa_us

en: Pre_vious
et: _Eelmine

en: _Next
et: _Järgmine

en: _Quit
et: _Lõpeta

en: _Remove
et: _Eemalda

en: _Clear
et: _Puhasta

en: _Entire Library
et: _Terve muusikakogu

en: _Selected Items
et: _Valitud vood

en: _Preferences...
et: _Eelistused...

en: _About...
et: _Programmist...

en: _Edit Tags...
et: _Muuda silte...

en: _Add
et: _Lisa

en: _Replace
et: _Asenda

en: Add
et: Lisa

en: Replace
et: Asenda

en: _Delete...
et: _Kustuta...

en: Shuffle
et: Sega

en: S_how Sonata
et: _Näita Sonatat

en: Rando_m
et: _Juhuslik

en: By Artist
et: Esitaja järgi

en: By Album
et: Albumi järgi

en: By Song Title
et: Loo nime järgi

en: By File Name
et: Faili nime järgi

en: By Dir & File Name
et: Kausta ja faili nime järgi

en: Reverse List
et: Tagurpidi nimekiri

en: _New...
et: _Uus...

en: _Edit...
et: _Muuda...

en: _Rename...
et: _Nimeta ümber...

en: Click to expand
et: Klõpsa, et laiendada

en: Click to collapse
et: Klõpsa, et sulgeda

en: Not Connected
et: Ei ole ühendatud

en: No Read Permission
et: Lugemisõigus puudub

en: Disconnect
et: Ühenda lahti

en: (updating mpd)
et: (värskendan mpd-d)

en: Images
et: Pildid

en: All files
et: Kõik failid

en: No artist or album name found.
et: Esitajat ega albumi nime ei leitud.

en: No cover art found.
et: Kaanepilti ei leitud.

en: Delete the selected playlist? | Delete the selected playlists?
et[0]: Kustuta valitud esitusnimekiri?
et[1]: Kustuta valitud esitusnimekirjad?

en: Delete Playlist | Delete Playlists
et[0]: Kustuta esitusnimekiri
et[1]: Kustuta esitusnimekirjad

en: Delete the selected stream? | Delete the selected streams?
et[0]: Kustuta valitud voog?
et[1]: Kustuta valitud vood?

en: Delete Stream | Delete Streams
et[0]: Kustuta voog
et[1]: Kustuta vood

en: Unable to launch a suitable browser.
et: Sobiva sirvija käivitamine nurjus.

en: Launch Browser
et: Käivita sirvija

en: Save Playlist
et: Salvesta esitusloend

en: Existing Playlist
et: Olemasolev esitusloend

en: Replace playlist
et: Asenda esitusloend

en: Append songs
et: Lisa lood

en: Rename Playlist
et: Nimeta esitusloend ümber

en: Using MPD_HOST/PORT
et: Kasutan MPD_HOST/PORT

en: SONG_DIR
et: LOO_KAUST

en: custom
et: kohandatud

en: Info displayed only if all enclosed tags are defined
et: Infot näidatakse ainult siis, kui kõik sildid on määratud

en: Creates columns in the current playlist
et: Loob veerge aktiivsesse esitusloendisse

en: To save lyrics to the music file's directory, you must specify a valid music directory.
et: Salvestamaks sõnad oma muusika kataloogi, pead määrama kehtiva muusikakataloogi

en: Music Dir Verification
et: Muusika kataloogi kontrollimine

en: To save artwork to the music file's directory, you must specify a valid music directory.
et: Salvestamaks kaanepilte muusika kataloogi, pead määrama kehtiva muusikakataloogi

en: New Profile
et: Uus profiil

en: Edit Stream
et: Muuda voogu

en: New Stream
et: Uus voog

en: A stream with this name already exists. Would you like to replace it?
et: Sellenimeline voog on juba olemas. Kas soovid seda asendada?

en: Taglib and/or tagpy not found, tag editing support disabled.
et: Ei leitud taglib-i ja/või tagpy-d, siltide muutmine välja lülitatud.

en: Edit Tags
et: Muuda silte

en: Tagpy version < 0.91. Please upgrade to a newer version, tag editing support disabled.
et: Tagpy versioon < 0.91. Palun paigalda värskem versioon, siltide muutmine välja lülitatud.

en: No music files with editable tags found.
et: Ei leitud ühtegi muudetavate siltidega muusika faili.

en: Unable to save tag to music file.
et: Siltide salvestamine faili nurjus.

en: Hide file path
et: Peida faili rada

en: Show file path
et: Näita faili rada

en: An elegant music client for MPD.
et: Elegantne klient MPD-le.

en: _Shortcuts
et: _Kiirklahvid

en: Shortcuts
et: Kiirklahvid

en: Launch artist in Wikipedia
et: Esitaja info Wikipediast

en: Launch album in Wikipedia
et: Albumi info Wikipediast

en: Toggle extra tags
et: Lülita ekstra sildid

en: Edit song tags
et: Muuda loo silte

en: Song Info
et: Loo info

en: Search Lyricwiki.org for lyrics
et: Otsi sõnu Lyricwiki.org-st

en: Lyrics
et: Sõnad

en: Album Info
et: Albumi info

en: Search terms
et: Otsingu termineid

en: End Search
et: Lõpeta otsing

en: Custom Artwork
et: Kohandatud kaanepilt

en: _About
et: _Programmist

en: _Configure...
et: _Seadista...

en: Leave blank if no password is required.
et: Jäta tühjaks, kui salasõna pole vajalik.

en: Select a Music Directory
et: Vali muusika kataloog

en: _Autoconnect on start
et: Käivit_amisel ühenda automaatselt

en: MPD Connection
et: MPD ühendus

en: _Playback/volume buttons
et: _Esita/helitaseme nupud

en: Pr_ogressbar
et: _Edenemisriba

en: _Statusbar
et: _Olekuriba

en: System _tray icon
et: Süsteemse salve _ikoon

en: Song Ly_rics
et: Loo s_õnad

en: Save lyrics to:
et: Salvesta sõnad:

en: _Album art
et: _Albumi nimi

en: Artwork style:
et: Kaanepildi stiil:

en: Stylized
et: Stiliseeritud

en: Search locations:
et: Otsimise asukohad:

en: Local only
et: Ainult kohalikud

en: Local and remote
et: Kohalik ja võrgust

en: Save art to:
et: Salvesta pildid:

en: Display
et: Kuva

en: _Show window on all workspaces
et: _Näita akent kõikidel tööaladel

en: _Keep window above other windows
et: _Hoia aken teiste kohal

en: _Hide window titlebar
et: _Peaida akna tiitliriba

en: _Minimize to system tray on close/escape
et: _Minimeeri salve sulgemisel või Esc vajutamisel

en: If enabled, closing Sonata will minimize it to the system tray. Note that it's currently impossible to detect if there actually is a system tray, so only check this if you have one.
et: Kui lubatud, Sonata minimeerib end süsteemsesse salve. Kahjuks hetkel on võimatu tuvastada, kas süsteemne salv on ka olemas, niiet luba ainult siis,kui tead, et su töölaual on salv.

en: Window Behavior
et: Akna käitumine

en: _Update MPD library on start
et: _Värskenda MPD teek käivitamisel

en: If enabled, Sonata will automatically update your MPD library when it starts up.
et: Kui lubatud, siis Sonata uuendab käivitamisel automaatselt MPD teeke.

en: S_top playback on exit
et: Väljumisel lõpe_ta mängimine

en: MPD allows playback even when the client is not open. If enabled, Sonata will behave like a more conventional music player and, instead, stop playback upon exit.
et: MPD võimaldab taasesitamist ka siis, kui klient tööta. Kui lubatud, siis Sonata käitub rohkem nagu tavaline muusikamängija ja muusika mängimine peatatakse rakendusest väljumisel.

en: _Write status file:
et: _Kirjuta olekufail:

en: If enabled, Sonata will create a xmms-infopipe like file containing information about the current song. Many applications support the xmms-info file (Instant Messengers, IRC Clients...)
et: Kui lubatud, Sonata loob xmms-infopipe-i sarnase faili, mis sisaldab infot hetke loo kohta. Paljud rakendused toetavad xmms-info faili (Kiirsuhtlus, IRC kliendid...)

en: Miscellaneous
et: Mitmesugust

en: Behavior
et: Käitumine

en: C_urrent playlist:
et: A_ktiivses esitusloendis:

en: _Library:
et: _Muusikakogu:

en: _Window title:
et: _Akna pealkiri:

en: Current _song line 1:
et: Aktiivse _loo rida 1:

en: Current s_ong line 2:
et: Aktiivse l_oo rida 2:

en: Song Formatting
et: Loo vormindamine

en: Format
et: Vorming

en: _Username:
et: Kas_utajanimi:

en: _Password:
et: _Salasõna:

en: Popup _notification on song changes
et: _Teavita, kui lugu muutub

en: System tray
et: Süsteemne salv

en: Top Left
et: Üleval vasakul

en: Top Right
et: Üleval paremal

en: Bottom Left
et: All vasakul

en: Bottom Right
et: All paremal

en: Screen Center
et: Ekraani keskel

en: C_rossfade
et: S_iire

en: sec
et: s

en: Extras
et: Lisad

en: Description
et: Kirjeldus

en: Choose Cover Art
et: Vali kaanepilt

en: Edit search terms
et: Muuda otsingu termineid

en: Cover Art
et: Kaanepilt

en: Open Image
et: Ava pilt

en: Lyrics Search
et: Sõnade otsing

en: Playlist
et: Esitusloend

en: Save _All
et: Salvesta _kõik
