sos - en to ka translation catalogue (30 entries)

en: sosreport (version %s)
ka: sosreport (ვერსია %s)

en: plugin %s does not validate, skipping
ka: დამატება %s არასწორი და გამოტოვებულია

en: does not validate
ka: არასწორია

en: plugin %s requires root permissions to execute, skipping
ka: დამატებას %s გასაშვებად root-ის წვდომები ესაჭიროება. გამოტოვებულია

en: requires root
ka: საჭიროებს root მომხმარებელს

en: excluded
ka: გამორიცხულია

en: skipped
ka: გამოტოვებული

en: inactive
ka: არააქტიური

en: optional
ka: არასავალდებულო

en: not specified
ka: მითითებული არაა

en: plugin %s does not install, skipping: %s
ka: დამატება %s დაყენებული არაა და გამოტოვებულია: %s

en: Unknown or inactive profile(s) provided: %s
ka: მითითებულია უცნობი ან არააქტიური პროფილი: %s

en: no valid plugins found
ka: არცერთი დამატება სწორი არაა

en: The following plugins are currently enabled:
ka: ჩართული დამატებები:

en: No plugin enabled.
ka: ჩართული დამატებების გარეშე.

en: The following plugins are currently disabled:
ka: ამჟამად გამორთული დამატებები:

en: The following plugin options are available:
ka: დამატებების ხელმისაწვდომი პარამეტრები:

en: No plugin options available.
ka: დამატებების პარამეტრების გარეშე.

en: no valid profiles found
ka: სწორი პროფილები ნაპოვნი არაა

en: The following profiles are available:
ka: ხელმისაწვდომია პროფილები:

en: Press ENTER to continue, or CTRL-C to quit.
ka: ENTER გასაგრძელებლად, CTRL-C შესაწყვეტად.

en:  Setting up archive ...
ka:  არქივის მორგება ...

en:  Setting up plugins ...
ka:  დამატებების მორგება ...

en:  Running plugins. Please wait ...
ka:  მიმდინარეობს დამატებების გაშვება. მოითმინეთ ...

en: Creating compressed archive...
ka: შეკუმშული არქივის შექმნა ...

en:  %s while finalizing archive
ka:  %s არქივის დასრულებისას

en: Error moving directory: %s
ka: საქაღალდის გადატანის შეცდომა: %s

en: Error moving archive file: %s
ka: არქივის ფაილის გადატანის შეცდომა: %s

en: Error moving checksum file: %s
ka: საკონტროლო ჯამის ფაილის გადატანის შეცდომა: %s

en: no valid plugins were enabled
ka: სწორი ჩართული დამატებების გარეშე
