sos - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: sosreport (version %s)
uk: sosreport (версія %s)

en: plugin %s does not validate, skipping
uk: модуль %s не пройшов перевірку автентичності. Пропускається.

en: no valid plugins found
uk: не знайдено модулі

en: The following plugins are currently enabled:
uk: Наразі увімкнені модулі:

en: No plugin enabled.
uk: Немає активних модулів.

en: The following plugins are currently disabled:
uk: Наразі вимкнені модулі:

en: The following plugin options are available:
uk: Доступні наступні параметри модулів:

en: No plugin options available.
uk: Немає параметрів.

en: Press ENTER to continue, or CTRL-C to quit.
uk: Натисніть ENTER для продовження або CTRL-C для виходу.

en: Creating compressed archive...
uk: Створюється архів...

en: no valid plugins were enabled
uk: відповідні модулі не увімкнені
