sos - en to da translation catalogue (10 entries)

en: plugin %s does not validate, skipping
da: udvidelsesmodulet %s validerer ikke, springer over

en: no valid plugins found
da: ingen gyldige udvidelsesmoduler fundet

en: The following plugins are currently enabled:
da: Følgende udvidelsesmoduler er aktiveret i øjeblikket:

en: No plugin enabled.
da: Ingen udvidelsesmoduler aktiveret.

en: The following plugins are currently disabled:
da: Følgende udvidelsesmoduler er deaktiveret i øjeblikket:

en: The following plugin options are available:
da: Følgende indstillinger for udvidelsesmodul er tilgængelige:

en: No plugin options available.
da: Ingen indstillinger tilgængelige for udvidelsesmodul.

en: Press ENTER to continue, or CTRL-C to quit.
da: Tryk ENTER for at fortsætte, eller CTRL-C for at afslutte.

en: Creating compressed archive...
da: Opretter komprimeret arkiv...

en: no valid plugins were enabled
da: ingen gyldige udvidelsesmoduler er aktiveret
