sos - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: sosreport (version %s)
fi: sosreport (versio %s)

en: plugin %s does not validate, skipping
fi: liitännäinen %s on virheellinen, ohitetaan

en: no valid plugins found
fi: kelvollisia liitännäisiä ei löytynyt

en: The following plugins are currently enabled:
fi: Seuraavat liitännäiset ovat tällä hetkellä käytössä:

en: No plugin enabled.
fi: Yhtään liitännäistä ei ole käytössä.

en: The following plugins are currently disabled:
fi: Seuraavat liitännäiset ovat tällä hetkellä poissa käytöstä:

en: The following plugin options are available:
fi: Seuraavat liitännäisen asetukset ovat käytettävissä:

en: No plugin options available.
fi: Liitännäisellä ei ole asetuksia.

en: Press ENTER to continue, or CTRL-C to quit.
fi: Paina ENTER jatkaaksesi, CTRL-C lopettaaksesi.

en: Creating compressed archive...
fi: Luodaan pakattua arkistoa...

en: no valid plugins were enabled
fi: yhtään kelvollista liitännäistä ei ole otettu käyttöön
