sos - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: sosreport (version %s)
tr: sosreport (sürüm %s)

en: plugin %s does not validate, skipping
tr: %s eklentisi doğrulanamadı, atlanıyor

en: no valid plugins found
tr: hiç geçerli eklenti bulunamadı

en: The following plugins are currently enabled:
tr: Aşağıdaki eklentiler şu an etkin:

en: No plugin enabled.
tr: Hiçbir eklenti etkin değil.

en: The following plugins are currently disabled:
tr: Aşağıdaki eklentiler şu an devre dışı:

en: The following plugin options are available:
tr: Aşağıdaki eklenti seçenekleri kullanılabilir:

en: No plugin options available.
tr: Hiç eklenti seçeneği mevcut değil.

en: Press ENTER to continue, or CTRL-C to quit.
tr: Devam etmek için ENTER'a basınız veya çıkmak için CTRL-C 'ye basınız.

en: Creating compressed archive...
tr: Sıkıştırılmış arşiv oluşturuluyor...

en: no valid plugins were enabled
tr: hiç geçerli eklenti etkinleştirilmedi
