sos - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: sosreport (version %s)
ca: informe d'ajuda (versió %s)

en: plugin %s does not validate, skipping
ca: el connector %s no es valida, ometent

en: no valid plugins found
ca: cap connector vàlid trobat

en: The following plugins are currently enabled:
ca: Els següents connectors estan actualment activats:

en: No plugin enabled.
ca: Cap connector activat.

en: The following plugins are currently disabled:
ca: Els següents connectors estan desactivats:

en: The following plugin options are available:
ca: Les següents opcions dels connectors són disponibles:

en: No plugin options available.
ca: No hi ha cap opció disponible dels connectors.

en: Press ENTER to continue, or CTRL-C to quit.
ca: Premeu Entrar per continuar, o Control-C per sortir.

en: Creating compressed archive...
ca: S'està creant l'arxiu comprimit...

en: no valid plugins were enabled
ca: cap connector vàlid està activat
