sos.trunk - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: sosreport (version %s)
mr: sosreport (आवृत्ती %s)

en: plugin %s does not validate, skipping
mr: प्लगइन %s तपासले गेले नाही, वगळत आहे

en: no valid plugins found
mr: वैध प्लगइनस् आढळले नाही

en: The following plugins are currently enabled:
mr: खालील प्लगइनस् सध्या कार्यक्षम केले आहेत:

en: No plugin enabled.
mr: प्लगइन कार्यक्षम केले नाही.

en: The following plugins are currently disabled:
mr: खालील प्लगइनस् सध्या अकार्यक्षम केले आहे:

en: The following plugin options are available:
mr: खालील प्लगइन पर्याय उपलब्ध आहे:

en: No plugin options available.
mr: प्लगइन पर्याय उपलब्ध नाही.

en: Press ENTER to continue, or CTRL-C to quit.
mr: पुढे जाण्यासाठी ENTER दाबा, किंवा बाहेर पडण्यासाठी CTRL-C दाबा.

en: Creating compressed archive...
mr: आकुंचीत आर्काइव्ह निर्माण करत आहे...

en: no valid plugins were enabled
mr: वैध प्लगइनस् कार्यक्षम केले नाही
