sos - en to nb translation catalogue (5 entries)

en: sosreport (version %s)
nb: sosreport (versjon %s)

en: no valid plugins found
nb: ingen gyldige tillegg funnet

en: No plugin enabled.
nb: Ingen tillegg slått på.

en: Press ENTER to continue, or CTRL-C to quit.
nb: Trykk LINJESKIFT for å fortsette, eller CTRL-C for å avslutte.

en: Creating compressed archive...
nb: Lager komprimert arkiv...
