sos - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: sosreport (version %s)
sr: sosreport (верзија %s)

en: plugin %s does not validate, skipping
sr: додатак %s се није оверио, прескачем

en: no valid plugins found
sr: нису пронађени ваљани додаци

en: The following plugins are currently enabled:
sr: Следећи додаци су тренутно укључени:

en: No plugin enabled.
sr: Нема укључених додатака.

en: The following plugins are currently disabled:
sr: Следећи додаци су тренутно искључени:

en: The following plugin options are available:
sr: Доступне су следеће опције додатка:

en: No plugin options available.
sr: Нема доступних опција додатка.

en: Press ENTER to continue, or CTRL-C to quit.
sr: Притисните ENTER за наставак, или CTRL-C за излаз.

en: Creating compressed archive...
sr: Правим компримовану архиву...

en: no valid plugins were enabled
sr: нису укључени ваљани додаци
