sos - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: sosreport (version %s)
sr: sosreport (verzija %s)

en: plugin %s does not validate, skipping
sr: dodatak %s se nije overio, preskačem

en: no valid plugins found
sr: nisu pronađeni valjani dodaci

en: The following plugins are currently enabled:
sr: Sledeći dodaci su trenutno uključeni:

en: No plugin enabled.
sr: Nema uključenih dodataka.

en: The following plugins are currently disabled:
sr: Sledeći dodaci su trenutno isključeni:

en: The following plugin options are available:
sr: Dostupne su sledeće opcije dodatka:

en: No plugin options available.
sr: Nema dostupnih opcija dodatka.

en: Press ENTER to continue, or CTRL-C to quit.
sr: Pritisnite ENTER za nastavak, ili CTRL-C za izlaz.

en: Creating compressed archive...
sr: Pravim komprimovanu arhivu...

en: no valid plugins were enabled
sr: nisu uključeni valjani dodaci
