sos - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: plugin %s does not validate, skipping
sv: insticksmodul %s validerar inte, hoppar över

en: no valid plugins found
sv: inga giltiga insticksmoduler funna

en: The following plugins are currently enabled:
sv: Följande insticksmoduler är för närvarande aktiva:

en: No plugin enabled.
sv: Inga insticksmoduler aktiverade.

en: The following plugins are currently disabled:
sv: Följande insticksmoduler är för närvarande inaktiva:

en: The following plugin options are available:
sv: Följande flaggor för insticksmoduler är tillgängliga:

en: No plugin options available.
sv: Inga flaggor för insticksmoduler finns tillgängliga.

en: Press ENTER to continue, or CTRL-C to quit.
sv: Tryck RETUR för att fortsätta, eller CTRL-C för att avbryta.

en: Creating compressed archive...
sv: Skapar komprimerat arkiv ...

en: no valid plugins were enabled
sv: inga giltiga insticksmoduler var aktiva
